Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
26.11.2011

Sobota, TVP1, 20:20,Surogaci, thriller

Świat zmienił się nie do poznania. Ludzie utrzymują ze sobą kontakt jedynie za pośrednictwem robotów zwanych surogatami. Zostały one stworzone jako doskonalsze wersje ludzi. W tym świecie nie ma miejsca na przemoc. Twórcy robotów długo pracowali, by ją wyeliminować. Niespodziewanie, w tajemniczych okolicznościach ginie dwóch surogatów. Wkrótce zamordowani zostają także ludzie, których zastępowali. W tej sytuacji agent FBI, Tom Greer, zmuszony jest zająć się rozwiązaniem zagadki morderstw. Od niego zależy przyszłość nowego świata.

Sobota, TVP2, 22:25, Awantura o spadek, komedia

Pewnego dnia brytyjska para królewska pozostawia przez przypadek małego synka w restauracji. Rodzice pomyłkowo opuszczają lokal z innym niemowlęciem. Para Pakistańczyków przygarnia chłopca. Jako dorosły mężczyzna książę odkrywa, kim jest naprawdę. Postanawia zemścić się na sprawcy feralnej zamiany. Początkowo myśli nawet o zbrodni, ostatecznie jednak wynajmuje prawnika, który ma mu pomóc odzyskać książęcy tytuł.

Sobota, TVN, 22:15, 40-letni prawiczek, komedia romantyczna

40-letni Andy pracuje w sklepie ze sprzętem elektronicznym, ma przytulne mieszkanie i kolekcję komiksowych figurek, które maluje w sobotnie wieczory. Nigdy nie miał dziewczyny. Kiedy dowiadują się o tym koledzy z pracy, postanawiają zainteresować Andy'ego kobietami. Niestety, w tej kwestii mają niewielkie doświadczenie, a opowiadane przez nich pikantne historyjki to najczęściej wytwór wyobraźni. Kiedy wydaje się, że nie ma już sposobu na to, by życie Andy'ego wzbogaciło się o doświadczenia seksualne, pojawia się sympatyczna Trish.

Niedziela, TVP1, 20:20, Życie nad rozlewiskiem, odc. 13, serial obyczajowy

Mieszkańcy znajdują sposób na zamknięcie biznesu Mirki. Piszą petycję w sprawie zatruwania środowiska naturalnego i hałasu, które powodują klienci toru quadowego. Skarga zostaje rozpatrzona pozytywnie. Kuba wraca z Francji i prosi żonę o wybaczenie. Oskarżony o oszustwa matrymonialne Krzysiek jest przesłuchiwany przez policję. Małgosia boryka się z problemami finansowymi. Ma długi i musi sprzedać pensjonat. Basia obiera telefon w sprawie pamiętnika. Okazuje się, że pewien producent filmowy interesuje się książką.

40-letni prawiczek

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 52, serial wojenny

Brodowicz przekazuje wiadomość z Londynu. Okazuje się, że likwidacja Osmańskiej była błędem. Kobieta była podwójną agentką i pracowała dla MI6. Brodowicz przedstawia plan napadu na konwój Fischera i Stocka. Krawiec daje Władkowi i Michałowi zgodę na pomoc w uwolnieniu Marii. Fischer wzywa Rainera. Mówi mu, że matka Władysława i Michała Konarskich przebywa w jego domu. Chce, by po wyjeździe jego matki Rainer wziął ją na przesłuchania. Otto zjawia się w willi Fischera ze sfałszowanym rozkazem zabrania Marii do pomocy w szpitalu.

Niedziela, TVN, 22:50, Układ warszawski, odc. 13, serial kryminalny

Na terenie czerniakowskiego komisariatu zamordowano informatora Najstarszego. Policjant staje się głównym podejrzanym. To on znalazł ciało ofiary. Podczas kontroli jego biurka znaleziono niezgłoszone narkotyki. Najstarszy zostaje przesłuchany. Marek i Zuza znajdują groźby w telefonie ofiary. Przekazują komórkę technikowi, który sprawdza, czy to głos Najstarszego. Inspektor Janosik przesłuchuje wszystkich, którzy w chwili zabójstwa byli w komisariacie. Utwierdza się w podejrzeniach wobec policjanta.

Niedziela, Polsat, 22:30, Kłamstwa, dramat obyczajowy

Ellen Richmond zerwała z nałogiem alkoholowym i wychodzi za mąż za biznesmena, Grove'a McCarthy'ego. Wkrótce na świat przychodzą ich dzieci: Josh i Katie. Kiedy Grove ginie podczas rejsu jachtem, Ellen odkrywa, że mąż zostawił po sobie jedynie długi. Policja oskarża również Grove'a, że wraz z przyjacielem, Kenem Spradlingiem, sprzeniewierzył milion dolarów z fundacji charytatywnej i przesłał je na konto spółki zarejestrowanej w raju podatkowym. Ellen chce odkryć prawdę. Pomaga jej prawnik, Sam Penn.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Książki polskich celebrytów (m.in. Rusin, Cichopek, Jabłczyńskiej) KTOŚ TO CZYTA?

Pisać każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej.

Romantyczna jesień we dwoje: Najlepsze filmy o miłości ♥

Propozycje idealne na długie, chłodne wieczory!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 21:19
gorszych filmów nie mogli wybrać:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 20:23
Beznadzieja!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 14:49
Czas honoru!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 11:37
40 - letni prawniczek ! Musze to obejrzeć ! No i oczywiście jeszcze moje kochaaane Życie nad Rozlewiskiem
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 10:37
40-letni prawiczek i Surogaci fajne filmy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo