Co dziś w serialach?

Spędź wtorkowe popołudnie w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
15.11.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5525

Podczas rozmowy z Jackie Nick mówi jej, że nie powinna być samotna. Zapewnia także, iż istnieje ktoś, kto da jej szczęście. Brooke prosi Pam, aby przyznała się do winy. Pamela powtarza tylko, że nie chciała zabić Ricka. Steffy jest wściekła na Thomasa. Chce powiedzieć Rickowi o wszystkim, ale nie robi tego na prośbę Ridge'a. Thomas jest gotów zgłosić się na policję. Taylor i Ridge za wszelką cenę chcą go ratować.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2164

Grażynka martwi się o Bożenkę. Wypytuje Pawła o Miłosza i przyznaje, że córka się w nim zakochała. Jasiek opowiada ojcu o Agacie, która zamieszkała z Jackiem. Rafalskiego niepokoi wrogie nastawienie syna do nowej partnerki Boreckiego. Chłopak namawia ojca, aby pod jakimś pretekstem zajrzał do domu Jacka i poznał Agatę. Kinga rozmawia z Michałem o Krzyśku. Chciałaby, aby brat zajął się czymś pożytecznym. Ojciec Norberta nie ma dla syna dobrych wiadomości - sprzedaż domu może jeszcze potrwać, gdyż zainteresowany nabywca zmarł na zawał.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 41

Daniel informuje Kromera o zdradzie Magdy. Wiktor zwalnia się z pracy u Skowrońskiej, postanawia walczyć o Magdę. Tomasz chce zrezygnować z programu. Krystyna orientuje się, że syn ma kłopoty osobiste, chce mu pomóc. Ewa wpada na pomysł, by zdemaskować Wilka przy pomocy Jacka. Ewa proponuje mu umowę - jeśli Jacek udowodni jej, że Wilk i Wilczyński to dwie osoby, ona da się zaprosić na kolację ze śniadaniem. Agata uprzedza Marcina i Piotra, że na wieczornym spotkaniu chce ich sobie przedstawić.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 652

Oksana znajduje wyniki badań Stefana. Podejrzewa, że mąż ukrywa przed nią chorobę. Władek spotyka się z Mietkiem. Prosi go, by namówił Sabinę na kontynuowanie leczenia w Warszawie. Mietek oświadcza, że chce odejść od Sabiny. Dawid odnajduje Blankę. Okazuje się, że nie kontaktował się z nią, ponieważ ukradziono mu telefon. Chłopak ma nadzieję na kontynuowanie znajomości, ale Blanka uważa, że dzieli ich zbyt duża różnica wieku.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 865

Paweł informuje Kingę, Piotrka i Zawadzkiego, że w najbliższą sobotę bierze ślub z Joanną. Bratowa pomaga mu wybrać suknię ślubną - prezent dla narzeczonej, doradza też przy zakupie mieszkania. Jan dzwoni do Joanny. Dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Irek razem z Krzysiem przylatują do Polski. Mężczyzna jedzie z Mirką do Kuby. Po rozmowie z synem Ziober opuszcza klasztor. Ula próbuje uciec z domu, żeby wyjechać z Jarkiem nad morze. Kasia wyznaje, że podjęła współpracę z gazetą.

przepis na życie

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 168

Natalia ulega argumentom Andrzeja. Obiecuje dochować tajemnicy o jego pokrewieństwie z Moniką. Jednocześnie Artur staje się dla niej coraz bardziej interesujący. Gośka realizuje pomysł oszukania mediów. Opowiada niewiarygodne historie o romansie Moniki z Arturem, by ostatecznie ośmieszyć naiwność dziennikarzy. Konstancja zamierza sprzedać mediom opowieść o nieszczęściu, które ją spotkało.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1507

Andrzej przypadkiem zastaje Daniela w mieszkaniu. Próbuje nakłonić syna do powrotu do domu. Kamil nie może się pogodzić z faktem, że doktor Ostrowski rezygnuje z pracy. Ojciec Zuzy składa jej ciekawą propozycję dotyczącą Kamila. Żaneta domyśla się, że mama przyjechała, by znaleźć dla niej męża. Dziewczynę irytuje to, że matka wtrąca się w jej życie. Maria namawia Kopciową, by została w Warszawie jak najdłużej.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 24

Odbywa się ostatnia rozprawa rozwodowa Jerzego i Elżbiety. Decyzją sądu oboje będą sprawować opiekę nad Jankiem. W Imbirze pojawia się jury, by ocenić konkursowe dania. Wanda, Karol i Stefan podglądają Irenę, która rozmawia z Witoldem na ulicy. Potrawy serwowane przez kuchnię Imbiru smakują jurorom. Andrzej porządkuje mieszkanie i czeka na Beatę z obiadem. Ta nie docenia jego starań. Umawia się do kina z Leonem. Pola przypadkiem spotyka Tadeusza. Jerzy wyznaje Ance, że jest o nią bardzo zazdrosny.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1383

Waldi i Boguś żądają od Dagi zwrotu długu, który Jowita u nich zaciągnęła. Sabina jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że Jowita jest odpowiedzialna za zniszczeniem kolekcji konkursowej. Ma wątpliwości, czy nadal chce pracować z Dagą. Jest jej przykro, kiedy okazuje się, że Radek wiedział o wszystkim. Krzyśkowi i Tosi nic się nie stało podczas wypadku. Malwina i Śmiałek czują się winni zajścia. Artur zakochuje się w dziewczynie z telewizji. Kamil spontanicznie całuje Emilkę w usta.

Poleca Kinga Walczak

Co osłabia każdą miłość?

Czasami bezwiednie popełniamy błędy, które psują nasze relacje z partnerem...

Świąteczna kolekcja Reserved (Słodziutkie swetry, sylwestrowe torebki i szpilki, ciepłe szale)

Coraz bliżej święta! Nadszedł czas na pierwsze, przedgwiazdkowe zakupy.

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 19:10
genialne zdjęcie xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 18:40
Brakuje Ci pieniędzy na torebki i buty? Mam sposób jak szybko zarobić przez internet! Wejdź na tnij*org*/n8fr (usuń gwiazdki)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 12:38
pierwsza miłość to prawie już dno ...;/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 11:31
rezyserowi Pierwszej Milosci cos sie z glowa porobilo....ten serial robi sie tak durny,ze swa durnowatoscia Modzie na Sukces juz dorownuje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 11:29
To zdjęcie jest świetne. Ciągle się z niego śmieje ; )
odpowiedz

Polecane dla Ciebie