Co dziś w serialach?

Jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterów?
Co dziś w serialach?
23.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5531

Brooke i jej syn cieszą się, że Ridge zgodził się na ślub Steffy i Ricka. Jackie oznajmia Owenowi, iż postanowiła go zatrudnić. Steffy i Rick informują Marcusa o ślubie. Bridget wyznaje Erykowi, że to ona jest "Madame X", tajemniczą projektantką, która pracuje w Jackie M.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2170

Po nocy spędzonej na Sadybie Michał zabiera synów i Kamilę do szkoły, a Kingę do pracy. Elżbieta wyznaje mężowi, iż czuje się bardziej związana z Kingą niż z Zytą. Jerzy nie widzi w tym nic dziwnego, gdyż to Kinga jest matką ich wnuków. Koziełło zwierza się Pawłowi z kłopotów z Anną. Rafalski i Jasiek szykują się na kolację u Jacka i Agaty. Chłopiec nie ukrywa wrogości do przyjaciółki Boreckiego. Piotr prosi, aby był kulturalny. Jerzy zawozi Małgorzacie lekarstwa. Stara się szybko zakończyć wizytę, ale Małgorzata częstuje go herbatą.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 657

Klara jest w dobrym humorze - dostała zaproszenie na promocję płyty zespołu Huberta. Jest przekonana, że chłopak coś do niej czuje i znów będą razem. Dawid próbuje zatrzeć złe wrażenie z randki, jednak Blanka nie chce się z nim widzieć. Iza odwiedza siostrę. Przeprasza Blankę za egoistyczne zachowanie, udziela jej rad w sprawie Dawida. Ksawery spędza wieczór kawalerski z Waldemarem. Żali się ojcu, że ciąży mu okłamywanie narzeczonej. Kasia świętuje ten wieczór w towarzystwie przyjaciółek i striptizera.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 49

Natalia pokazuje chłopcom zdjęcia z czasów, gdy była hippiską. Tomek zachwyca się strojem matki. Fascynacja mija, gdy dzieci odkrywają, że Boska nie goliła ani nóg, ani pach. Natalia bierze kąpiel w masce do nurkowania. Okazuje się, że jest to jedyny sposób, aby zrelaksować się bez konieczności wysłuchiwania pytań, zażaleń i kłótni. Tomek chce iść z przyjaciółmi na imprezę. Nie zamierza jednak informować o tym rodziców. Zdawkowo wyjaśnia Natalii, że spotyka się ze swoją dziewczyną i że wróci około północy. Boska zaczyna coś podejrzewać.

konstancja

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 174

Arturowi nie udaje się przekonać Moniki do powrotu. Natalia i Adam zastanawiają się, jak odzyskać projekt osiedla. Adam zapewnia ją, że stworzył dodatkowe zabezpieczenia. Natalia odkrywa, że w firmie jest podsłuch. Czarek uczy się do kolejnego egzaminu. Przyjmuje też jednorazowe zlecenie pracy jako kierowca. Po wyjściu Artura Monika źle się czuje. Kupuje test ciążowy.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1512

Sebastian zapewnia Weronikę, że bardzo mu na niej zależy. Roztocka kolejny raz odrzuca jego propozycję. Iwona przeprasza Filipa. Proponuje spotkanie. Konarski czeka na Iwonę u siebie, ale jest z nim Ksawery. Iwona daje Filipowi do zrozumienia, że gdy odwiozą Ksawerego, będzie gotowa na następny krok w ich znajomości. Kamil zamierza powiedzieć Ostrowskiemu, że jego żona jest zakażona wirusem HIV. Młody Hoffer zdaje sobie sprawę, że od odpowiedzi ordynatora zależy jego zawodowa przyszłość.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1389

Berenika żąda od Artura rozwodu. Marcelo namawia Stefani na przyłączenie się do grupy tanecznej. Stefani prosi Grażynę o pomoc. Ta radzi jej, by zaryzykowała i spełniła marzenia. Stefani decyduje się wyruszyć na tournee. "Kaśka" jest niezadowolony. Mikser żąda od Jowity, by zaczęła współpracę z policją. Dziewczyna nie zamierza się zgodzić, ponieważ obawia się Bogusia i Waldiego. Mikser nie poddaje się.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najpopularniejsze HASŁA w Internecie (Możliwe, że Ty też masz jedno z nich!)

Łatwo być hakerem.

Niech to dunder świśnie, o kurna Olek & psiajucha, czyli jak przeklinać PO BOŻEMU?

Lista przekleństw akceptowanych przez Kościół.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2011 23:19
SRATA TATA, STRACISZ BRATA wklej to na 5 innych ..itd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2011 13:36
oo kiedy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2011 13:01
no nie.. naprawdę?! nie chciałam tego wiedzieć! :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2011 10:38
Patryka ... zginie w wypadku razem z matką Mirka, a Emilka postanowi go adoptować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2011 09:55
niby jaka śmierć???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie