Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
25.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5533

Jackie przedstawia Owena Nickowi, który pyta o Dom Mody Forrester. Stephanie żegna się z najbardziej oddanymi pracownikami. Po jej wyjściu Felicja, Thorne, Ridge i Brooke rozmawiają z Erykiem i Donną.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2172

Jerzy jest niezadowolony, że Elżbieta ma zobaczyć się z Małgorzatą. Tłumaczy żonie, iż koleżanka coraz bardziej ingeruje w ich życie. Chojnicki opowiada Antkowi o kłopotach z Małgorzatą. Surmaczowa skarży się Krystynie na Tadeusza. Uważa, że mąż już jej nie kocha. Małgorzata zwierza się Elżbiecie. Zakochała się w żonatym mężczyźnie, ale on nie zwraca na nią uwagi. Ela podejrzewa, iż chodzi o Oskara. Bolek przyjeżdża po Miłosza. Okazuje się, że chłopaka nie ma w domu. Kazuń jedzie do szkoły tańca i odnajduje syna w objęciach Marty.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 85 (sezon 2)

Weronika Leszczyńska postanawia odwiedzić ciocię, która słynie z dziwactw. Razem ze Stasiem spędzają w jej domu prawie cały dzień. Weronika i starsza pani wspaniale się rozumieją. Ryszard Barański przeżywa kryzys wieku średniego. Jest przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia. Wszystkiego się boi, a jego nadmierna ostrożność i chorobliwa troska o bliskich dają się wszystkim we znaki. Roma chce wyleczyć męża z fobii.

anna mucha

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 461

Sąd odrzuca odwołanie Sambora od decyzji umieszczenia Krzysia w rodzinie zastępczej. Wiktoria źle reaguje na uwagi Latoszka na temat ubioru Blanki. Kobieta zwierza się Agacie, że od kiedy ma pod opieką nastolatkę, traci panowanie nad sobą. Wiki odkrywa, że córka ma bardzo dobre oceny. Chce ją zapisać do elitarnej szkoły żeńskiej z internatem. Blanka spotyka się z chłopakiem poznanym przez Internet. Do szpitala trafiają Ewa i Filip, którzy mieli w tym samym czasie atak padaczki. Wkrótce pojawiają się kolejne przypadki.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 176

Czarek zmaga się z wizją ojcostwa. Ostatecznie dochodzi do wniosku, że chce mieć dziecko z Konstancją. Ta jednak twierdzi, że to dziecko Artura. Zadworny i Robert zostają aresztowani. Artur wraca do kraju. Tu czekają na niego żądni wieści dziennikarze. W rozmowie z dziećmi ze smutkiem mówi, że Monika go odrzuciła. Jedzie do firmy, gdzie spotyka Natalię. Zwierza się jej z tego, co spotkało go w Las Vegas.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1391

Lekarzom udaje się uratować Jowitę. Okazuje się, że dziewczyna wzięła zanieczyszczone narkotyki, co zwiększało ryzyko poważnych powikłań. Lekarz przestrzega Dagę, że jedynym wyjściem z sytuacji będzie wysłanie Jowity na odwyk. Kinga nie może zrozumieć decyzji ojca, który nie chce podżyrować jej kredytu na budowę domu. Tymczasem Adam zabiera oszczędności i postanawia zagrać w kasynie. Komendant informuje Miksera, że udało się schwytać Waldiego i Bogusia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Uczeń KONTRA nauczyciel - kto ma prawa autorskie do klasówki?

Wokół szkolnych sprawdzianów rozpętała się w Polsce prawdziwa burza.

Najpopularniejsze HASŁA w Internecie (Możliwe, że Ty też masz jedno z nich!)

Łatwo być hakerem.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2011 23:41
Nieprzewidywalny zwrot akcji w modzie na sukces, jak zwykle ;O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2011 14:34
To ważne! Sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Będziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć trochę ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Proszę was wklejajcie to gdzie się tylko da
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2011 11:13
Podobno mucha urodzila dzisiaj w nocy dziewczynke :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2011 09:18
nie oglądam już PM, przerzuciłam się na Klan.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2011 09:05
wszedzie nudy. juz nie maja co wymyslac. dobrze ze jest jeszcze przepis na zycie to mam co ogladac, szkoda tylko ze raz w tygodniu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie