Co dziś w serialach?

Jak potoczą się dalsze losy Cuddy i dra House’a? Czy Emilka wróci z Londynu? Co nowego wydarzy się w „Pierwszej miłości”?
Co dziś w serialach?
17.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5527

Stephanie nie zgadza się, aby Pam odsiadywała karę za Thomasa. Mężczyzna także jest temu przeciwny. Chce zgłosić się na policję. Ridge wyznaje Brooke, iż to jej syn jest sprawcą ataków na Ricka.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2166

Małgorzata wyjawia Jerzemu plan, który mają wspólnie zrealizować na imieniny Elżbiety. Proponuje urządzić imprezę w domu Oskara. Nie doczekawszy się na syna u Lubiczów, Bolek zaczepia go przed salą wykładową. Wypytuje o kobietę, u której Miłosz nocował. Michał zawozi Krzyśka na zajęcia sportowe, a potem odwozi przed blok. Niestety, późnym wieczorem okazuje się, że Krzysiek nie wrócił jeszcze do domu. Bolek proponuje Feliksowi, aby został jego asystentem. Bożenka opuszcza kolejne zajęcia taneczne. Marta niepokoi się o spektakl.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 654

Karolina wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. Feliks chce wyjechać z siostrą do Londynu, by mogli zacząć nowe życie. Przedtem dziewczyna zamierza uregulować sprawy z ludźmi, których skrzywdziła. Składa wizytę Marcie i Magdzie. Kaja postanawia przyjąć spadek po pani Nadii. Zatrudniony przez Piotra adwokat pomaga jej w załatwieniu formalności. Prawnikowi udaje się rozwiązać konflikt między Kają, Krystyną i Mateuszem.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 143 (sezon 7)

Podczas wspólnych zakupów z córkami Arlene odczuwa kołatanie serca. Po krótkim badaniu Cuddy uznaje, że trzeba ją zawieźć do szpitala. Arlene zostaje pacjentką House'a. Kobieta obraża się, gdy lekarz udowadnia jej hipochondrię. Cuddy prosi, by House nadal nadzorował leczenie jej matki. House i jego asystenci stosują niekonwencjonalne metody, gdy doktor Kaufman nie godzi się na współpracę. Po rozwozie Taub wpada w kłopoty finansowe. Była żona załatwia mu pracę konsultanta medycznego w kancelarii prawniczej brata.

dr house

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 170

Artur odbiera paszport i kupuje bilet do Stanów Zjednoczonych. Natalia informuje go, że Monika zmieniła miejsce zamieszkania. Konstancja otrzymuje propozycję wystąpienia w reklamie. Cezary ma koszmarny sen, w którym wydaje mu się, że jest Arturem. Mówi o tym Konstancji. Natalia jest coraz bardziej zauroczona Arturem. Aneta bacznie ją obserwuje.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1509

Rafał i Tosia nadal szukają Emilki w Londynie. Ludwika histeryzuje. Agnieszka wpada w złość i przypomina jej, że Emilka sama podjęła decyzję o ucieczce z domu. Kopciowa namawia córkę na całodzienne zakupy. Nie mając na to ochoty, Żaneta wymawia się kursem prawa jazdy. Przed Kingą ważny dzień w nowej pracy. Ma przedstawić dyrektorowi autorski projekt nowego czasopisma. Podczas spotkania Brzozowska dowiaduje się, że będzie musiała rywalizować z młodszą, świetnie wykształconą dziewczyną.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1385

Czarek zaprasza Sabinę do apartamentu. Podczas spotkania dziewczyna wlewa mu do kieliszka środek nasenny, mając nadzieję, że w ten sposób ona i Radek będą mieli łatwiejszy dostęp do jego kont bankowych. Czarek wylewa zawartość kieliszka Sabinie na twarz i uderza ją. Sylwia przyjeżdża do Wadlewa, by podziękować Kamilowi za pomoc, której doświadczyła z jego strony. Po udanym występie w towarzystwie Puli, Joli i Betty Stefani dostaje propozycję wyjazdu na tournee.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 12 (sezon 4)

Natalia budzi się w szpitalu. Iwona mówi jej, że Artur wyciągnął ją z samochodu tuż przed eksplozją. Nikt nie wie, co się stało z Kają. Kosiński składa Arturowi propozycję pracy na stanowisku menedżera nowego hotelu w Warszawie. Tobiasz Mamejko przychodzi do hotelu i przedstawia się jako wnuk kobiety, która wynajmowała tu pokój przed wojną, a on chce odbyć podróż śladami dziadków. Okazuje się, że poszukuje on skarbu.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 12 (sezon 3)

Po nocy spędzonej w góralskim szałasie Ewa domaga się od Bartka prawdziwych oświadczyn. Michał i Aniela odwiedzają Romka w domu dziecka. Wizyta jest dla Anieli bardzo przykra. Postanawia ona ponownie spotkać się z matką chłopca. Przekonuje ją, żeby zabrała Romka z domu dziecka. Jasiek, pozbawiony złudzeń na odzyskanie Zosi, oddaje dług i wraca do Zakopanego. Zbliża się wyjazd w Himalaje. Artur chce wyjawić Kasi sekret, ale wciąż nie ma odwagi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polskie powietrze wywołuje RAKA - oddychanie nas zabija (Paradoks?)

Poziom substancji rakotwórczych w największych miastach przeraża!

Wasze Listy: Po raz drugi facet zostawił mnie po zaręczynach. Wszyscy się ze mnie śmieją!

Ilona już drugi raz została panienką z odzysku.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2011 16:07
Tak Emilka wróci, i będzie z tym chłopakiem, który zaakceptuje fakt że ma ona dziecko.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2011 12:11
nudy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2011 00:56
"..Czy Emilka wróci z Londynu?.." wtf .???!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie