Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
06.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5540

Stephanie podejmuje współpracę z Nickiem i Jackie. Ridge stanowczo sprzeciwia się planom ślubnym Ricka. Taylor popiera go, gdyż uważa, że Rick próbuje zemścić się na Ridge'u.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2179

Stasia płacze nad losem Jeremiasza. Elżbieta stara się pocieszyć ciocię. Michał układa lalkę na poduszce Zyty - prezent od św. Mikołaja. Chce poprawić żonie nastrój, ale skutek jest odwrotny. Zdenerwowany Chojnicki umawia się z Waldkiem na spotkanie. Przyjaciel sugeruje, że humory Zyty mogą być spowodowane ciążą, o której ona jeszcze nie wie. Maciek informuje rodzinę, iż zamierza zabrać Martynę do kawiarni. Rodzice próbują wytłumaczyć, że nie mogą zostawić ich bez opieki. Agnieszka odbiera telefon od Mirona. Mężczyzna chce zobaczyć się z Zosią.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 91

W nowym mieszkaniu sąsiedzi dają się we znaki Leszczyńskim. Nad nimi mieszka para, która uwielbia huczne przyjęcia. Każdej nocy hałaśliwe towarzystwo zakłóca spokój. Weronika wysyła Pawła z misją uciszenia lokatorów. Barańscy również nie mogą się wyspać. Ryszard chrapie, ale stanowczo temu zaprzecza. Domownicy włączają się w walkę o ciszę nocną.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 664

Blanka postanawia zakończyć znajomość z Dawidem. Chłopak jest zrozpaczony, grozi, że targnie się na swoje życie. Norbert ukrywa przed Justyną problemy finansowe. Dziewczyna podejrzewa, że jest w ciąży. Borys oskarża Laurę, że rozmawiała z Marią, czego rezultatem jest prośba Pyrki, by nie angażował się w sprawy jej rodziny. Gdy kobieta zaprzecza, Sacewicz zarzuca jej kłamstwo. Wbrew decyzji Marii, Borys planuje wybrać się z Wojtkiem na ściankę wspinaczkową.

prosto w serce

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 871

Grażyna chce odwiedzić Marka w Grabinie, odjeżdża, wyproszona przez Barbarę. Raczyńska odnajduje Mostowiaka w pubie. Marek upija się. Grażyna zabiera go do swojego apartamentu. Joanna zwraca Janowi klucze do mieszkania. Mężczyzna wstrzymuje pomoc finansową dla jej matki. Asia i Paweł wyjeżdżają w podróż poślubną do Szwecji. Tomek chce powiedzieć Marcie o zdradzie Andrzeja. Gdy spotyka się z Budzyńskim, dochodzi do bójki. Chodakowski odjeżdża, zostawiając prawnika leżącego na ziemi. Nie wie, że Andrzej uderzył się w głowę i doznał urazu mózgu.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 183

Artur i Natalia są w rozterce po wydarzeniu, które miało miejsce podczas przedstawienia z okazji urodzin Filipa. Feliks przekonuje Anetę, by wyjechała z nim zagranicę. Monika dzwoni do Elżbiety. Prosi ją, by do niej przyjechała. Andrzej zachęca Elżbietę, by pojechali razem. Robert proponuje Rafałowi współpracę. W zamian za pomoc w zablokowaniu budowy osiedla obiecuje, że przestanie go szantażować.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1518

Tosia wraz z Emiką wracają do domu. Kopciowa jedzie z Marią na zakupy. Maria pada ofiarą kieszonkowca. Helena zauważa to i wzywa policję. Zjawia się także telewizja. Sara zaprasza Igora na koncert. Nowak odmawia. Twierdzi, że musi skoncentrować się na pracy. Kryzys dotknął gazetę i wszyscy obawiają się zwolnień. Sara jest rozczarowana. Igor idzie do Kamila z zamiarem zwierzenia się przyjacielowi z rozterek uczuciowych dotyczących Sary. Spotyka tam Zuzę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1398

Artur jest rozczarowany znajomością Lidki i "Kaśki". Ola pożycza samochód od Grażyny i udaje się z niezapowiedzianą wizytą do rodziny Krystiana. Niestety, jej dobre intencje nie zostają przychylnie odebrane przez matkę chłopca. Dla niej jest to próba wtrącania się w nie swoje sprawy i wytykania jej matczynych błędów. Odbiera to jako zarzut, że zaniedbuje swoje dziecko. Adam wrzuca do pralki ulubionego misia Tomka. Maskotka staje się powodem kłótni między Adamem i Markiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak się rozstajemy? 6 różnych SCENARIUSZY ZERWAŃ, ich plusy & minusy

Jak postępujemy, gdy związek się kończy?

Co wydarzy się 21 grudnia 2012?

Kolejne doniesienie dotyczące końca świata.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2011 19:25
ksiazki lepiej poczytajcie bo wam sie troche w głowkach po....liło Masakra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2011 17:01
DZISIAJ KEVIN A NIE SERIALE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2011 15:49
Kiedyś oglądałam m jak miłość, barwy szczęścia, pierwszą miłość, na wspólnej, co tylko się dało. Ale odkąd mam dziecko i swój dom zaczęłam uświadamiać sobie, że te serialiki w ogóle nie przypomniają życia. Jedyny, który zasługuje na pozytywną opinię (przynajmniej moją) to rodzinka.pl, jest taki... prawdziwy, z przymrużeniem oka, nie ma w nim żadnych zdrad, wypadków, śmierci, morderstw, właściwie życie toczy się pomiędzy 5 osobami, a jednak potrafi przyciągnąć moją uwagę ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2011 12:35
"Igor idzie do Kamila... Spotyka tam Zuzę." - a to ci dopiero będzie odcinek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2011 11:17
Pierwsza Milosc mogliby juz zakonczyc, takie dziadostwo sie z tego zrobilo,ze hej! . Na Artuta i Adama to juz patrzec sie nie da. Nie wiem dlaczego ale ja lubie ogladac Klan i M jak Milosc, pewnie z sentymentu i dlatego,ze te seriale maja jeszcze jakis sens.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo