Co dziś w serialach?

Streszczenia odcinków popularnych seriali.
Co dziś w serialach?
28.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5534

Nad morzem Nick spotyka zrozpaczoną Stephanie. Zabiera ją na łódź, gdzie rozmawiają o tym, co się stało. Steffy i Rick zamieszkują razem w domku na plaży. Dziewczyna cieszy się z pierścionka zaręczynowego. Ridge ma zamiar odwiedzić córkę, ale ostatecznie Brooke odwiedza Steffy i Ricka. Młodzi proszą ją o pomoc w organizacji ślubu.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2173

Bolek przywozi Miłosza na Truskawiecką. Chłopak pragnie jak najszybciej spotkać się z Martą, ale ona jest w kiepskim nastroju. Jerzy sugeruje Eugeniuszowi, iż powinien zainteresować się żoną, która od miesiąca mieszka samotnie. Niestety, przyjaciel bagatelizuje sprawę. Oficer policji odwiedza Krystynę na uczelni. Przekazuje jej numer telefonu do Bogny i prosi o ostrożność. Marta wyznaje Miłoszowi, że przedstawienie nie odbędzie się, gdyż główny sponsor zrezygnował. Tancerka próbowała znaleźć innego, ale bezskutecznie. Zyta wraca z Rzymu.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 48

Agata żąda od Adama i Magdy spotkania z mężem. Światowej sławy artysta wykonał sesję fotograficzną Jacka i Ewy zamiast Wilków. Adam decyduje się na program w domu dziecka, w którym wychowywał się Marcin Wilk. Spotyka tam Krystynę. Wydaje się, że ich konflikt może przynieść pozytywny efekt. Tomasz męczy się na randce z Zuzanną. Okazuje się, że dziewczyna ma brata. Sprawy komplikują się, gdy Marcin Wilk budzi się i znika z mieszkania.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 659

Kinga i Gabriel zjawiają się na ślubie Kasi i Ksawerego. Po ceremonii Zawadzka składa Rybińskiemu dwuznaczne życzenia. Gabriel podejrzewa, że narzeczona coś czuje do Ksawerego. W nocy Wojtek ma wysoką gorączkę, Maria wzywa pogotowie. Lekarze diagnozują kleszczowe zapalenie opon mózgowych, konieczna jest punkcja lędźwiowa. Maria nie wie, czy powinna wyrazić zgodę na zabieg. Dzwoni do Borysa. Sacewicz rezygnuje ze wspólnych planów z Laurą, jedzie do szpitala. Władek odbywa z Kajtkiem poważną rozmowę dotyczącą choroby Sabiny.

prosto w serce

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 868

Mateusz prosi rodzinę, by spełnili życzenie Hanki - przebudowali werandę i ogród. Do Grabiny przyjeżdża Irena, ukochana Tadeusza. Irek dostaje list. Dzwoni do ojca z informacją, że mają kłopoty. W dniu ślubu Joannę odwiedza były ukochany, Jan. Oznajmia, że dostał rozwód, chce się ożenić z Asią. Dziewczyna odrzuca propozycję. Jan informuje matkę Asi, Laurę, o planach córki. Kobieta przyjeżdża do USC, stara się przekonać dziewczynę, by wróciła do dawnego ukochanego. Jedna z sąsiadek, Elka, po kłótni z przyjacielem szuka schronienia u Kingi.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 177

Konstancja zwierza się Czarkowi z nowych planów wyłudzenia pieniędzy od Artura. Zamierza powiedzieć Sagowskiemu, że jest ojcem jej dziecka. Zanim kłamstwo wyjdzie na jaw, chce poświęcić czas na pisanie książki, w której opisze własne życie. Cezary nie podziela planów Konstancji. Proponuje jej, by wreszcie założyła normalną rodzinę. Artur jest zirytowany natręctwem dziennikarzy. Postanawia udzielić szczerego wywiadu, by uciąć spekulacje.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1514

Weronika wychodzi ze szpitala. Adam proponuje jej pomoc. Dowiedziawszy się, że Roztocka jest już w domu Sebastian postanawia ją odwiedzić. Wspólniczka Zimińskiego twierdzi, że ich firma może odnieść sukces na rynku niemieckim. Wiąże się to z poważnymi inwestycjami. Marek odnosi się z rezerwą do tego planu. Danuta namawia go, by rozważył propozycję. Roman opowiada synowi, jak wyrzucono go z egzaminu. Kamil jest zaskoczony, że ojciec broni Marylki, przez którą posądzono go o ściąganie. Doradza Romanowi, żeby się bronił.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1392

Podekscytowany wygraną w kasynie Adam zamierza grać dalej. Niestety, następnym razem nie ma tyle szczęścia. Hubert przygotowuje niespodziankę dla Marysi. Zabiera ją na tor, by pokazać jej nowe hobby - rajdy. Przedstawia jej kierowcę, Rafała, z którym przed kilkoma laty był na wyprawie. Marysia niepokoi się o zdrowie Huberta. Bogumiła zjawia się u Grzegorza i Renaty, by zaplanować szczegóły związane ze ślubem. Narzeczeni nie są zachwyceni jej pomysłami, ponieważ planowali skromną ceremonię ślubną.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Uczeń KONTRA nauczyciel - kto ma prawa autorskie do klasówki?

Wokół szkolnych sprawdzianów rozpętała się w Polsce prawdziwa burza.

Najpopularniejsze HASŁA w Internecie (Możliwe, że Ty też masz jedno z nich!)

Łatwo być hakerem.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2011 10:35
Bo Hanka trafiła w pudła. hahahahah . ; )
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2011 09:45
juz teraz M jak miłość nie jest takie fajne bez Hanki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie