Co dziś w serialach?

„Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej”, a może „Rodzinka.pl” – który serial obejrzysz dzisiaj najchętniej?
Co dziś w serialach?
02.11.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5517

Rick nie ucierpiał z powodu wybuchu. Policja próbuje ustalić, kto próbował go zabić. Rick podejrzewa, że to Ridge. Na biurku znajduje anonim z pogróżkami.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2155

Elżbieta zauważa kiepski nastrój Kamili. Dziewczyna przyznaje, że rozstała się z Błażejem. Eugeniusz dziękuje Jerzemu za to, że Małgorzata może mieszkać w domu Oskara. Wierzy, iż separacja dobrze wpłynie na ich związek. Marek przyznaje, że wyprowadzka była złym pomysłem. Agnieszka jest innego zdania - według niej taki stan rzeczy jest lepszy. Surmaczowa prosi męża, aby porozmawiał z Błażejem. Chłopak wyznaje powody rozstania z Kamilą. Jacek proponuje Agacie, by wprowadziła się do niego. Maciek wyznaje przed kamerą, że kocha Martynkę.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 34

Agata i Piotr przygotowują się do wywiadu. Agata wciąga Karola w spisek. Tymczasem Waśko ma pomysł na nowoczesną formułę programu informacyjnego. Tuż przed wywiadem Marcin znika ze studia. Agata prowadzi program z Danielem. Waśko kompromituje się na wizji.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 645

Malwina mówi Annie, że Golonko napastował Sylwię. Marczakowa opowiada o tym mężowi. Dochodzi do konfrontacji Jerzego i Golonki. Golonko chce, aby Marczak stracił fotel burmistrza. Kaja odkrywa, że pani Nadia zmarła. Andrzej wspiera ją w trudnych chwilach. Krystyna zachowuje się wrogo wobec Kai. Gdy nie znajduje testamentu Nadii, oskarża Kaję, że zniszczyła dokument. Stefan zwierza się Fryderykowi, że Oksana chciałaby mieć z nim dziecko.

rodzinka.pl

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 44

Stanisław, starszy brat matki Natalii, umiera na zawał serca. Na pogrzebie Kacper, Kuba i Tomek mają okazję poznać rodzinę. Młodzi nie potrafią odnaleźć się w poważnej sytuacji. Zamiast snuć refleksje nad kruchością życia, zastanawiają się, który z nich potrafiłby podnieść wieko trumny. Boska ma dość zajmowania się domem. Dochodzi do wniosku, że jest wyzyskiwana. Po rozmowie telefonicznej z Marią pozoruje atak histerii, co przynosi oczekiwane rezultaty.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 160

Natalia z pomocą Artura rozpoczyna śledztwo. Gośka zaczyna pracować jako pogodynka. Robert i Zbyszek towarzyszą jej pierwszego dnia. Feliks dokucza Anecie, że ta poświęca się pracy. Anetę z kolei coraz bardziej irytują uszczypliwości Feliksa. Wkrótce przestaje z nim rozmawiać. Feliks skarży się Arturowi. Natalia podstępem dostaje się do mieszkania dziewczyn, gdzie znajduje amerykański numer telefonu Moniki.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1500

Daniel spędza noc poza domem. Basia i Andrzej są coraz bardziej źli na syna. Iwona przynosi Filipowi ciasto, które upiekła dla niego jej babcia. Konarski prosi dentystkę, aby została na kawę. Spotkanie przeradza się we flirt. Marek próbuje się skontaktować z kobietą, która kupiła udziały w jego firmie. Ale ta nie odbiera telefonu. Do Zimińskich przychodzi nieznajoma - Milena Krauss. Młoda Czeszka jest atrakcyjną kobietą. Danka z niepokojem obserwuje Marka, który jest zachwycony piękną wspólniczką.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1375

Renata jest zła na Grzegorza za jego nieodpowiedzialne i lekkomyślne podejście do idei małżeństwa. Król zwraca się po poradę do Żukowskiego. Za namową przyjaciela zaczyna zastanawiać się nad ślubem. Berenika chce pójść do pracy. Artur zamierza cieszyć się wolnością i pieniędzmi, które udało mu się odzyskać od Izabeli. Emilka żali się Kamilowi, że Patryk zachowuje się dziecinnie i niczym się nie zajmuje. Ma wrażenie, że od kiedy nie ma z nimi Mirka, ich związek zaczął się psuć. Kamil stara się im pomóc.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Feedersi i ich ulubiona dewiacja: Grubaski "zgniatają" swoich kochanków (+VIDEO)

Kolejny aspekt bycia tzw. feedersem.

Młodzieżowa kolekcja H&M: Nadruki, graffiti & komiks ♥ Dla nastolatek i studentek!

Dobrze widoczny nadruk doda charakteru nawet zwykłej, białej koszulce!

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2011 20:00
oczywiście ze rodzinka.pl ...;] baaa... wy się jeszcze patacie.?;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2011 16:11
ZAWA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2011 15:45
rodzinka jest git :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2011 12:03
nie mogę sie doczekać ataku histerii Boskiej :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2011 12:02
pierwsza miłość :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie