Co dziś w serialach?

Co nowego wydarzy się na Wspólnej?
Co dziś w serialach?
07.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5541

Steffy zapewnia Ricka, że nie ma wątpliwości co do tego, czy do siebie pasują. Ridge i Taylor żądają, by Brooke powstrzymała Ricka przed małżeństwem ze Steffy. Ridge zapewnia Taylor, że będzie razem z nią chronił córkę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2180

Michał próbuje wyjaśnić powody złego humoru żony. Zyta wyznaje, iż nie tak wyobrażała sobie ich małżeństwo. Wszedłszy do pokoju Maćka, Grażynka zastaje chłopca mierzącego garnitur. Jest przekonana, że chodzi o przygotowanie do koncertów. Tymczasem Maciek informuje, że w tym garniturze weźmie ślub. Dzieci z przedszkola Czesi chorują. Również Kaja czuje się gorzej. Darek proponuje, że odwiezie ją do domu. Zosia cieszy się z wizyty ojca. Prowadzi go swojego pokoju i pokazuje zabawki. Agnieszka decyduje się zaproponować Mironowi, aby został na noc.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 665

Iza nie chce, by jej syn uważał Szymona za ojca. Zależy jej na tym, żeby chłopiec wiedział, że jego ojcem jest Rafał. Gordon od kilku tygodni nie daje znaku życia. Na imprezie promującej płytę The Gites Hubert rozwiewa nadzieje Klary, gdy ogłasza ze sceny, że piosenka "Spacer" została napisana dla Patrycji. Wychodzi na jaw, że Hubert i Patrycja spotykają się od kilku tygodni i planują razem zamieszkać. Robert wchodzi w spółkę z Mariuszem, zajmuje się konferansjerką na imprezach. Marta nie akceptuje zajęcia narzeczonego.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 52

Podczas obiadu Boscy rozmawiają o seksie przed ślubem. Natalia i Ludwik przyznają, że dopasowanie seksualne to ważna sprawa. Tomek obiecuje, że gdy nadarzy się okazja, skorzysta z rad rodziców. Kuba pisze pracę domową o tym, jak rodzice się poznali, jak wyglądały oświadczyny i ślub. Wychodzi na jaw, że Ludwik nie poprosił Natalii o rękę. Synowie podpuszczają ojca, by zrobił to w ich obecności. Podczas śniadania w kuchni pojawiają się ubrane w piżamy koleżanki Tomka - Julia, Aga i Beata. Dziewczęta tłumaczą, że do późna uczyły się z Tomkiem.

na wspólnej

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 184

Natalia jest gotowa zaangażować się w związek z Arturem. Sagowski ma wątpliwości. Firma żyje mającym nastąpić otwarciem budowy. Feliks znajduje sposób, by przekonać Anetę do wyjazdu do Afryki. Robert wraz z Rafałem preparują na miejscu budowy ślady chronionego gatunku ptaka. Rafał jest przekonany, że zdobył haka na Roberta i doprowadzi do jego aresztowania. Artur zaprasza Natalię na kolację, podczas której ona ponawia propozycję bycia razem.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1519

Tosia decyduje, że zabiera córkę i Jasia na Podlasie. Ludwika jest temu przeciwna. Wydawca Dudka przedstawia mu Wandę, która organizuje kampanię promującą czytelnictwo. Proponuje Jerzemu, by został twarzą tej kampanii. Burzyński odwiedza Dudka. Kinga i jej rywalka Sandra prezentują komisji projekty magazynów, nad którymi pracowały. Dyrektor generalny zdecyduje, która z nich zostanie zatrudniona. Prezentacja Sandry wypada znakomicie. Brzozowska jest bardzo zdenerwowana.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1399

Mama Krystiana zjawia się w szpitalu. Przeprasza Olę za swoje zachowanie. Uważa jednak, że nie miała ona prawa wtrącać się w jej sprawy. W "Barbarianie" Robert zauważa, że Mikołaj i Ola się znają. Berenika i Artur przestają być małżeństwem. Kobieta zgadza się na finansową rekompensatę za mieszkanie, które sprzedała, by ratować biznes Artura. Marysia i Paweł przypadkowo się spotykają. Idą do kawiarni. W tym czasie Annę zaczyna boleć brzuch. Nie może ona skontaktować się z Pawłem. W szpitalu Marek ma dla niej złe wieści.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak się rozstajemy? 6 różnych SCENARIUSZY ZERWAŃ, ich plusy & minusy

Jak postępujemy, gdy związek się kończy?

Co wydarzy się 21 grudnia 2012?

Kolejne doniesienie dotyczące końca świata.

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2011 12:44
na głównym zdjęciu to beztalencie od nas ze wsi:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2011 10:15
rodzinka.pl dziś :) ostatnie odcinki były świetne!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie