Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, jakie filmy proponują na dzisiejszy dzień największe stacje telewizyjne!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
01.11.2011

TVP1, 16:25, Klan, odc. 2154

Agnieszka ma pretensje do Marka, że przyszedł bez zapowiedzi. Mężczyzna wyznaje, iż nie może bez niej żyć. Jerzy i Elżbieta szykują się do wyjazdu na cmentarz. Po drodze chcą zabrać Małgorzatę. Kamila wypytuje Miłosza o zdjęcia. Maciek siada do śniadania w tym samym ubraniu, które miał na sobie podczas nagrania. Grażyna tłumaczy, że powinien się przebrać. Chłopak chce zaprezentować się w nich Martynie. Kamila przychodzi do Błażeja. Przyznaje, że nie poprosiła Miłosza o oświadczenie. Para zaczyna się kłócić. Kamila wybiega z płaczem.

TVP1, 17:30, Doktor Quinn: Serce na dłoni, film obyczajowy

Po latach pracy w prowincjonalnym miasteczku doktor Quinn przeprowadza się wraz z rodziną do Bostonu. Colleen wyszła za mąż i kończy studia medyczne na Harvardzie, Brian rozpoczyna pracę w redakcji "Boston Globe". Doktor Mike aktywnie angażuje się w działalność polityczną. Sully jest komisarzem do spraw Indian i zabiega o utworzenie specjalnej komisji zajmującej się parkami narodowymi. Radość z sukcesów rodziny przyćmiewa tylko pogarszający się stan zdrowia matki Michaeli, Elizabeth.

TVP1, 20:15, Ostatni Mohikanin, film przygodowy

Po stracie rodziców Sokole Oko został przygarnięty przez Mohikanina Chingachgooka, który traktował białego chłopca jak syna. Gdy wybucha wojna między Wielką Brytanią i Francją, młodzieniec stara się nie mieszać w konflikt. Jednak pewnego dnia Sokole Oko, jego przybrany ojciec oraz brat, Uncas, ratują z indiańskiej zasadzki dwie córki dowódcy brytyjskiego fortu. Obiecują eskortować je na tereny kontrolowane przez Brytyjczyków. Sokole Oko zakochuje się w jednej z nich, Corze. Dziewczyna powoli przekonuje się, że jej wybawcy nie są dzikusami.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 644

Golonko zaczepia Sylwię na korytarzu urzędu miasta. Chce wiedzieć, czy poczyniła postępy w szukaniu materiałów kompromitujących Marczaka. Malwina jest świadkiem ich szamotaniny. Oksana dowiaduje się, że Ludmiła pożyczyła pieniądze od Wowy. Robi przyjaciółce wymówki. Jej zdaniem Kostek nie jest wart takiego ryzyka. Nadia przekazuje Krystynie kosztowny obraz. Chce, aby środki ze sprzedaży zasiliły konto stowarzyszenia kombatantów. Jakubowscy zjawiają się nieoczekiwanie w domu staruszki. Oksana mówi Stefanowi, że chciałaby mieć z nim dziecko.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 861

Hanka ma niespodziankę dla teściów - rodzina chce przebudować teren wokół domu. Marek dostał awans i podwyżkę. Z tej okazji wręcza żonie prezent. Telefon od Anny niszczy spokój rodziny. W środku nocy siostra błaga Hankę, by przywiozła pieniądze, których żąda jej szwagier. Paweł zaprasza Joannę na kolację. Wręcza ukochanej klucze do mieszkania i prosi ją o rękę. Mirka, Irek, Piotrek oraz Kinga jadą do klasztoru, w którym przebywa Kuba. Okazuje się, że wuj Kwiatkowskiej jest biskupem. Dzięki temu dziewczyna załatwia spotkanie z Zioberem.

przepis na życie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1499 (sezon 9)

Wciąż niczego nie wiadomo w sprawie zaginięcia Emilki. Tosia i Rafał jadą do szkoły, by wypytać znajomych, czy ktoś miał z dziewczyną kontakt. Ruda obserwuje zrozpaczoną Tosię. Henryk w pośpiechu żegna Ziębów i wraca do domu. Włodek wyznaje żonie, że kiedy parkował samochód Cieślika, zatrzymała go policja. Odebrano mu prawo jazdy, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Rodzice żądają od Daniela wyjaśnień, kim jest dziewczyna, z którą go zastali. Dochodzi do awantury.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 22 (sezon 2)

Stefan spędza noc w szpitalu. Kasia dzwoni do Andrzeja, którego wyraźnie krępuje rozmowa z nią. Andrzej okłamuje Beatę, że rozmawiał z Leszkiem, który zaprosił go na tenisa. Witold ponownie zaprasza Irenę na kawę. Jerzy prosi Ankę o spotkanie. Andrzej dowiaduje się, że Kasia próbuje umówić termin wizyty w jego gabinecie. Kategorycznie odmawia przyjęcia pacjentki. Beata postanawia przedstawić Leonowi jej przyszłego męża. Kasia pojawia się w gabinecie Andrzeja i doprowadza do tego, że Andrzej ponownie umawia się z nią w kawiarni.

Polsat, 16:00, Siedem lat w Tybecie, film przygodowy

Austriacki alpinista Heinrich Harrer tuż przed wybuchem II wojny światowej wyrusza w Himalaje, by dotrzeć do Tybetu. Tam poznaje nastoletniego wówczas duchowego przywódcę Tybetańczyków, Kunduna dalajlamę. Siedmioletni pobyt w Tybecie i przyjaźń z Kundunem sprawiają, że staje się innym człowiekiem: lepszym, bogatszym i piękniejszym duchowo. Jest również świadkiem okupacji Tybetu przez komunistyczne Chiny. Swoje doświadczenia Heinrich Harrer zawarł w autobiograficznej powieści, która stała się podstawą scenariusza do filmu.

Polsat, 20:05, Australia, melodramat

Australia, przełom lat 30. i 40. ubiegłego wieku. Lord Maitland Ashley prowadzi hodowlę bydła na Faraway Downs. Na całej północy jest to jedyny teren, który nie należy do Lesleya Carneya. Ten proponuje kupno rancza, ale Maitland nie chce się zgodzić. Lady Sarah Ashley opuszcza Anglię i leci do Darwin, by przekonać męża do sprzedaży. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że Maitland nie żyje. Sarah postanawia ocalić Faraway Downs. W tym celu chce przepędzić bydło do Darwin. W wyprawie pomagają jej poganiacz bydła i pracownicy Maitlanda.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Feedersi i ich ulubiona dewiacja: Grubaski "zgniatają" swoich kochanków (+VIDEO)

Kolejny aspekt bycia tzw. feedersem.

Młodzieżowa kolekcja H&M: Nadruki, graffiti & komiks ♥ Dla nastolatek i studentek!

Dobrze widoczny nadruk doda charakteru nawet zwykłej, białej koszulce!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2011 14:02
'Ostatni Mohikanin' UWIELBIAM :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2011 00:24
czemu PRAWIE same seriale? tego nie warto obejrzeć!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo