Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
03.11.2011

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2156

Po wyznaniu Maćka Grażyna ma wyrzuty sumienia. Obwinia się, że przez dwa lata razem z Rysiem starali się nie zauważać uczucia Maćka do Martynki, licząc, że wygaśnie. Agata ma wątpliwości, czy dobrze robi przeprowadzając się do Jacka. Małgorzata spotyka się z Jerzym w cukierni. Wręcza ma w prezencie flakonik wody toaletowej. Renata przypadkowo jest świadkiem ich rozmowy. Czesia prosi Darka, aby zawołał Jagodę na obiad. Darek wraca z kartką, z której wynika, że dziewczyna wyjechała z narzeczonym za granicę.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 35

Karol nie jest pewny, czy Piotr Wilczyński udaje Wilka, czy Wilk Piotra Wilczyńskiego. Piotr wyjaśnia mu sytuację. Karol nie wie, co zrobi z odkryciem. Marcin znika przed rozpoczęciem programu, a Piotr po audycji. Agata umawia się z Piotrem na randkę. Wiktor próbuje poderwać Magdę. Adam proponuje Tomaszowi przejście do PL 24.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 646

Hubert spotyka w pubie Patrycję i Oskara. Z rozmowy wynika, że tych dwoje spotyka się od jakiegoś czasu. Pyrka wypomina dziewczynie, że szybko znalazła pocieszyciela. Sabina jest zrozpaczona brakiem kontaktu z Mietkiem. Zdzisio i Wiesława proszą go, by wsparł kobietę w trudnym momencie. Przez intrygi Majki Marta ma problemy w pracy. Okazuje się, że część dziennikarzy podpisała list do Barczaka, w którym oskarżają Walawską o nepotyzm. Alek i Iwona są świadkami kłótni Klary i Huberta, w której dziewczyna zarzuca chłopakowi, że jej nie kocha.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 141 (sezon 7)

Jadący z córką do zoo muzyk rockowy ratuje epileptyczkę, która upadła na tory przed nadjeżdżającym pociągiem metra. Chwilę później mężczyzna traci przytomność. W szpitalu pojawiają się u niego dziwne objawy. Masters upiera się, że to infekcja. House twierdzi, że nagły przypływ heroizmu jest objawem chorobowym. Doktor próbuje się wymówić z kolacji urodzinowej z matką Cuddy, a zarazem ze spotkania z Wilsonem. Taub trafia na plakaty jako wizytówka szpitala. Żona zaczyna okazywać mu względy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 161

Detektyw Natalia udostępnia Arturowi numer telefonu Moniki. Sagowski telefonuje do niej, ale Milewska nie chce z nim rozmawiać. Wobec tego Artur zleca Natalii dalsze poszukiwania Moniki. Aneta mówi Feliksowi, że nie może z nim zamieszkać, ponieważ zamierza skoncentrować się na karierze zawodowej. Feliks jest załamany. Robert proponuje Gośce rolę w pewnym filmie.

dr house

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1501

W prasie ukazuje się artykuł opisujący incydent Włodka z policją. Dorota daje Danielowi do zrozumienia, że nie chce, by u niej zamieszkał. Basia i Andrzej nie mogą pogodzić się z faktem, że syn wyprowadził się z domu. Agnieszka proponuje Weronice, by przejęła jej sprawy w kancelarii, ponieważ musi zaopiekować się Jasiem. Weronika jest wdzięczna przyjaciółce. Informuje Adama, że odchodzi z jego kancelarii. Roztocki jest zaskoczony, ale wyraża zgodę. Twierdzi także, że nie będzie robił Weronice trudności w sprawie rozwodu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1376

Artur odwiedza w Wadlewie Patryka i Bartka. Mężczyźni konfrontują swoje życie, żaden nie jest z niego do końca zadowolony. Berenika i Emilka rozmyślają nad nieciekawą sytuacją, w której się znajdują. Emilka jest przekonana, że Patryk niebawem od niej odejdzie. Berenika boi się, że przestanie dogadywać się z Arturem, który po powrocie z wakacji nie myśli o stabilizacji. Aurelia radzi Emilce, by przestała starać się o Patryka. Robert unika Kingi. Dziewczyna jest zaskoczona jego zachowaniem. Podczas szczerej rozmowy on wyznaje jej miłość.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 10 (sezon 4)

Łukasz Paprotka zjawia się w hotelu, aby pomóc zarządowi naprawić relacje z pracownikami. Igor odbiera z lotniska wracającą z Francji Julkę. Przeprowadza z nią szczerą rozmowę, podczas której informuje dziewczynę, że spotyka się z kimś, dlatego muszą się rozstać. Julka jest załamana. Bożena i jej syn Antek zjawiają się w hotelu. Chłopak pisze wypracowanie szkolne o wujku, Jakubie Gwieździe, który jest menedżerem hotelu. Okazuje się, Kuba tak przedstawił się koleżance z kursów maturalnych. Aśka postanawia wyznać Arturowi, co do niego czuje.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 10 (sezon 3)

Marta próbuje porozmawiać z Ewą na temat ich pensjonatów, które znajdują się na terenie nowej inwestycji. Kasia wręcza Arturowi pozwolenie na wejście na szczyt Makalu. Rafał oznajmia współpracownikom, że wkrótce będą mieć nową szefową. Bartek, sprowokowany przez właścicielkę klubu nocnego, zadziwia publiczność grą na skrzypcach. Aniela odkrywa, po co Romek przychodził do liceum plastycznego. Rafał i Agnieszka negocjują zakup pensjonatu Lucyny i Ewy. Lucyna jedzie do Warszawy, by poinformować Bartka, że zostanie ojcem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kolekcja HOUSE na listopad: Jest w czym wybierać, warto w nią zainwestować!

Ta kolekcja to kwintesencja jesienno-zimowych trendów. Zajdź coś dla siebie!

Facet BEZNADZIEJNY w łóżku? Oto 7 typów FATALNYCH kochanków

Jak radzić sobie z kiepskim "w te klocki" facetem?

 

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2011 14:18
Gdzie jest Linia życia???
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2011 11:07
Pierwsza miłość! ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2011 09:42
kocham house'a
odpowiedz

Polecane dla Ciebie