Co dziś w serialach?

Jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterów?
Co dziś w serialach?
29.11.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5535

Nick opowiada Taylor o spotkaniu ze Stephanie. Sugeruje, że obie kobiety mogłyby sobie pomóc. Owen musi dostarczyć Jackie pilne dokumenty. Jedzie pod jej nowy adres podany przez sekretarkę. Wychodzi na jaw, że Jackie kupiła mieszkanie, które razem oglądali. Taylor zaprasza Stephanie do siebie. Okazuje się, iż Stephanie wynajęła pokój w hotelu, bo nie chce mieszkać w domku dla gości. Taylor proponuje jej, aby wspólnie zamieszkały.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2174

W biurze Zyta namiętnie wita się z Rutką. Dostaje od niego prezent z podziękowaniami za uroczy tydzień w Rzymie. Miłosz szuka sponsora dla przedstawienia Marty. Paweł i Bolek odmawiają udzielenia wsparcia finansowego. Miłosz zaprasza ojca na próbę, mając nadzieję, że w ten sposób przekona go do pomocy. Paweł musi znaleźć księgową, która zajęłaby się sprawami El-Medu. Kinga chętnie podjęłaby tę pracę, ale nie chce zostawiać firmy Jacka. Jeremiasz przyjeżdża na Sadybę. Nagle traci przytomność. Jerzy wzywa pogotowie.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 86

Weronika nie chce mieszkać w domu, w którym wybuchł pożar. Uważa, że pech prześladuje to miejsce. Paweł jest innego zdania. Oboje starają się przekonać wszystkich do swoich racji. Ryszard ma dość towarzystwa szefa, który zadomowił się u Barańskich i oczarował resztę domowników. Pojawi się jednak ktoś, kto w nietypowy sposób pomoże zintegrować wrogów.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 660

Magda dowiaduje się, że Jerzy został oskarżony o molestowanie seksualne. Jedzie do Zakrzewia, by wspierać ojca. Szymon odkrywa, że Blanka spotyka się z Dawidem. Robi jej wymówki. Zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego, a Filipska nadal nie ma pracy. Borys odwołuje wyjazd do rodziców Laury, by wspierać Marię podczas choroby Wojtka. Laura nie zamierza tolerować tego, że Pyrkowie są ważniejsi dla Borysa niż ona. Zwierza się matce narzeczonego z zamiaru odejścia od niego. Beata odwiedza Marię, prosi, by nie komplikowała życia jej synowi.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 869

Tadeusz odwiedza Grabinę, skarży się Barbarze na Irenę. Staszek przedstawia Mostowiakom siostrzeńca, Roberta, który zaczyna karierę w policji. Natalka i Ula są nim zachwycone. Marek spotyka Annę. Kobieta zapowiada, że zawsze może na nią liczyć. Kasia wyznaje, dlaczego ukrywa się w Grabinie. Henio zdaje sobie sprawę, że Matylda kłamie. Zrywa znajomość. Przeprasza Ninę, namawia ukochaną na szybki ślub. Oboje planują wyjechać do rodzinnego miasta Niny. Małgosia informuje Budzyńskiego, że jego dziecko ma wadę serca.

przepis na życie

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 178

Artur udziela wywiadu, który ma zakończyć medialne pomówienia. Mówi o rozwodzie z Konstancją i znajomości z Moniką. Andrzej i Elżbieta uznają, że plany związane z Moniką powinni jeszcze zachować w tajemnicy przed Arturem. Konstancja jest przerażona faktem, że wkrótce będzie matką. Podczas spotkania z Sagowskim Andrzej wyznaje, że jest ojcem Moniki.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1515

Poszukiwania Emilki nie dały rezultatu. Rafał wraca do Polski, a Tosia zostaje w Londynie, mając nadzieję, że odnajdzie córkę. Monika i Damian spotykają się z księdzem w sprawie chrztu Kajetana. Kapłan proponuje termin ceremonii pod koniec miesiąca. Jego zachowanie ulega zmianie, gdy okazuje się, że młodzi nie są małżeństwem. Kinga nie została zawiadomiona o ważnym zebraniu. Dyrektor nie szczędzi jej złośliwych uwag, jednocześnie faworyzując Sandrę. Smolny wyjaśnia Kindze, że to właśnie Sandra miała ją poinformować o zebraniu.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 26

Anka przyjeżdża do Rozwalina. Spotyka się z Jerzym, który przekonuje ją, by nie rezygnowała z pracy z powodu Elki. Podczas wieczornego ogniska Robert pod wpływem alkoholu wyznaje Ance miłość i całuje ją. Widząc to, Jerzy pakuje się i wyjeżdża z zajazdu. Zrozpaczona Anka także wraca do domu. Mania, Gruba i Grochol zostają przyłapani podczas wypisywania obelg na budynku szkoły. Tadeusz odwiedza Polę. Spędzają mile czas. Podczas wizyty u psychologa Andrzej i Beata niespodziewanie padają sobie w ramiona i pospiesznie wychodzą z gabinetu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1393

Bogumiła wynajmuje salę na wesele i poprawiny. Zapewnia Grzegorza i córkę, że pokryje koszty przyjęcia. Emilka podejrzewa, że Kamil przestał brać leki. Opowiada on, że spotkał nad rzeką malarza, z którym odbył ciekawą rozmowę. Emilka prosi Bartka, by skontrolował stan jego zdrowia. Kinga przeczuwa, że Adam ją okłamuje i coś przed nią ukrywa. Marysia nie może pogodzić się z pasją Huberta. Ma przeczucie, że coś złego może się stać. Aneta prosi ją, by spojrzała na to łaskawym okiem, ponieważ Hubert jest szczęśliwy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ile zapłacisz za święta 2011?

Czekają nas spore wydatki. Rozkładamy je na części pierwsze.

Nieśmiertelne zabobony, czyli ulubione przesądy Polaków

W co wierzymy i właściwie dlaczego?

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 12:44
pO23Ho cvhgvwofmiuk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2012 10:00
cKItQn unsmppljtavq
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2012 01:54
Hey, that's the greastet! So with ll this brain power AWHFY?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2011 22:53
Wpisz w google "faceci to kretyni"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2011 17:21
Pierwsza miłośc robi sie nudna:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie