Co dziś w serialach?

Spędź czwartkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
24.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5532

Jackie oznajmia Nickowi, że zatrudniła Owena. Po chwili przychodzi pracownik banku w sprawie zaległych rat kredytu. Kiedy Jackie mówi, że Bridget Forrester została jej projektantką, bankowiec obiecuje załatwić odroczenie spłat. Stephanie tłumaczy Erykowi, iż nie powinien popierać związku Steffy i Ricka. Stwierdza także, że sprawy firmy powinny być dla niego ważniejsze od miłych chwil spędzanych z Donną. Zdenerwowany Eryk zwalnia byłą żonę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2171

Małgorzata telefonuje do Jerzego z prośbą o spotkanie. Rafalski szuka wśród książek albumu, który obiecał pożyczyć Agacie. Jasiek złośliwie komentuje, że ojciec pewnie też się w niej zakocha. Koziełło pragnie szczerze porozmawiać z żoną. Surmaczowa twierdzi, że skoro spierają się o pryncypia, oznacza to, że między nimi wszystko się już wypaliło. Małgorzata proponuje Jerzemu romans. Oburzony Chojnicki wychodzi z kawiarni. Z przyjemnością wraca na Sadybę. Małgorzata dzwoni do Elżbiety i prosi o rozmowę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 658

Anna udziela wywiadu dziennikarzowi "Zakrzewskiej Gazety". Staje w obronie męża. W miasteczku pojawiają się plotki o sytuacji Marczaków. Malwina najgorzej znosi tę sytuację. W tajemnicy przed ojcem spotyka się z Sylwią. Przyłapuje je fotoreporter. Sabina źle się czuje po chemioterapii. Przeżywa odejście Mietka, traci nadzieję na ułożenie sobie życia. Róża ją pociesza. Kajtek odkrywa, że Sabina jest chora na raka. Boi się, że mama umrze. Władek i Sabina uzmysławiają sobie, że ukrywanie prawdy przed małym było złym pomysłem.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 144 (sezon 7)

Pacjentką zespołu zostaje kelnerka, która doznała porażenia nóg i arytmii serca. House przyjmuje ją z innego powodu - kobieta ma doskonałą pamięć. Taub nie zalicza okresowego testu z patologii, grozi mu utrata prawa wykonywania zawodu oraz posady. House dowiaduje się, że Wilson ma nową przyjaciółkę, Sarę, którą ukrywał i o której nie chce mówić.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 175

Wynik testu ciążowego Moniki jest pozytywny. Natalii udaje się przekazać napastnikom fałszywe hasło. Dzięki temu Zadworny i Robert zostają zdemaskowani. Elżbieta kontaktuje się z Andrzejem. Czuje, że jest gotowa wrócić. Czarek namawia Konstancję do powrotu. Ta ani myśli o ponownym mieszkaniu w kamienicy. Czarek sądzi, że to już koniec, gdy niespodziewanie Konstancja wraca i oznajmia zaskakująca nowinę. Monika postanawia zadzwonić do Elżbiety.

dr house

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1513

Dorota i Daniel przeprowadzają poważną rozmowę. Monika z Damianem i małym Kajetanem odwiedzają Ziębów. Kopciowa porusza temat chrzcin. Roman jest w znakomitej formie. Solidnie przygotował się do egzaminu z matematyki. Podczas sprawdzianu Marylka prosi go o przekazanie ściągi. Hoffer protestuje. Niemniej ściąga i tak ląduje na jego biurku. Wykładowca zauważa zamieszanie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1390

Mikser postanawia śledzić Bogusia i Waldiego. Niestety, przestępcy okazują się sprytniejsi. Okazuje się, że Mikołaj udaremnił akcję policji. Bank odmawia Kindze i Adamowi udzielenia kredytu na budowę domu. Sfinansuje połowę kosztów, jeśli znajdą kogoś, kto podżyruje pożyczkę. Marek odmawia poręczenia zdolności kredytowej. Daga prosi Miksera, by przyjechał do salonu mody. W tym czasie ona stara się ratować życie nieprzytomnej Jowity.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 13 (sezon 4)

Karol, nowy recepcjonista, rozpoczyna pracę w hotelu. Pierwszymi gośćmi, których obsługuje, są Zofia i Witek Janowscy. Ona to energiczna prawniczka, on - miłośnik historii w stroju Rzymianina, na odległość dowodzący legionem. Marzena robi test ciążowy - wynik jest pozytywny. Błażej postanawia spędzić dzień z żoną i powspominać najmilsze chwile z początku ich znajomości. Marzena oświadcza mu, że chce od niego odejść. Prosi Igora, żeby po nią przyjechał. Igor, zajęty ślubem rodziców, nie ma na to czasu.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 13 (sezon 3)

Ewa i Bartek proszą ojca Konstantego o udzielenie im ślubu. W pensjonacie Lucyny zaczynają się przygotowania do uroczystości. Lekarz potwierdza Anieli i Eli diagnozę choroby Romka. Wspólnie kompletują dokumenty pozwalające pozyskać sprzęt do rehabilitacji chłopca. Ślub i wesele obfitują w liczne niespodzianki. Przyjeżdża Zosia, która wyjeżdża natychmiast, widząc zachowanie Jaśka. Do Zakopanego przyjechała również dawna przyjaciółka Ewy, Diana Sroka, która zwalnia z pracy wszystkich z redakcji "Tu i Teraz".

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najpopularniejsze HASŁA w Internecie (Możliwe, że Ty też masz jedno z nich!)

Łatwo być hakerem.

Niech to dunder świśnie, o kurna Olek & psiajucha, czyli jak przeklinać PO BOŻEMU?

Lista przekleństw akceptowanych przez Kościół.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2011 17:44
kocham szpilki na giewoncie :D:D:D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2011 09:54
ja naprzyklad, po tym jak Pm zrobila sie okropnie nudna wrocilam do dawnej sprawdzonej M-ki:)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2011 09:51
hehe już podają w internecie ze Marek z m jak milość bedzie miał nową kobietę, i ze są juz pierwsze zdjęcia, ale robią sensację, ogląda to ktoś jeszcze?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie