Co dziś w serialach?

Streszczenia odcinków popularnych seriali.
Co dziś w serialach?
16.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5526

Ridge, Taylor i dzieci wracają do Los Angeles. Ridge zapewnia Brooke, że Rickowi nic już nie grozi. Wyznaje matce, że to Thomas był sprawcą ataków. Ridge chce prosić Pam, by wzięła na siebie winę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2165

Miłosz dzwoni do Lubiczów z informacją, że nie wróci na noc. Paweł stara się przekonać go, aby przyszedł chociaż na obiad. Dzięki pomysłowości Jaśka Rafalski ma okazję poznać Agatę. Michał i Kinga informują Krzyśka, że następnego dnia zaczyna zajęcia w sekcji sportowej. Chłopak buntuje się, ale zdecydowana postawa Chojnickiego powoduje, że przyjmuje to do wiadomości. Bolek czeka na syna u Lubiczów. Paweł z Krystyną dają mu do zrozumienia, że chłopak może nie wrócić na noc. Wzburzony Kazuń wypytuje, co wiedzą o kobiecie, u której Miłosz nocuje.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 653

Kinga mówi Ksaweremu, że jej narzeczony domyśla się, że mieli romans. Nazajutrz Gabriel czeka na Rybińskiego przed kancelarią. Iwona i Alek informują rodzinę o zamiarze wyjazdu do pracy za granicę, aby zarobić na remont strychu. Budzi to oburzenie Marii. Kobieta ma pretensje, że nikt nie uzgadniał z nią planów adaptacji strychu.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 47

Zbliża się Halloween. Przebrana za tygrysicę Natalia wraz z Kubą - hokeistą - oraz z Kacprem - Supermanem - krążą po osiedlu, zbierając cukierki. W tajemnicy przed żoną Ludwikowi udaje się pójść do Marka na mecz. Boski wpada na pomysł, aby święta Bożego Narodzenia spędzić poza domem.

prosto w serce

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 169

Natalia musi odłożyć plany odejścia z firmy Artura. Obecność przedstawicieli mediów w kamienicy zaczyna bawić jej mieszkańców. Gośka ostatecznie podaje dziennikarzom prawdziwe nazwisko. Oświadcza, że zmyśliła całą historię, by dowieść ich naiwności. Artur i Natalia wraz z dziećmi spędzają miło czas na pikniku. Natalia decyduje się zostać w firmie i trzymać uczucia do szefa na wodzy.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1508

Patryk wbrew woli ojca proponuje Sylwii, by po wyjściu ze szpitala zamieszkała z nimi. Kamil nie cieszy się z domu, który teść zamierza dać w prezencie Zuzie i jemu. Grabowski dowiaduje się, że lekarze z oddziału nie akceptują go w roli ordynatora. Ostrowski niespodziewanie dzwoni do Kamila. Basia martwi się, że Daniel nadal milczy. Nie wiadomo nawet, gdzie nocuje. Andrzej obiecuje żonie, że dowie się, co dzieje się z ich synem. Znajduje pub, w którym Daniel pracuje. Między ojcem i synem dochodzi do poważnej rozmowy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1384

Artur opowiada Pawłowi o dziewczynie z reportażu, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Postanawia ją odnaleźć. Nawiązuje kontakt z dziennikarzem, który prowadził z nią wywiad. Prosi o pomoc Franka. Malwina jest zmartwiona stanem zdrowia Tosi. Ma zamiar zamknąć wypożyczalnię quadów. Emilka unika Kamila. Sabina zamierza pomóc Jowicie spłacić dług, który ta zaciągnęła u Waldiego i Bogusia. Pieniądze chce wyciągnąć od Czarka. Razem z Dagą i Radkiem planują zemstę. Sabina zaprasza Czarka na kolację.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polskie powietrze wywołuje RAKA - oddychanie nas zabija (Paradoks?)

Poziom substancji rakotwórczych w największych miastach przeraża!

Wasze Listy: Po raz drugi facet zostawił mnie po zaręczynach. Wszyscy się ze mnie śmieją!

Ilona już drugi raz została panienką z odzysku.

 

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 11:42
pierwsza milosc robi sie totalnym nieporozumieniem
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 07:28
na wspolnej, moja milosc
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie