Co dziś w serialach?

Streszczenia odcinków popularnych seriali.
Co dziś w serialach?
22.11.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5530

Rick dotrzymuje słowa - nadal nikt nie wie, że Thomas był sprawcą ataków. Steffy jest szczęśliwa, gdy dostaje od ojca suknię ślubną. Tym gestem Ridge daje do zrozumienia, że uważa ją za dorosłą kobietę, która ma prawo żyć, jak chce.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2169

Kamila opowiada Bożence o rozmowie Błażeja i Miłosza, dzięki której Błażej do niej wrócił. Mimo obaw Barbary policja szybko kontaktuje się z Krystyną i umawia obie na spotkanie z oficerem prowadzącym Leszka. Funkcjonariusz obiecuje Barbarze, że niebawem spotka się z siostrą. Surmaczowa jest niezadowolona, iż Błażej pogodził się z Kamilą. Uważa, że to wina Koziełły. Chce, aby jeszcze raz porozmawiał z chłopakiem. Michał odprowadza Zytę na lotnisko. Prosi o kontakt, gdy dotrze do Rzymu. Bożena pojawia się w szkole tańca. Michał nocuje na Sadybie.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 45

Ewa i Jacek budzą Wilka przy okazji realizowania warunku zakładu. Pacjent mruczy niezrozumiale, zapada z powrotem w sen. Krokiet podejrzewa, że z małżeństwem Wilków jest związany sensacyjny sekret. Wszystkie tropy prowadzą do teatru oraz Doroty, biografki Agaty i Marcina. Tomasz przedstawia dawnego chłopaka, Piotra. Zbieżność imion wywołuje zamieszanie. Magda sieje zamęt pomysłami na podniesienie oglądalności PL.24.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 656

Sabina pragnie być blisko Mietka, dlatego chce jak najszybciej wracać do domu. Władek nie ma odwagi przekazać jej wiadomości o tym, że związek z Mietkiem to przeszłość. Matka Sabiny przyjeżdża z Jastrzębiej Góry, przywozi list. Dawid zabiera Blankę na piknik do lasu. Nachalnie się do niej zaleca. Zniechęcona jego zachowaniem dziewczyna wraca do domu. W domu Basi i Zenka Sara urządza imprezę reggae. Zaprasza na nią nowych znajomych, Jamajczyków.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 867

Iwona, partnerka Tomka, zaginęła. Agnieszka wraca do Warszawy. Jej dziecko ma wadę serca, potrzebna jest konsultacja specjalisty. Chodakowska pokonuje złą passę w pracy, zaprzyjaźnia się z Anitą. Obie zauważają, że Artur dziwnie się zachowuje. Budzyński dostrzega sympatię, która łączy Piotrka i Monikę. Grażyna robi wszystko, by zbliżyć się do Marka. Raczyńska opłaca bandytę, który ma zablokować budowę przychodni w Gródku. Lewicki prosi Rogowskiego o pożyczkę na alimenty.

beatka maja ostaszewska

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 173

Artur prosi Monikę, by wróciła do domu. Doprowadził do adopcji i pozbył się Konstancji. Droga do szczęścia wydaje się otwarta. Czarkowi udaje się namówić Kubę, by towarzyszył mu podczas egzaminu. W firmie trwa spór o sposób zabezpieczenia projektu osiedla. Ostatecznie Natalii udaje się namówić Adama, by złożył projekt w banku. Monika mówi Arturowi, że pobyt w Las Vegas jest spełnieniem jej marzeń. W Polsce czekałyby ją znów intrygi i skandale.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1511

Weronika jest w szpitalu. Jej ciąża jest zagrożona. Basia namawia przyjaciółkę, by poprosiła Adama o opiekę nad Antosią. Burzyński odwiedza Jerzego, by porozmawiać z nim w cztery oczy. Kamil usiłuje przekonać Ostrowskiego, by wrócił do pracy na oddziale szpitalnym. Ten nieustannie ignoruje jego prośby. Gdy Kamil jest przekonany, że poniósł porażkę, Ostrowski pojawia się w szpitalu.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 25

Pola źle się czuje. Anka jest zaniepokojona stanem przyjaciółki. Prosi Tadeusza o pomoc. Andrzej i Beata wybierają się do psychologa. Jerzy rezygnuje ze współpracy z Małgorzatą. Stefan podsłuchuje rozmowę Witolda z klientką, która pozdrawia żonę aptekarza. Przyjaciele Ireny zastanawiają się, jak jej powiedzieć, że Witold ma żonę. Właścicielka Imbiru dziękuje pracownikom za współpracę. Przedstawia nową szefową restauracji. Jest nią Elżbieta Knappe. Anka ma wiele obaw, czy jej związek z Jerzym przetrwa piętrzące się trudności.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1388

Artur wyznaje Lidce, że zawróciła mu w głowie i marzy, by napić się kawy w jej towarzystwie. Kulczycki uprzedza żonę, że ją zdradzi. Berenika nie ma wątpliwości, że związek z Arturem był pomyłką. Sabina jest wściekła na Miksera, że powiadomił policję o problemach Jowity. Komendant informuje ich, że nikt nie ma odwagi zeznawać przeciwko gangowi narkotykowemu. Wiktoria dowiaduje się, że Celina ma urodziny. Ponieważ nikt z jej bliskich nie pamiętał o jej święcie, ona postanawia zorganizować dla niej przyjęcie niespodziankę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

To VIDEO obejrzało tyle osób, że YouTube wypłacił dzieciakom pół miliona!

"Charlie ugryzł mnie w palec – znowu!"

Których przedmiotów licealiści uczą się najchętniej? ULUBIONE & znienawidzone lekcje

Podobno „język matematyki, fizyki czy chemii jest trudniejszy niż hieroglify".

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2011 19:37
Przepis na życie i Pierwsza miłość. Niech Artur będzie z Bereniką.!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2011 09:26
Przepis !!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2011 09:07
przepis na życie nalepszy serial!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie