Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
01.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5537

Stephanie odrzuca propozycję Nicka. Nie chce pracować dla konkurenta Forresterów. Donna chciałaby zająć pozycję Stephanie, ale Eryk jest sceptyczny. Wie, że żona nie ma charyzmy ani doświadczenia.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2176

Na podwórku dozorca zaczepia Maćka. Prosi o autograf, bo widział chłopca w telewizji. Rysiek przerywa rozmowę. Barbara spotyka się z siostrą. Bogna obiecuje, że zrobi wszystko, aby Basia wyzdrowiała. Zabiera skierowanie na badania i obiecuje skontaktować się, kiedy będą wyniki. Bogna opowiada również o tym, jak teraz wygląda jej życie. Agnieszka i Agata sugerują Jackowi, aby pomyślał o ponownym zatrudnieniu poprzedniej księgowej. Surmaczowa próbuje dowiedzieć się czegoś na temat gimnastyki hormonalnej. Marta umawia się na kolację z Bolkiem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 662

Gabriel nachodzi Ksawerego i Kasię. Pyta Rybińskiego, czy on i Kinga mają romans. Ksawery decyduje się na rozmowę z Kasią. Kłamie w sprawie relacji z Kingą. Jerzy nie radzi sobie z bezpodstawnymi oskarżeniami. Anna i Halina martwią się o niego. Golonko zbiera podpisy pod petycją o odwołanie Marczaka ze stanowiska burmistrza. Na wieść o tym wzburzony Jerzy wychodzi z domu. Róża prosi Władka, by nie przychodził na rozpoczęcie roku szkolnego Kajtka. Boi się, że któryś z nieżyczliwych sąsiadów może donieść Kajtkowi, że jego ojciec jest gejem.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 145 (sezon 7)

W prywatnej szkole House opowiada o swojej pracy. Czyni to w typowy dla siebie sposób. Uczniowie są zainteresowani przypadkiem studenta, który wypluł płuco, nie chcą wypuścić doktora. Dochodzi do awantury. Lekarz musi się tłumaczyć przed dyrektorką szkoły. Czekając przed gabinetem, poznaje dwóch uczniów przyłapanych na wykroczeniu. Wdaje się z nimi w rozmowę o życiu.

dr house

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 180

Cezary i Konstancja wybierają imię dla dziecka. Natalia i Artur umawiają się, by porozmawiać na temat ich relacji. Rafał podczas spotykania z Robertem płaci mu za milczenie. Ten twierdzi, że to nie wystarczy, gdyż ma w zanadrzu kolejną niespodziankę. Zdruzgotany szantażem Rafał szuka wsparcia u Żanety. Artur i Natalia próbują odetchnąć po emocjonującej rozmowie, gdy niespodziewanie przychodzi Konstancja.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1517

Weronika w desperacji prosi Sebastiana o pomoc. Smolny radzi Brzozowskiej, by bardziej zdecydowanie walczyła o wymarzone stanowisko. W tajemnicy daje jej teczkę z kopią projektu Sandry, by się z nim zapoznała. Marek wyjeżdża z Mileną do Niemiec. Ola pyta mamę, czy nie obawia się wyjazdu męża z atrakcyjną kobietą. Piotr nalega, by żona zdecydowała się na dziecko. Gosia ma wiele wątpliwości. Radzi się mamy. Danuta uświadamia córce, że powodem jej obaw jest brak zaufania do męża.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1395

Bukiet złapany przez Marysię podczas ślubu Renaty i Grzegorza jest dla Huberta pretekstem, by uzyskać od niej deklaracje na temat ich wspólnej przyszłości. Sabina wypytuje Miksera o relacje, które łączą go z Dagą. Anna i Paweł wybierają się na zakupy, by sprawić dziecku wspaniałą wyprawkę. Adam prosi Roberta, by podżyrował im kredyt. Ten odmawia. Ponieważ Adam przegrał oszczędności w kasynie, musi nadal mieszkać z teściem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nowa data KOŃCA ŚWIATA: To się stanie już za rok (tuż przed Wigilią)!

Apokalipsa jest naprawdę blisko!

Self Pop Tart: Pastisz "sweet foci" i "dziubków" rodem z NK (Przyłączacie się?)

Im bardziej absurdalna fotka z tartą, tym lepiej!

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 14:19
a ja lubie 1 milosc i mam wyjeane. :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 10:28
hahahaha ale macie nasrane..... :D:D:DD:D:
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 10:21
ale jestescie zalosne. szok
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 10:07
a ja nienawidze durnych komentarzy.......
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 09:51
A ja kocham wszystko i wszystkich! :) Miłego dnia wszystkim :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie