Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Komedia, thriller czy może film przygodowy – co obejrzysz dziś najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
11.11.2011

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 459

Zosia i Lena widzą, że pociąg uderza w auto. Ruszają do akcji ratunkowej. W szpitalu Zosię przyjęto z otwartymi ramionami. Piotr jest najbardziej zadowolony. Burska z przyjemnością wraca do pracy. Tomek widzi, że Gawryło przytula Zosię, podejrzewa ją o zdradę. Sambor rezygnuje z posady ordynatora chirurgii, by mieć więcej czasu dla syna i przygotować się do walki w sądzie. Paweł odwozi Agatę na kurs kardiologii. Zostaje na miejscu, by ją śledzić. Witek dowiaduje się o sukni ślubnej Leny. Hana i Tretter dobrze się czują w swoim towarzystwie.

TVP2, 23:20, Hannibal, thriller

Milioner Mason Verger informuje FBI, że chce przekazać na ręce Clarice Starling materiały, które mogą pomóc w schwytaniu Hannibala Lectera. Przed laty Verger został przez niego potwornie okaleczony. Teraz żyje tylko chęcią krwawego odwetu na doktorze. Agentka Starling ma posłużyć do wywabienia Lectera z kryjówki. Inspektor Pazzi wpada na trop Hannibala. Funkcjonariusz postanawia sprzedać tę informację Vergerowi. Ten stawia jednak warunek - Pazzi dostanie 3 miliony dolarów, jeśli dostarczy odcisk palca domniemanego Lectera.

TVN, 16:35, W 80 dni dookoła świata, film przygodowy

XIX-wieczny Londyn. Dystyngowany dżentelmen Phileas Fogg od lat pasjonuje się nowinkami naukowymi. Jest wynalazcą, ale środowisko naukowe wciąż uważa go za amatora i nieszkodliwego ekscentryka. Fogg pragnie wszystkim udowodnić, że się mylą, więc gdy przewodniczący Królewskiej Akademii Nauk lord Kelvin zakłada się z nim, że Phileas nie zdoła w ciągu 80 dni okrążyć kuli ziemskiej, ten przyjmuje wyzwanie. W wyprawie towarzyszą mu lokaj Passepartout, który naprawdę nazywa się Lau Xing, pochodzi z Chin i zna sztuki walki, oraz piękna Monique.

gladiator

TVN, 20:00, Gladiator, dramat historyczny

Umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala, skazując generała i jego rodzinę na zagładę. Maksimusowi cudem udaje się uciec. Jednak wojownik trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Powraca do Rzymu, by pomścić zamordowanych bliskich.

Polsat, 12:55, Całe szczęście, komedia romantyczna

Ashley Albright, której los sprzyja na każdym kroku, podczas balu maskowego trafia na urodzonego pechowca, Jake'a. Gdy na parkiecie ich usta łączą się w niespodziewanym pocałunku, szczęście Ashley przechodzi na partnera. Od tej pory życie pięknej dziewczyny zmienia się diametralnie. Traci pracę, a jej mieszkanie niszczy katastrofa. Tymczasem Jake załatwia korzystny kontrakt dla zespołu muzycznego i dostaje nowe mieszkanie. Zdruzgotana, bezdomna Ashley wprowadza się do przyjaciółek. Zaczyna obmyślać plan odzyskania dobrej passy.

Polsat, 21:55, Lek pierwotny, thriller

Martin Vail, jeden z najsławniejszych adwokatów w Chicago, chce wziąć udział w procesie zabójcy arcybiskupa Richarda Rushmona. Prokurator oskarża 19-letniego Aarona Stamplera, zatrzymanego w pobliżu miejsca zbrodni. Chłopak, mimo poplamionego krwią ubrania i biskupiego pierścienia w kieszeni, nie przyznaje się do winy. Proces staje się areną starcia Vaila i ambitnej oskarżycielki Janet Venable, jego uczennicy i byłej kochanki. Adwokat uważa wygraną za punkt honoru i drzwi do sławy. Mniejszą uwagę przywiązuje do prawdy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Facebook: Na pytanie ILU MASZ PRZYJACIÓŁ, wymieniamy liczbę znajomych z portalu

Nie ma Cię na Facebooku, nie istniejesz.

Rzeź w ZAKŁADZIE MIĘSNYM: Mężczyzna wpadł do maszyny krojącej (Makabra)

22-letni Błażej zginął na miejscu.

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 15:02
trędowata leciala rano na 2..piekny film z ukochana Gabriela Kownacka w roli Rity...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 14:26
Ja wolę mecz Polska-Czechy :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 12:30
nie ma seriali bo dzisiaj jest swieto..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 10:06
Hannibal!! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 08:57
eeeej co jest? dlaczego nie ma seriali?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo