Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
14.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5524

Stephanie oświadcza Brooke, że tylko ona troszczy się o bezpieczeństwo jej i dzieci, bo dla Ridge'a ważniejsza jest Taylor. Steffy rozmawia z Rickiem. Mężczyzna uważa, iż Stephanie straszy Brooke, bo chce zniszczyć jej małżeństwo. Taylor wyznaje Ridge'owi, że to Thomas podpalił dom Ricka. Starał się w ten sposób chronić rodzinę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2163

Z powodu Miłosza Bożenka jest w złym humorze. Kamila stara się pocieszyć przyjaciółkę. Agata opowiada Romanowi o wizycie teściów Jacka i sukcesie, jaki odniosła. Ma wrażenie, że ją zaakceptowali. Zastanawia się tylko nad pytaniem Jerzego o Beatę. Jacek zapewnia ukochaną, że już nie kocha żony i nawet gdyby wróciła, nie byliby razem. Rutka proponuje Zycie tygodniowy pobyt w Rzymie. Bożenka opowiada rodzicom o nieszczęśliwej miłości. Paweł odmawia Oli pomocy finansowej. Norbert stara się pocieszyć dziewczynę i obiecuje poprosić ojca o pomoc.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 40

Przebrany za Marcina Piotr spotyka się z Agatą. Fotoreporterzy robią im zdjęcia, które trafiają na pierwsze strony gazet. Piotr prosi Jacka, aby zadzwonił do Agaty z jego telefonu, podczas gdy on będzie z nią jako Marcin. Krystyna każe Wiktorowi umówić się z Magdą w tym samym czasie i miejscu, w którym ona spotka się z Kromerem. Zakochany Wiktor opiera się szefowej. Ona szuka osoby, która zajmie jego miejsce. Tomasz czyta artykuł o randce Agaty i Marcina.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 651

Gniewosz zostaje przyłapany na próbie kradzieży w sklepie. Magda ratuje go z opresji. Chłopak zachowuje się wobec niej wrogo, zarzuca dziewczynie kłamstwo. Natalia podejrzewa, że Gniewosz zakochał się w jej siostrze. Sabina zostaje wypisana ze szpitala. Mówi Mietkowi, że nie będzie miała do niego żalu, jeśli ją zostawi. Mężczyzna zapewnia, że nic się nie zmieniło. Zapowiada, że przeniosą się do Szwecji, gdy Sabina wyzdrowieje. Waldemar odwiedza Klaudię. Oświadcza, że nie wrócił do Aliny, prosi o jeszcze jedną szansę.

hanka m jak miłość

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 864

Nowacki wyznaje Markowi, że Anna zerwała z nim kontakt. Dyrektorowi wciąż zależy na Gruszyńskiej. Marek ma problemy z córkami. Gdy zabrania nastolatkom wyjazdu nad morze, Ula zapowiada ucieczkę z domu. Ze względu na śmierć Hanki Marta i Budzyński odwołują ślub. Henio idzie w ich ślady. Śmiertelnie chora Matylda pojawia się w życiu Wojciechowskiego. Kobieta pragnie spędzić ostatnie miesiące życia z dawnym ukochanym. Janka zauważa Łukasza z Gabi. Wojtek dowiaduje się o ich schadzce. Podczas bójki z przyjacielem chłopak gubi torebkę z narkotykami.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 167

Natalia odkryła, że Andrzej jest ojcem Moniki. Rafał pracuje nad reklamą mieszkań na osiedlu budowanym przez Sagowski Development. Sądzi, że korzystne byłoby, gdyby Artur osobiście reklamował ten projekt. Robert celowo wprowadza dziennikarza w błąd. Twierdzi, że Gośka to Monika Milewska, która ma romans z Arturem. Przedstawiciele prasy zjawiają się w kamienicy, Konstancja wpada w panikę. Wysyła Cezarego, by zorientował się w sytuacji.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1506

Brzozowscy martwią się o Daniela. Basia decyduje się na rozmowę z Dorotą. Włodek obawia się następstw incydentu z policją. Matka Żanety telefonicznie informuje Ziębów, że przyjeżdża wraz z synem do Warszawy. Weronika z trudem godzi obowiązki zawodowe z opieką nad Antosią. Basia martwi się o przyjaciółkę. Doradza jej, by poprosiła Sebastiana o pomoc.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1382

Ola namawia ojca, by przemyślał decyzję dotyczącą wyjazdu na delegację do Warszawy. Powinien wziąć pod uwagę zdanie Renaty, która czuje się pominięta w jego planach. Ma wrażenie, że jej zdanie się nie liczy. Rysiek rozpoczyna śledztwo w sprawie strzelaniny, do której doszło w Wadlewie. Śmiałek i Malwina udają, że o niczym nie wiedzą. Tosia i Krzysiek udają się na przejażdżkę jednym z quadów Malwiny. Niestety, ulegają poważnemu wypadkowi. Milena zamierza kontynuować treningi z Adamem, by wygrać konkurs tańca.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Facebook: Na pytanie ILU MASZ PRZYJACIÓŁ, wymieniamy liczbę znajomych z portalu

Nie ma Cię na Facebooku, nie istniejesz.

Rzeź w ZAKŁADZIE MIĘSNYM: Mężczyzna wpadł do maszyny krojącej (Makabra)

22-letni Błażej zginął na miejscu.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2012 12:28
Tutaj wpisz treść komentarza do Co dziś w serialach?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2011 21:00
Jak można wjechać w pudła i się zabić?:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2011 19:25
Hanka [*]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2011 14:04
puk puk kto tam? na pewno nie hanka!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2011 12:31
WOW! udało wam sie ducha sfotografowac:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo