Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
21.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5529

Rick chce powiadomić policję, że Thomas był sprawcą ataków na jego życie. Ridge prosi go, aby tego nie robił. Rick zgadza się, ale stawia warunki.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2168

Krystyna wspiera Barbarę, która wybiera się do onkologa. Wyznaje jej, że 10 lat temu sama chorowała na nowotwór piersi, ale wszystko skończyło się szczęśliwie. Elżbieta jest zadowolona z przyjęcia, które Małgorzata i Jerzy przygotowali dla niej. Miłosz z kolegami rozstawiają sprzęt do sesji fotograficznej na uczelni sportowej. Tymczasem do sali wchodzi Błażej, twierdząc, że zaraz będzie mecz. Atmosfera staje się napięta. Barbara zdaje relację z wizyty u lekarza. Największą szansę daje jej przeszczep szpiku, dlatego szybko musi znaleźć Bognę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 655

O świcie policja puka do drzwi Marczaków. Jerzy zostaje zabrany na przesłuchanie, jest podejrzewany o molestowanie Sylwii. Babcia Gniewosza trafia do szpitala. Prosi Magdę, by zaopiekowała się chłopcem w razie jej śmierci. Magda składa jej obietnicę. Danuta dowiaduje się od wydawcy, że Nejmanowi zarzucono kradzież powieści nieznanych autorów i wydawanie ich pod swoim nazwiskiem.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 866

Piotrek odwołuje rodzinne wakacje - lato będzie musiał spędzić w pracy. W jednym z sąsiednich domów Kinga zauważa podejrzanych lokatorów. Grażyna wyznaje Michałowi, że pragnie adoptować dziecko. Łagoda przynosi złe wieści. Raczyńska, jako osoba karana, nie otrzyma zgody na adopcję. W Gródku ma powstać przychodnia firmy Permed. Maria-Med może zbankrutować. Raczyńska odwiedza w więzieniu Ewelinę, później dzwoni do poleconego przez nią znajomego. Henio ma problemy miłosne. Z powodu Matyldy zrywa zaręczyny z Niną.

socha

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 172

Artur wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Zadworny i Robert próbują wykraść Adamowi projekt osiedla. Mając na uwadze dobro Artura, Natalia kontynuuje postępowanie w sprawie, którą Sagowski jej powierzył. Czarek walczy o prawo jazdy kategorii D. W jego rozumieniu jest to przepustka do świata odpowiedzialności i stabilizacji zawodowej. Artur odnajduje Monikę w Las Vegas.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1510

Weronika z dużym opóźnieniem odbiera córkę ze szkoły. Antosia jest bardzo smutna. Tego samego dnia Roztocka ma nagły atak bólu. Burzyński zaprasza Izę i Jerzego na bankiet. Dudkowie są pod wrażeniem partnerki Burzyńskiego. Dolniak wypytuje Filipa o postępy w jego znajomości z piękną dentystką. Jacek namawia kolegę, by bardziej zaangażował się w znajomość z Iwoną. Nie zwlekając, Filip zaprasza kobietę do siebie na romantyczną kolację. Finał spotkania jest dla Konarskiego zaskakujący.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1387

Odnaleziona przez Artura Lidka pracuje w butiku w centrum miasta. Kulczycki odwiedza ją w pracy, kupuje polecone przez nią perfumy, które próbuje jej ofiarować. Lidka odmawia przyjęcia podarunku. Wieczorem Berenika znajduje w mieszkaniu perfumy. Artur tłumaczy żonie, że kupił je dla niej. Marek nie może znaleźć przyczyny pogorszenia stanu zdrowia Anny. Omdlenie spowodowane było osłabieniem organizmu. Mikser jest zły na Sabinę i Radka, że wtrącają się w problemy narkotykowe Jowity. Zwraca się z prośbą o pomoc do komendanta policji we Wrocławiu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Długie sukienki na studniówkę - odchudzają, wysmuklają, modelują sylwetkę! ZESTAWY

Czarne i złote, gładkie i cekinowe, maxi i midi.

Po prostu ŁADNE akcesoria New Yorker: Kozaki, botki, kapelusze, rękawiczki

Za oknem zrobiło się NAPRAWDĘ zimno. Nawet nie ruszaj się z domu bez ciepłego szala i rękawiczek!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2011 10:04
socha jest śliczna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie