Co dziś w serialach?

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
18.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5528

Ridge prosi Brooke o dochowanie tajemnicy, co pozwoli uchronić Thomasa przed więzieniem. Rick nieoczekiwanie składa wizytę Thomasowi. Między dawnymi przyjaciółmi dochodzi do gwałtownej kłótni. Rick dowiaduje się, że to Thomas nastawał na jego życie.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2167

Michał przeprasza Kingę, iż nie dopilnował Krzyśka. Podczas rozmowy z chłopakiem zdecydowanie oznajmia, że jeśli Krzysiek jeszcze raz sięgnie po narkotyki, to osobiście odstawi go na komisariat policji. Bożena postanawia iść na zajęcia taneczne. Marta przekonuje dziewczynę, że nie powinna zaniedbywać treningów z powodu Miłosza. Rutka wręcza Zycie bilet lotniczy do Rzymu. Kasia wybiera się na randkę. Po powrocie z kina oświadcza, że jest zakochana. Barbara, siostra Bogny, szuka z nią kontaktu. Zachorowała na białaczkę i potrzebuje dawcy szpiku.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 81 (sezon 2)

Weronika obwinia się o wzniecenie pożaru. Agent ubezpieczeniowy utrzymuje ją w przekonaniu, że jest niepoczytalna. Ubezpieczalnia zwleka z wypłaceniem odszkodowania. Bezrobotny szef Ryszarda, pan Zbyszek, zadomowił się w domu Barańskich. Ryszardowi zaczyna to przeszkadzać. Roma i dzieci są oczarowani miłym i uczynnym lokatorem.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 460

Przemek namawia Ludmiłę, by skonsultowała się ze światowej sławy specjalistą. Do szpitala trafia nastoletni Antek, który przyjmuje nielegalne hormony. Jego matka nie potrafi zaakceptować tego, że syn czuje się kobietą. Antek zażywa dużą liczbę tabletek hormonalnych i ucieka ze szpitala. Blanka znajduje chłopaka, który jest w krytycznym stanie. Chcąc porozumieć się z córką, Wiki czyta o gothach. Przemek załatwia Agacie udział w sympozjum. Paweł widzi, że żona wylewnie dziękuje Zapale. Postanawia wyprowadzić Agatę z hotelu rezydentów.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 171

Konstancja porzuca Cezarego. Góra próbuje pocieszyć kolegę. Proponuje mu, by poszukał pracy i zapomniał o uczuciu do niej. Robert przedstawia Zadwornemu plan doprowadzenia Sagowskich do bankructwa. Proponuje przejęcie projektu Adama. Natalia odbywa poważną rozmowę z Anetą. Nie chce przyznać, że zakochała się w Arturze. Odwiedza go w domu. Artur pyta o miejsce pobytu Moniki. Po chwili wahania Natalia podaje mu adres. Sagowski wylatuje do Stanów Zjednoczonych.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1386

Artur nadal szuka dziewczyny z reportażu. W końcu ją spotyka. Berenika zauważa dziwne zachowanie męża. Sylwia jest miła i serdeczna dla Kamila. Robi sobie nadzieje, że jego nastawienie do niej może być spowodowane uczuciami, którymi on ją darzy. Stefani radzi się Bereniki w sprawie propozycji wyjazdu na tournee z dziewczynami i Marcelem. Anna źle się czuje. Traci równowagę i dostaje silnych bólów brzucha. Przerażony Paweł wzywa pogotowie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Długie sukienki na studniówkę - odchudzają, wysmuklają, modelują sylwetkę! ZESTAWY

Czarne i złote, gładkie i cekinowe, maxi i midi.

Po prostu ŁADNE akcesoria New Yorker: Kozaki, botki, kapelusze, rękawiczki

Za oknem zrobiło się NAPRAWDĘ zimno. Nawet nie ruszaj się z domu bez ciepłego szala i rękawiczek!

 

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 17:27
pierwsza miłosc najlepsza! ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 10:56
pierwsza milosc jest teraz takaaaaa nudnaaa!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 10:23
pierwsza miłość... lipa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie