Co dziś w serialach?

Czy Hanka odzyska przytomność?
Co dziś w serialach?
07.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5520

Stephanie dochodzi do wniosku, iż ktoś próbuje oskarżyć Pam o usiłowanie zabójstwa. Uświadamia sobie, że Rickowi nadal grozi niebezpieczeństwo. Boi się o życie Steffy, która nie odstępuje go na krok.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2158

Zyta nie może zapomnieć tego, co zaszło między nią a Rutką. Wbrew jej oczekiwaniom szef zachowuje się tak, jakby nic się nie stało. Matka Zyty zauważa przygnębienie córki. Kuczyńscy jadą do izby dziecka odebrać syna. Krzysiek brał udział we włamaniu do kiosku i został zatrzymany przez policję. Darek wypytuje Czesię o studentkę, którą znalazł na wydziale pedagogiki. Agnieszka próbuje przekonać znajomego reżysera, aby wyciął z filmu wyznanie Maćka. Miłosz umawia się na randkę z Martą, nauczycielką tańca. Spotkanie szybko się kończy.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 36

Magda Szwed zaniedbuje sprawy służbowe. Wiktor przeistacza się dla niej w seksownego alpinistę. Piotr, aktor, którego Agata poznała w teatrze, umawia się z nią na kolację. Przebrany za Marcina Piotr podejmuje się przygotować kolację dla Agaty. Z powodu dociekliwości Karola mężczyzna ma trudności z utrzymaniem mistyfikacji w tajemnicy. Jacek i Tomasz muszą się zająć gotowaniem. Tomasz podejrzewa, że Marcin ma potajemną randkę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 647

Za namową Iwony Hubert decyduje się na rozmowę z Klarą. Mówi dziewczynie, że jej nie kocha. Klara twierdzi, że cieszy ją jego szczere wyznanie. Rozstanie przebiega w przyjacielskiej atmosferze. To jednak pozory - Klara jest zrozpaczona. Edyta zjawia się na otwarciu pubu Kostka. Mężczyzna cały wieczór adoruje byłą żonę. Ludmiła jest załamana. Oksana nalega, by przyjaciółka rozstała się z Kostkiem. Marta zwierza się Marii z problemów w pracy. Przyjaciółka radzi, by walczyła z wydawcą o Igę.

grób hanki

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 862

Budzyński dostaje od Agnieszki list, w którym Olszewska zapowiada, że wyjeżdża na dłuższy czas. Werner zmusza wspólnika, by po świętach wyjechał do kancelarii w Berlinie. Rujnuje tym jego plany urlopowe. Rodzina Mostowiaków szykuje się do Wielkanocy. Mateusz rozkręca nowy biznes - w sklepie Kwaśniakowej sprzedaje pisanki malowane przez siostry i Kasię. Hanka i Anna wracają z Suwałk. Przed Grabiną Mostowiakowa gwałtownie hamuje, by wyminąć dziecko, które wbiegło na jezdnię. Hanka traci przytomność po, z pozoru niegroźnym, uderzeniu w głowę.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 163

W Sagowski Development następują zmiany. Artur wprowadza Natalię do firmy i daje zawodową szansę Rafałowi. Natalia zaczyna sprawdzać podejrzanego kontrahenta firmy, a Rafał wykazuje się nowymi pomysłami marketingowymi. Gośka uświadamia sobie, że erotyczne sceny, w których uczestniczy, obejrzą jej bliscy i znajomi. U Wiki i Mateusza panuje znakomita atmosfera. Dobrze im razem, ale portfel Mateusza na dłuższą metę może nie wytrzymać trybu życia Wiki.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1502

Agnieszka przejęła opiekę nad Jasiem. Tosia i Rafał nie ustają w poszukiwaniach Emilki. Kinga rozpoczyna nową pracę. Michał zostaje w domu z Ignasiem. Andrzej wesoło komentuje nowy wizerunek brata. Michał nie ukrywa, że nie czuje się dobrze w roli opiekunki do dziecka. Chciałby wrócić do pracy. Niestety, Kinga po powrocie do domu oznajmia mu, że ma do zrobienia ważny projekt i prosi, by jej nie przeszkadzał. Daniel mówi Szymkowi, że mieszka z Dorotą, a ten przekazuje te sensacyjne wieści Oli.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1378

Berenika nie może dodzwonić się do Artura. Ślad po nim i po chłopakach zaginął. Tymczasem Bartek, Patryk i Artur próbują wyjaśnić, co się z nimi stało i co się z nimi może niebawem stać. Waldi i Boguś niecierpliwią się, by jak najszybciej odzyskać pieniądze. Odwiedzają salon mody Sabiny. Kinga i Adam świętują podpisanie umowy kredytowej z bankiem. Marek nie podziela ich optymizmu. Tego samego dnia w domu Żukowskich zjawia się Milena. Informuje Adama, że będzie musiała wycofać się z treningów i udziału w konkursie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Rodzaje miłości: Jaki masz styl kochania? 6 TYPÓW & KOLORÓW

Zbadaj miłosną temperaturę swojego związku!

Dziewczyny z Top Model na imprezie halloweenowej: Która wypadła THE BEST?

Oceń PRYWATNY STYL uczestniczek programu TVN! Mamy naprawdę FAJNE zdjęcia!

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2011 00:20
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! juz nie wstanie!! Jest stypa... jest okazja zeby sie napić :P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 21:29
no i umarła...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 20:02
Hanka, a nie Hanna?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 17:37
hahaha, artykuły na tej stronie potrafią rozwalić człowieka -,-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 14:28
No na Pm rzeczywiście sioę taka nudna zrobiła że zrezygnowałam z oglądania.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie