Co dziś w serialach?

Jak Mostowiakowie poradzili sobie z rodzinną tragedią?
Co dziś w serialach?
08.11.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5521

Stephanie tłumaczy Taylor i Thomasowi, że Pam jest niewinna, a prawdziwy sprawca zamachów na Ricka wciąż jest na wolności. Brooke mówi Katie, iż Taylor usiłuje odzyskać Ridge'a, wykorzystując jego troskę o Steffy. Tymczasem Steffy i Rick jedzą kolację w domku na plaży. Niespodziewanie pojawiają się Ridge, Taylor i Thomas i żądają, aby Steffy wróciła z nimi do domu. Thomas uderza Ricka w twarz i siłą zabiera dziewczynę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2159

Lubiczowie rozmawiają o ostatniej randce Miłosza. Chłopak tłumaczy, że spotkał się z choreografem wyłącznie w celach artystycznych. Czesia nie może się zdecydować, którą nauczycielkę przyjąć do pracy na stałe - panią Kazimierę, czy Kaję. Rutka tłumaczy Zycie, dlaczego ich romans musi pozostać w tajemnicy. Zapłakana Kuczyńska żali się Eli na kłopoty wychowawcze z młodszym synem. Uważa, że razem z mężem byli złymi rodzicami. Miłosz odprowadza Bożenkę do domu. Kiedy chce ją pocałować, niespodziewanie pojawia się Rysiek.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 37

Zazdrosny Tomasz podgląda Piotra i Agatę, gdy zakochani się całują. Agata dostrzega podobieństwo Piotra do męża. Tomasz jest przekonany, że Marcin przebiera się za Piotra Wilczyńskiego. Postanawia powiadomić o tym ojca. Adam usiłuje się skontaktować z Magdą.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 648

Po upokorzeniu doznanym podczas otwarcia pubu Ludmiła nie chce widzieć Kostka. Stefan dowiaduje się, że Ludmiła wzięła pożyczkę od Wowy, by Jeleń mógł otworzyć pub. Decyduje się z nim porozmawiać. Magda spotyka Gniewosza. Okazuje się, że babcia chłopaka jest w szpitalu, a on nie ma pieniędzy na jedzenie. Zabiera go do Zakrzewia. Tomek odwiedza tam Magdę. Krystyna znajduje w rzeczach Nadii stary testament, w którym staruszka cały majątek zapisała na rzecz kombatantów. Oskarża Kaję, że zmusiła Orłowską, by zmieniła treść dokumentu.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 859

Mijają dwa miesiące od śmierci Hanki. W Grabinie zjawia się Grażyna, która zapewnia Marka o przyjaźni. Anna przekazuje dzieciom prezenty, które mama kupiła dla nich w dniu wypadku. Paweł pomaga Irkowi uporać się z zaległościami w księgowości. Mirka wyznaje Podleśnemu, że jej związek z Jankowskim się rozpada. Piotrek obronił pracę magisterską. Na Deszczowej Kinga organizuje dla męża imprezę niespodziankę. W Gródku pojawia się Weimann. Dziękuje Marii za pożyczkę, dzięki której jego córka ma szansę na przeszczep. Rogowski jest wściekły.

m jak miłość

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 164

Monika dzwoni do Artura pod pretekstem troski o Czarka. Natalia rozpoczyna śledztwo w sprawie podejrzanej firmy. Mateusz popada w coraz większe długi. Czarek i Góra postanawiają załagodzić konflikt między Gośką a Robertem. Natalia i Artur nielegalnie przeszukują dokumenty pewnej firmy. Zostają zamknięci w jej magazynie.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1503

Weronika obejmuje zastępstwo za Agnieszkę w kancelarii. Jak na złość Antosia gorączkuje. Kobieta prosi Basię, żeby została z dziewczynką kilka godzin. W tym czasie przychodzi Sebastian, by pożegnać się z córką przed wyjazdem do Kanady. W prasie ukazuje się oświadczenie Zięby, który przedstawia prawdziwą wersję wydarzeń z dnia, gdy parkował samochód, będąc pod wpływem alkoholu. Grabowski wzywa Kamila do gabinetu. Ku zdziwieniu młodego Hoffera ordynator odwołuje oskarżenia i zgadza się, by Kamil kontynuował staż na kardiochirurgii.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 23

Jerzy zaprasza zespół Imbiru na kolację. Anka informuje go o wizycie jego żony w Imbirze. Beata nie chce słuchać wyjaśnień Andrzeja. Pola uważa, że Anka źle postąpiła proponując Jerzemu przyjaźń. Jerzy zwraca uwagę żonie, że nie podoba mu się jej zachowanie wobec Anki. Beata zwierza się Poli i Ance z domniemanej zdrady Andrzeja. Decyzję dotyczącą przyszłości zamierza podjąć po porodzie. Mania wspiera Andrzeja na duchu. Irena umawia się na spacer z Witoldem. Zabiera ze sobą Gniewka. Małgorzata proponuje Jerzemu stworzenie programu kulinarnego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1379

Patryk decyduje się na wyjazd z Wadlewa. Zamierza przeprowadzić się do Londynu, do syna. Chce widzieć, jak chłopiec rośnie, jak się uczy, dojrzewa. Pragnie być z nim przez cały czas. Emilce ciężko jest pogodzić się z jego decyzją. Prosi Bartka, by namówił go na tymczasowy wyjazd. Anna podejrzewa, że jest w ciąży. Postanawia upewnić się u lekarza, czy wynik testu jest prawidłowy. Stefani otrzymuje propozycję przyłączenia się do formacji tanecznej prowadzonej przez Marcela. Kontrakt obejmowałby występy w Stanach Zjednoczonych.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polacy nienawidzą Żydów: Jesteśmy największymi antysemitami w Europie!

Skąd biorą się nasze uprzedzenia?

Rodzi się coraz mniej kobiet! (Niedługo faceci będą się o nas zabijać?)

Już teraz na świecie brakuje około 160 milionów pań.

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2011 17:10
"kto to jest hanka??? wszyscy się jaraja jakąś hanką...." Hanka jest postacią z serialu M jak miłość. Po tym iż nie wiesz kim jest Hanka Mostowiak obstawiam że masz jakieś 11 lat.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2011 21:41
Szkoda, że Kożuchowska zrezygnowała z pracy na planie m jak miłość, ponieważ postać Hanki była jedną z najważniejszych. I nie oszukujmy się film bez Hanki to nie będzie już ten sam serial.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2011 20:57
M JAK MILOSC BEZ HANKI TO NIE M JAK MILOSC :( szkoda, wszystko si esuper ukladalo. bezsensu........
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2011 20:14
. TVP to rozdmuchało i to TVP robi to zamieszanie by podnieść sobie oglądalność.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2011 18:05
Helooł.. Ogarnijcie się ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie