Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi serialami!
Co dziś w serialach?
08.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5542

Stephanie i Nick ustalają warunki umowy określającej, ile udziałów w firmie otrzyma Stephanie w zależności od wzrostu zysków. Ridge zaprasza Taylor do restauracji. Tam czeka niespodzianka - James i Thomas czekają na nich przy stoliku. Thomas prosi rodziców, aby ochronili Steffy przed Rickiem. Stephanie i Clarke wspominają Sally, która niedawno przysłała Clarkowi pocztówkę z Wysp Kanaryjskich.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2181

Agnieszka martwi się, bo nie ma z kim zostawić Zosi. Miron deklaruje, że chętnie zaopiekuje się córką. Agnieszka wyznaje Markowi, iż żałuje, że tak długo pozbawiała Zosi towarzystwa ojca. Grażyna wypytuje psychologa o rozwiązanie kłopotów sercowych Maćka. Specjalista odsyła Lubiczową do seksuologa. Miron spędza w mieszkaniu Agnieszki kolejną noc. Zosia pyta ojca, dlaczego nie może z nimi mieszkać. Małgorzata zwierza się Eli, że chyba nie kocha już Eugeniusza. Kiedy wychodzi z Sadyby, obiecuje Jerzemu, iż nie będzie go więcej uwodzić.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 666

Malwina obwinia się o to, że Jerzy zrezygnował z urzędu burmistrza. Marczak spotyka Sylwię w towarzystwie Golonki. Jest pewien, że od początku działali w zmowie. Borys przeprasza Marię za zachowanie matki. Kobieta nie zmienia jednak zdania i nadal uważa, że Sacewicz powinien zająć się swoim życiem. Przy okazji wyznaje, że kocha Romana. W tajemnicy przed Marią Hubert zamieszkuje z Patrycją. Okłamuje matkę, że lokum będzie dzielił z Kubą.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 146 (sezon 7)

Właściciel firmy deweloperskiej doznaje ataku w restauracji. Aby postawić właściwe rozpoznanie, lekarze muszą zdemaskować kłamstwa, które mężczyzna opowiadał żonie. Wspólne mieszkanie Foremana i Tauba staje się przyczyną konfliktów. Rośnie napięcie między pracującymi razem Masters i Chase'em. House orientuje się, że związek z Cuddy zmienił jego życie.

dr house

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 185

Andrzej i Elżbieta odwiedzają Artura. Oznajmiają mu, że wyjeżdżają do Moniki do Las Vegas. Chcą odbudować relacje rodzinne. Artur życzy im powodzenia. Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia budowy osiedla. Rafał przedstawia Arturowi dowody, że Robert włamał się na teren budowy. Tymczasem do firmy dociera wiadomość, że tuż obok terenu przyszłego osiedla znaleziono ślady zagrożonego gatunku ptaka. Prace zostają wstrzymane.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1520

Za namową Piotra Gosia decyduje się na dziecko. Postanawia odwiedzić męża w pracy i zaprosić go na obiad. Okazuje się, że Piotr nie pracuje już od kilku miesięcy. Przed Żanetą pierwsza jazda z instruktorem na kursie prawa jazdy. Emilka stara się opóźnić wyjazd z Warszawy. Tosia obawia się, że córka coś przed nią ukrywa. Obawy są słuszne. Błażej przyjeżdża z Londynu. Wyznaje Emilce, że ją kocha i prosi, by do niego wróciła. Sobczakowie kategorycznie się sprzeciwiają.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1400

Anna jest zrozpaczona po stracie dziecka. Robert przeprasza Miksera za przykre słowa, które wypowiedział pod adresem Oli. Próbuje również ją przeprosić za niepoprawną reakcję. Grażyna obiecuje Oli umówić ją na wizytę u najlepszego chirurga plastycznego. Celina próbuje mediować między Bartkiem i Malwiną. Prosi Florkową, by pomogła Bartkowi się uspokoić. Wiktoria zabrania siostrze litowania się nad nim. Mariusz zaprasza Olę do kina.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Lusia, Tolek, Fuksik i Muszka: Bezbronne psiaki porzucone na ruchliwej ulicy

Szczeniaczki cudem uniknęły śmierci. Teraz czekają w schronisku na nowego właściciela.

Zwyrodnialec zgwałcił miesięcznego niemowlaczka! Maleństwo dostało ZAWAŁU

Dziecko w krytycznym stanie trafiło do szpitala.

 

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 12:29
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2011 20:20
więcej nudów a bedzie sennie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2011 13:53
ta cała pierwsza miłość robi się już nudna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2011 11:20
Z góry było wiadome, że Anna nie będzie miała dziecka z Pawłem, bo on wreszcie się dowie o Julce i zejdzie się z Majką.... Wgl Pierwsza Miłość robi się jak moda na sukces
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2011 09:37
dokladnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie