Co dziś w serialach?

Streszczenia odcinków popularnych seriali.
Co dziś w serialach?
05.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5539

Rick zabiera Steffy, Brooke i Ridge'a na plażę. Oświadcza, że ożeni się ze Steffy w miejscu, w którym Ridge i Brooke wzięli ślub. Ojciec dziewczyny próbuje odwieść Ricka od tego pomysłu. Stephanie negocjuje z Nickiem i Jackie warunki współpracy.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2178

Grażynka ma wątpliwości co do udziału Maćka w trasie koncertowej. Już w domu chłopiec zachowuje się jak gwiazda. Rysiek rozmawia z prof. Szopińską na ten temat. Nauczycielka uspokaja - koncerty będą się odbywać w kameralnych miejscach, takich jak domy spokojnej starości i szkoły integracyjne. Zyta jest zła na Michała o incydent z Kingą. Żali się Rutce, że mąż jej nie kocha. Jeremiasz niebawem powinien wyjść ze szpitala. Kiedy Stanisława i Jerzy przychodzą na salę chorych, okazuje się, że pacjent został zabrany na oddział intensywnej terapii.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 90

Bartek zaczyna mieć kłopoty w szkole. Ku zaskoczeniu wszystkich ma problemy z matematyką, z którą dotychczas dobrze sobie radził. Szef Ryszarda sumiennie wypełnia domowe obowiązki. Roma, której zaczyna doskwierać bezczynność, znajduje w domu dziwne pigułki.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 663

Po rozmowie z Beatą Marysia postanawia ograniczyć kontakty dzieci z Borysem. Prosi Sacewicza, by zajął się bliskimi, stwierdza, że ona i dzieci poradzą sobie bez niego. Blanka odkrywa, że Dawid, z którym od kilku tygodni łączy ją romans, jest uczniem klasy maturalnej w szkole, w której rozpoczęła pracę jako nauczycielka hiszpańskiego. Anna spotyka Bożenę i Alinę. Kobiety zachowują się tak, jakby wierzyły w oskarżenia wytoczone przeciwko Jerzemu. Marczak postanawia zrezygnować z mandatu burmistrza do czasu wyjaśnienia afery.

m jak miłość

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 870

Andrzej próbuje spotkać się z Agnieszką, ale uniemożliwia mu to Małgosia, która uważa, że może to źle wpłynąć na stan dziecka. Tomek czyta list, który Olszewska chciała wysłać do Budzyńskiego. Odkrywa, że on jest ojcem dziecka. Przyjaciele z Maria-Medu wpadają na pomysł, by zmienić profil przychodni. Grażyna kolejny raz spotyka się ze znajomym Eweliny, który ma powstrzymać budowę Permedu. Decyzja w sprawie inwestycji należy do Juliana Strzelczyka. Kryminalista zleca podpalenie jego samochodu. Zduński pojawia się w więzieniu.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 182

Trwa przedstawienie z udziałem Artura i Natalii, które kończy się ich pocałunkiem. Podczas ostatniego aktu Artur odbiera telefon od Moniki. Robert celowo przeszkadza Rafałowi w organizacji konferencji. Tuż przed przyjściem dziennikarzy zmusza go do opuszczenia biura. Rafał musi powierzyć Żanecie prowadzenie konferencji. Feliks wraca z urlopu. Informuje Anetę, że wyjeżdża do Afryki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1397

Paweł prosi Artura, by umówił z kimś "Kaśkę". Kulczycki organizuje podwójną randkę, na której zjawiają się Lidka i jej koleżanka. Okazuje się, że Lidka i "Kaśka" się znają. Malwina źle się czuje. Tosia wzywa Bartka, który ustala, że Florkowa zatruła się grzybami. Kobieta ma żal do Miedzianowskiego, że zbagatelizował objawy jej złego samopoczucia. Ola odwiedza Krystiana w szpitalu. Dziecko jest smutne, nie wykazuje chęci do zabawy. Ola uważa, że brakuje mu kontaktu z mamą, która rzadko go odwiedza.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nowa data KOŃCA ŚWIATA: To się stanie już za rok (tuż przed Wigilią)!

Apokalipsa jest naprawdę blisko!

Self Pop Tart: Pastisz "sweet foci" i "cmoków" rodem z NK (Przyłączacie się?)

Im bardziej absurdalna fotka z tartą, tym lepiej!

Polecane wideo

Komentarze (18)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 12:31
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2011 20:04
zal zal zal artur nie odebrał zadnego telefonu odmoniki tylko filipek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2011 18:59
kiedy ta magda do m jak milosc wroci ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2011 16:58
mi tez, ale powiedzialam rodzica ze moj synek chyba bedzie chory i mi moge jutro zostac w domu ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2011 15:47
nie chce mi sie jutro isc do szkoly :(
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie