Filmowy przewodnik weekendowy

Film sensacyjny, komedia, a może ulubiony serial – co w ten weekend obejrzysz najchętniej?
Filmowy przewodnik weekendowy
19.11.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Air Force One, film sensacyjny

Air Force One z prezydentem Jamesem Marshallem, jego rodziną i świtą na pokładzie zostaje porwany przez rosyjskich ekstremistów. Porywacze żądają uwolnienia nacjonalisty, generała Radka. W przypadku niespełnienia żądań grożą wymordowaniem zakładników. Marshallowi udało się ukryć w zamieszaniu, lecz stanął przed podjęciem poważnej decyzji. W czasie wizyty w Moskwie opowiedział się publicznie przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z terrorystami. Teraz musi wybierać między życiem rodziny i załogi a wiernością złożonym obietnicom.

Sobota, TVP2, 22:20, Stare wygi, komedia

Dan i Charlie to partnerzy biznesowi i zarazem najlepsi przyjaciele, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Mężczyźni stoją u progu największego sukcesu zawodowego. Pewnego dnia ich życie zostaje wywrócone do góry nogami. Niespodziewanie muszą zająć się siedmioletnimi bliźniakami, owocem przygody Charliego z Vicki. Mężczyźni starają się, jak mogą, ale ich sposoby postępowania z dziećmi prowadzą do licznych katastrof. Lekcja rodzicielstwa uświadamia im, co jest w życiu najważniejsze.

Sobota, TVN, 21:45, Kobiety pragną bardziej, komedia romantyczna

Wielowątkowa opowieść o sercowych perypetiach kilku par mieszkających w amerykańskim Baltimore. Gigi i Marry mają już dość chodzenia na randki i pragną stworzyć prawdziwe związki. Beth chciałaby, aby jej chłopak w końcu się oświadczył. Janine i Ben przeprowadzają się do wymarzonego domu. Bohaterowie szukają spełniania i miłości, jednak każdy z nich robi to na swój sposób.

Sobota, Polsat, 20:05, Prawdziwe kłamstwa, komedia sensacyjna

Harry Tasker jest tajnym agentem, zajmuje się zwalczaniem terroryzmu nuklearnego. Ze względów bezpieczeństwa utrzymuje profesję w tajemnicy przed bliskimi. Gdy jest pochłonięty kolejną sprawą - rozpracowywaniem grupy terrorystów, którzy przemycają broń nuklearną z terenów byłego Związku Radzieckiego, zaniedbywana żona flirtuje ze sprzedawcą samochodów podającym się za tajnego agenta. Harry, odkrywszy romans, usiłuje odzyskać Helen. Podstępem sprowadza ją do hotelu. Ich spotkanie zostaje przerwane przez terrorystów, którzy porywają małżonków.

stare wygi

Niedziela, TVP1, 20:20, Życie nad rozlewiskiem, odc. 12

Trwają poszukiwania Kaśki, która gdzieś zaginęła. Konrad dostaje list z urzędu stanu cywilnego informujący o zbliżającym się terminie ślubu z Adą. Kobieta nie chce wytłumaczyć, dlaczego nie odwołała uroczystości, chociaż się rozstali. Mieszkańcy wsi narzekają na tor quadowy. Robią wszystko, aby pozbyć się amatorów jazdy na quadach. Policja przyjeżdża do leśniczówki. Funkcjonariusze aresztują Krzysztofa i zabierają na komisariat. Iwona, rzekoma narzeczona, oskarża go o kradzież i oszustwo matrymonialne. Konrad przyjeżdża nad rozlewisko.

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 51

Lena i Janek mijają się na korytarzu na Szucha. Kobieta mówi mu, że Osmańska zdradziła. Krawiec informuje Bronka, że Osmańska była prostytutką. Miała romans z angielskim agentem. Po jego śmierci przejęła kontakty. Teraz chce sprzedać dokumentację broni V2. Janek zostaje przewieziony do niemieckiego archiwum, ma zająć się rozpracowaniem dokumentów. Michał przeszukuje rzeczy Osmańskiej. W kopii obrazu Vermeera znajduje mikrofilm. Przekazuje go Brodowiczowi. Dowódca zarządza akcję likwidacyjną. Michał decyduje się wziąć w niej udział.

Niedziela, TVN, 22:00, Układ warszawski, odc. 12

Marek i Młody zajmują się sprawą uchodźców z Inguszetii. Odnajdują kierowcę ciężarówki, którą jechali Rosjanie. Mężczyzna twierdzi, że zawiadomił drogówkę, kiedy zorientował się, że w aucie są ludzie. W trakcie przesłuchań Wdowiak podaje dane drugiego kierowcy. Zeznaje także, że za kilka dni będzie następny transport. Inspektorzy usilnie poszukują szefa szajki i skorumpowanego celnika.

Niedziela, Polsat, 20:00, Szklana pułapka II, film sensacyjny

Policjant John McClane czeka na lotnisku w Waszyngtonie na przylot żony. Pech chciał, że w tym samym miejscu i czasie do ataku przystąpiła grupa byłych komandosów pod wodzą generała, któremu nie podoba się sposób traktowania weteranów przez rząd. Zbuntowani żołnierze przejmują władzę nad systemami kontroli lotów. Ich zakładnikami stają się pasażerowie samolotów krążących nad portem. Wśród nich jest żona McClane'a. Napastnicy zaplanowali akcję perfekcyjnie. Nie wzięli tylko pod uwagę upartego i nieco szalonego McClane'a.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Długie sukienki na studniówkę - odchudzają, wysmuklają, modelują sylwetkę! ZESTAWY

Czarne i złote, gładkie i cekinowe, maxi i midi.

Po prostu ŁADNE akcesoria New Yorker: Kozaki, botki, kapelusze, rękawiczki

Za oknem zrobiło się NAPRAWDĘ zimno. Nawet nie ruszaj się z domu bez ciepłego szala i rękawiczek!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2011 16:30
"Stare wygi"- POLECAM!;D Naprawdę świetny film, byłam na nim w kinie. Cały czas się śmiałam;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2011 10:26
Kobiety pragną bardziej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2011 00:28
ha! w końcu pierwsza:)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo