Co dziś w serialach?

Jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterów?
Co dziś w serialach?
30.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5536

Stephanie wprowadza się do domu Taylor. Nieoczekiwanie Nick składa jej wizytę. Proponuje Stephanie przejście do jego firmy i współpracę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2175

Stanisława i Elżbieta czekają na lekarza prowadzącego Jeremiasza. Okazuje się, że mąż Stasi choruje na przewlekłą chorobę wieńcową i musi zostać przez kilka dni w szpitalu. Bolek przekonuje Rutkę, by zainteresował się przedstawieniem Marty. Spektakl można wzbogacić o elementy nawiązujące do futbolu i wystawić w Turku podczas EURO 2012. Kazuń liczy także na dotacje z Unii. Kinga wyznaje Agnieszce, że chciałaby zmienić pracę. Barbara przyjeżdża do Warszawy. Następnego dnia ma skontaktować się z Bogną. Maciek i Martyna oglądają reportaż o sobie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 661

Blanka nie może znaleźć pracy. Próbuje ograniczyć kontakty z Dawidem, by skupić się na poszukiwaniu źródła utrzymania. Danuta mówi wydawcy, że jeśli ten nie zmieni decyzji w sprawie Nejmana, ona zrezygnuje z wydania książki w jego firmie. Marta ma nadzieję, że po wakacyjnej przygodzie z Festiwalem Gwiazd Robert wróci do poważnego dziennikarstwa. Romanowski zaskakuje ją informacją, że planuje kontynuować współpracę z Mariuszem.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 50

Dzieci Boskich odwiedzają lekarza. Kacper skarży się na bóle brzucha. Podczas zabawy z bratem Kuba uszkadza sobie nogę. Ludwik wiezie go do szpitala. Podczas zmiany opatrunku Boski mdleje. Natalia próbuje nauczyć Kacpra rozwiązywania konfliktów z Kubą bez użycia siły. Pełna obaw Boska wyjeżdża na delegację. Męska część rodziny cieszy się na myśl o kilku dniach spędzonych na jedzeniu chipsów, bałaganieniu, spotkaniach z kolegami oraz oglądaniu telewizji bez ograniczeń. Wkrótce okazuje się, że panowie tęsknią za apodyktyczną gospodynią.

rodzinka.pl

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 179

Artur ma żal do Natalii, ponieważ ukryła przed nim fakt, że Biernat jest ojcem Moniki. Cezary bezskutecznie usiłuje przekonać Konstancję, że wychowywanie dziecka może być przyjemne. Dopiero wizyta u lekarza i badanie USG zmieniają jej punkt widzenia. Robert i Zadworny wychodzą z więzienia za kaucją.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1516

Weronika, w przekonaniu, że zbyt obciąża Basię, prosi Adama o pomoc w opiece nad Antosią. Ku jej zaskoczeniu Adam odmawia. W redakcji Igora krążą pogłoski, że szykują się zwolnienia. Jeden z dziennikarzy mówi, że Nowak nie musi się martwić, gdyż jest ulubieńcem córki szefa. Iwona przeprasza Filipa za nieudaną randkę. W ramach rekompensaty zaprasza go na kolację do siebie. Obiecuje, że będzie to niezapomniany wieczór. Filip cieszy się z zaproszenia. Tuż przed spotkaniem Iwona telefonicznie odwołuje randkę. Jest zdenerwowana.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1394

W dzień ślubu Grzegorz budzi się z bólem głowy. Renatę męczą wątpliwości, czy chce brać ślub. Ola przekonuje ją, że najważniejsze jest uczucie, którym darzy ona Grzegorza. Wbrew wszelkim obawom ceremonia przebiega bez problemów. Marysia łapie bukiet panny młodej. Mikser i Daga zawożą Jowitę do zakładu leczenia uzależnień. Udaje się ją namówić, by rozpoczęła terapię i zadbała o zdrowie. Śmiałek postanawia odesłać Kamila do Wrocławia. Jeśli przestał brać leki, może stać się zagrożeniem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ile zapłacisz za święta 2011?

Czekają nas spore wydatki. Rozkładamy je na części pierwsze.

Nieśmiertelne zabobony, czyli ulubione przesądy Polaków

W co wierzymy i właściwie dlaczego?

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 17:47
Tomek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 17:30
I
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 16:50
Rodzinka.pl koniecznie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 14:29
BARWY I ROMEK
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 14:14
przepis na zycie najlepszy!!!!!!! the best!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo