Co dziś w serialach?

Sprawdź, co proponują na dzisiejszy dzień największe stacje telewizyjne!
Co dziś w serialach?
09.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5522

Pam oskarża Donnę, iż to ona usiłowała zabić Ricka i zrzucić winę na nią. Stephanie obiecuje siostrze, że wyciągnie ją z aresztu. Rick rozmawia ze Steffy przez telefon komórkowy. Nie chce wiedzieć, dokąd zabrali ją rodzice, jest gotów poczekać. Thomas przyznaje się Taylor do przeprowadzenia zamachów na Ricka. Tłumaczy, że nienawidzi go i chciał przestraszyć.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2155

Grażynka pyta Bożenkę o spotkanie z Miłoszem. Nie ma nic przeciwko tej znajomości, ponieważ młody Kazuń bardzo jej się podoba. Agata robi porządki w domu Jacka. Niespodziewanie pojawia się Jasiek, który przyszedł po atlas. Nieprzyjemnie zaskoczony jedzie na Sadybę i żali się Elżbiecie, że Agata wprowadziła się do Boreckiego. Ela stara się uspokoić wnuka. Po rozmowie z Jerzym postanawia zadzwonić do zięcia. Maciek wypytuje Olę i Norberta o mieszkanie. Następnie oświadcza Grażynie, że zamieszka tam wspólnie z Martynką.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 38

Tomasz żąda wyjaśnień od Marcina. Ten tłumaczy, że mistyfikacja to jeden z planów Adama, mających na celu dobro stacji. Adam próbuje zapanować nad sytuacją. Magda nie potrafi skupić się na pracy. Wiktor wygląda na poruszonego nową znajomością. Ewa uważa, że podobieństwo Piotra i Wilka jest tak duże, że o przypadku nie może być mowy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 649

Kinga oznajmia Ksaweremu, że jest z nim w ciąży, a informacja o poronieniu była kłamstwem. Kasia dowiaduje się o ciąży prawniczki. Jest przekonana, że ojcem dziecka jest narzeczony Kingi, Gabriel. Gniewosz jest wrogo nastawiony do Tomka. Uważa, że chłopak jest nieodpowiednim partnerem dla Magdy. Tomek wyznaje Magdzie, że bardzo za nią tęsknił, stwierdza, że decyzja o rozstaniu była błędem. Wręcza dziewczynie pierścionek. Sylwia realizuje plan skompromitowana Marczaka. Postanawia wykorzystać do tego łatwowierną sekretarkę burmistrza, Monikę.

 

prosto w serce

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 45

Boscy zapraszają na kolację dziewczynę Tomka, Magdę. Chłopak obawia się, że rodzice przyniosą mu wstyd. Gdy wchodzi do kuchni, widzi rodzinę z torbami foliowymi na głowach. Okazuje się, że u Kacpra w szkole panuje wszawica. Ludwik postanawia porozmawiać z Tomkiem. Stara się nakreślić synowi temat rozmowy. Najstarszy Boski pyta wprost, czy ojcu chodzi o seks. Ludwik tłumaczy Tomkowi, że mężczyźni mają czasami problem z erekcją. Ucieka się do metafor i porównań do gry w piłkę nożną.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 165

Przymusowy pobyt Natalii i Artura w magazynie sprzyja rozmowom o życiu, partnerach i wspólnym zamiłowaniu do ryzyka. Lalo martwi się o Mateusza. Mówi o tym Wiki. Kiedy Mateusz wręcza jej kolejny drogi prezent, ona zdaje sobie sprawę, że chłopak wydaje więcej pieniędzy, niż zarabia. Adam jest pod wrażeniem negocjacji, które prowadzi Rafał z jednym z wykonawców. Andrzej zauważa, że Natalia i Artur zaczynają darzyć się sympatią. Prosi Natalię o rozmowę w cztery oczy.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1504

Rafał i Tosia jadą do matki Błażeja, by uzyskać londyński adres chłopca. Agnieszka odbiera telefon, w którym słychać niepewny głos Emilki. Weronika pracuje w domu, bo córeczka jest chora. Adam proponuje jej, że następnego dnia może zaopiekować się Antosią. Wieczorem zjawia się Sebastian. Marta wybiera się z Januszem na firmowy bankiet. Patryk chce, by w tym czasie odwiedziła go mama. Gajewski waha się, ale ostatecznie wyraża zgodę. W trakcie przyjęcia Janusz odbiera dramatyczny telefon od Patryka. Okazuje się, że Sylwia straciła przytomność.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1380

Marek radzi Annie, by unikała stresu, dbała o siebie i zrezygnowała z pracy w klubie na czas ciąży. Anna odwiedza Kingę, żeby omówić kwestie związane z prowadzeniem interesu. W trakcie rozmowy Danusia i Julia zaczynają płakać. Anna bierze Julkę na ręce. W domu Żukowskich zjawia się Marysia, która reaguje gniewem na widok Anny trzymającej na rękach jej dziecko. "Kaśka" stara się odwieść Stefani od pomysłu przyłączenia się do grupy tanecznej. Śmiałek kupuje quada. Zamierza zachęcić ludzi do czynnego wypoczynku.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

W co się ubrać na zakupy? Na shopping stylizujemy się nawet 90 minut

Większość Polek nie pójdzie do centrum handlowego bez makijażu i odpowiedniej stylizacji!

Gdzie kobietom żyje się najgorzej?

Na którym miejscu w rankingu równości znalazła się Polska?

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2011 23:47
a rezydencja gdzie? uwielbiam ten serial, ostatnio ogladalam "m jak milosc", ale to bylo w gimnazjum. to pierwszy nieanimowany polski serial, ktory oglada sie z przyjemnoscia. w koncu patrze na bohaterow i nie wstydze sie, w co sa ubrani...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2011 21:31
Ania z pierwszej miłości poroni za niedługo/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2011 17:20
Uwielbiam rodzinkę.pl ;d świetny serial ;p Te wszystkie seriale typu M jak miłość zaczynają się robić strasznie nudne a taką rodzinkę.pl bardzo przyjemnie się ogląda ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2011 15:24
rodzinka .pl :D xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2011 15:09
W "Pierwszej miłości" teraz nic ciekawego się nie dzieje. Nawet nie warto oglądać. ;P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo