Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na piątkowy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
04.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5519

Policja aresztuje Pamelę. Dowody wskazują na to, że próbowała zabić Ricka. Kobieta wszystkiemu zaprzecza, ale nikt jej nie wierzy.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2157

Czesia nie może zrozumieć, jak Jagoda mogła wyjechać bez uprzedzenia. Darek musi znaleźć kogoś na zastępstwo. W urzędzie pracy nie ma odpowiedniej oferty. Kurzawski udaje się na wydział pedagogiki, gdzie znajduje chętną studentkę. Grażyna martwi się o skutki wyznania Maćka. Obawia się kąśliwych komentarzy. Reżyser nie chce wyrazić zgody na wycięcie fragmentu wywiadu. Michał przychodzi na Sadybę. Kinga informuje go, że jej brat, Krzysiek, został zatrzymany przez policję i przebywa w izbie dziecka. Zyta jest coraz bardziej zafascynowana Rutką.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 83 (sezon 2)

Marysia wybiera się na bal karnawałowy. Barańscy są w gronie rodziców, którzy mają pomóc w organizacji imprezy. Okazuje się, że również muszą się przebrać. Paweł i Bartek świetnie dogadują się z panem Jankiem. Razem oglądają stary serial telewizyjny. Weronika jest zaskoczona tą sytuacją. Dochodzi do tego, że panowie wyłączają się z życia domowego. Na dodatek zwracają uwagę na miejscowe koty.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 458

Lena jest przekonana, że Witek chce ją poprosić o rękę. Zosia przyjeżdża z Australii. Sambor składa pisemną rezygnację z pracy. Van Graafowie proponują inne rozwiązanie jego kłopotów. Michał ratuje dziecko zamknięte w samochodzie. Wiki jest niezadowolona, że Blanka wymaga od niej bycia matką. Do szpitala trafia Pika, która wywołała bijatykę z zazdrości o chłopaka. Hana odkrywa, że dziewczyna próbowała wywołać poronienie. Chłopak młodej pacjentki zostawia ją samą z problemem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 162

Natalia radzi Arturowi, by spokojnie zaczekał na paszport, a w tym czasie zajął się sprawami, które zaniedbał. Odsunięty od firmy Rafał chce w pełni wrócić do pracy. Tym razem zamierza uczciwie pracować. Zbyszek jest przeciwny przyjęciu przez Gośkę proponowanej jej roli w filmie. Robert upatruje w Zbyszku wroga. Zamierza się go pozbyć. Artur postanawia zatrudnić Natalię w Sagowski Development.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1377

Bartek, Patryk i Artur zamierzają spędzić szaloną noc we Wrocławiu. Niestety, rozmowy z kobietami nie przypominają flirtu. Ich wybryki kończą się w magazynie, którego zawartość sugeruje, że znajdują się w Chinach. Jowita próbuje wyłudzić pieniądze od Dagi. Okazuje się, że musi spłacić długi, które zaciągnęła u dwóch kryminalistów. Dadze udaje się zebrać tylko część długu. Marysia postanawia pomóc Hubertowi. Zmierza zorganizować mu odpowiednią rehabilitację. Prosi Marka o poradę. Udaje jej się umówić wizytę u najlepszego chirurga w kraju.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kolekcja HOUSE na listopad: Jest w czym wybierać, warto w nią zainwestować!

Ta kolekcja to kwintesencja jesienno-zimowych trendów. Zajdź coś dla siebie!

Facet BEZNADZIEJNY w łóżku? Oto 7 typów FATALNYCH kochanków

Jak radzić sobie z kiepskim "w te klocki" facetem?

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2011 13:01
a gdzie filmowy przewodnik weekendowy??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2011 10:49
nie moge doczekac sie poniedziałkowego odcinku m jak miłość, to juz wtedy Hanka ma zginąć no nie?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie