Filmowy przewodnik weekendowy

Na najbliższy weekend stacje telewizyjne proponują widzom porządną dawkę komedii!
Filmowy przewodnik weekendowy
05.11.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Transporter III, film sensacyjny

Były komandos, a obecnie kurier do zadań specjalnych, Frank Martin, otrzymuje najtrudniejsze zlecenie w dotychczasowej karierze. Człowiek nazwiskiem Johnson powierza mu nietypową przesyłkę, którą okazuje się Walentyna, córka ważnego ukraińskiego urzędnika. Zadaniem Franka jest bezpiecznie przewieźć ją z Marsylii do Odessy, nie zadając przy tym zbędnych pytań. Kurier wyrusza w pełną zaskakujących zdarzeń podróż, która obfitować będzie w pościgi oraz starcia z gangsterami.

Sobota, TVP2, 22:20, American Pie II, komedia

Rozterki nastolatków związane z inicjacją seksualną. Po pierwszym roku w college'u cztery pary postanawiają wynająć dom na plaży i ponownie spróbować zakazanego owocu. Kevin, Jim, Stifler, Oz oraz ich dziewczyny - Nadia, Michelle, Vicky oraz Heather, stają do walki płci. Wydaje się, że to płeć piękna jest górą. Wśród śmiesznych sytuacji niewiele jest prawdziwego seksu. Mimo wszystko nazwano ten film podręcznikiem dla nastolatków, jak pójść do łóżka.

Sobota, TVN, 21:50, Ja cię kocham, a ty z nim, komedia

Dan Burns jest mężczyzną, który po śmierci żony z poświęceniem samotnie wychowuje dzieci. Podczas dorocznego zjazdu rodziny Burnsów następuje przełom w jego dotychczasowym życiu. Dan poznaje piękną Marie pracującą w miejscowej księgarni. Wkrótce mężczyzna i kobieta zaczynają być sobie bliscy. Pewnego dnia Burns odkrywa, że Marie spotyka się z kimś innym. Dowiaduje się, że jest to jego brat - Mitch.

Sobota, Polsat, 20:00, Showtime, komedia

Detektyw Mitch Preston i patrolowy Trey Sellars występują razem w programie na żywo o pracy policji. O ile jednak Sellars dwoi się i troi, by świetnie wypaść na ekranie, o tyle Preston robi wszystko, by zaprezentować się jak najgorzej. Dokładnie na odwrót niż w rzeczywistości. Producentka telewizyjna wychodzi wprost ze skóry, żeby zmusić Mitcha do współpracy, co w efekcie jeszcze bardziej go usztywnia. As policji wygląda więc na popisowego nudziarza i fajtłapę. Kiepski patrolowy, a zarazem dobry aktor, przedstawia się widowni jak Rambo.

american pie 2

Niedziela, TVP1, 20:20, Życie nad rozlewiskiem, odc. 10

Basia wyjeżdża do Warszawy na konferencję prasową i spotkanie z czytelnikami. Towarzyszy jej Tomasz, który najchętniej wróciłby do leśniczówki. W tłumie fanów Basia dostrzega dawną miłość, Andrzeja. Paula odradza Marysi wyznanie Kubie prawdy o romansie z Krzysztofem. Uważa, że nie warto burzyć małżeństwa dla wakacyjnej przygody. Małgosia również próbuje porozmawiać z córką. Marysia dzwoni do Francji i oznajmia mężowi, iż jest zakochana. Mirka otwiera tor quadowy. Mieszkańcy i wczasowicze narzekają na hałas. Pensjonat Małgosi pustoszeje.

Niedziela, TVP2, 21:20, Miasto nadziei, komedia romantyczna

Brytyjski artysta, Colin Ware, odkrywa, że jego narzeczona, Vera, oszukała go i zamierza poślubić innego mężczyznę. Zraniony Colin wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Tam ukrywa się w małym miasteczku i pogrąża się w żalu. Wkrótce mężczyzna spotyka piękną pielęgniarkę, Mandy, z którą się zaprzyjaźnia. Znajomość stopniowo przeradza się w miłość. Dzięki nowemu uczuciu Colin wychodzi z depresji. Sytuacja komplikuje się, gdy w miasteczku pojawia się Vera.

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 49

Bronek prosi Krawca o zgodę na uratowanie Wandy. Dowódca Rainer wypytuje Janka, czy znaleźli u Holtza złoto. Brodowicz mówi chłopakom, że celem akcji w Berlinie jest propaganda. Zadanie polega na podłożeniu bomby na stacji Kaiserstrasse. Władek przekonuje Bronka, by nie mówili Krawcowi, że widzieli Janka z gestapowcami. Władek przypomina Bronkowi, że sam był niesłusznie oskarżony o zdradę. Guido Lichtmann, następca Brehma, zjawia się u Rainera. Ten zleca mu śledztwo w sprawie śmierci jego poprzednika.

Niedziela, TVN, 22:00, Układ warszawski, odc. 10

Dwunastoletni chłopiec podczas nieobecności rodziców znika wieczorem z domu. Marek przypuszcza, że mógł uciec. Jednocześnie o porwanie podejrzany jest jeden z przestępców - Vidić. Okazuje się, że jest on niewinny. Policjanci docierają do leśniczówki brata Ewy. Emil przekazuje im pudełko, które Łukasz dla nich zostawił. Wewnątrz jest informacja, gdzie mogą go znaleźć. Łapa włamuje się do domu biznesmena, u którego widział oryginał obrazu "Anioł i pastuszek" i kradnie go. Następnie włamuje się do muzeum i zamienia kopię na oryginał.

Niedziela, Polsat, 23:00, Porzucona, thriller

Catherine Burke jest wzorową studentką. Pisze pracę dyplomową i ma szansę na angaż w świetnej firmie. Zapracowana dziewczyna cierpi z powodu samotności, lecz nie ma czasu na randki. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się detektyw Wade Handler, który prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia jej byłego chłopaka. Jak twierdzi współlokatorka Catherine, dziewczyna bardzo przeżyła nagłe zniknięcie Embry'ego. Jednak młoda kobieta nie chce wracać do przeszłości, niechętnie odpowiada na pytania detektywa. Między dwojgiem samotników rodzi się namiętność.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Rodzaje miłości: Jaki masz styl kochania? 6 TYPÓW & KOLORÓW

Zbadaj miłosną temperaturę swojego związku!

Dziewczyny z Top Model na imprezie halloweenowej: Która wypadła THE BEST?

Oceń PRYWATNY STYL uczestniczek programu TVN! Mamy naprawdę FAJNE zdjęcia!

 

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2011 10:33
tam jest blad konedia romantyczna miasto nadzi i serial czas honoru sa na tym samym kanale i praktycznie o tej samej porze, 10 min rożnicy... ;pp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2011 01:39
1st! & American Pie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie