Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
29.10.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Quantum of Solace, film sensacyjny

James Bond postanawia pomścić ukochaną Vesper, zabijając wszystkich ludzi powiązanych z tajemniczą organizacją, która odpowiada za jej śmierć. Międzynarodowa grupa przestępcza "QUANTUM" lekceważy działania brytyjskich i amerykańskich służb wywiadowczych, zmyślnie zacierając ślady, czym kompromituje agentów. Bondowi towarzyszy piękna i zmysłowa Camille. Oboje mają swoje powody, aby odpowiedzialni za śmierć ich najbliższych zostali zgładzeni. W końcu Bond i Camille udają się na pustynię, gdzie dochodzi do ostatecznej konfrontacji.

Sobota, TVN, 21:50, Życie od kuchni, komedia romantyczna

Kate jest nadzwyczaj surową i wymagającą szefową kuchni w jednej z modnych nowojorskich restauracji. Uwielbia tę pracę i dlatego poświęca się jej bez reszty. Kobieta zostaje jednak poddana życiowej próbie. Niespodziewanie otrzymuje wiadomość, że musi zaopiekować się 9-letnią siostrzenicą. Na dodatek w restauracji pojawia się nowy, bardzo energiczny kucharz, Nick, który wzbudza w Kate ambiwalentne uczucia. Kobiecie nie pozostaje nic innego, jak zmienić podejście do życia i pracy.

Sobota, Polsat, 15:30, Zakochani, komedia romantyczna

Zosia nie ma problemów ze zdobywaniem wielbicieli - natura obdarzyła ją darem łamania męskich serc i dziewczyna skwapliwie z niego korzysta. Kolejną ofiarą uwodzicielki jest bogaty przedsiębiorca, Alfred Bobicki. Choć ten ulega urokowi Zosi, ją coraz bardziej interesuje inny mężczyzna. Dziewczyna chce jednak wybadać, czy nowy obiekt zainteresowania jest wystarczająco zamożny. Nie przypuszcza, że Mateusz jest jej męskim odpowiednikiem - utrzymankiem polującym na bogate, spragnione czułości kobiety.

Sobota, Polsat, 21:55, Sposób na blondynkę, komedia romantyczna

Życiowy nieudacznik Ted nie może zapomnieć o najpiękniejszej dziewczynie ze szkoły - Mary. Ich jedyna planowana wspólna randka na balu maturalnym nie doszła do skutku. Niecodzienny wypadek sprawił, że Ted trafił do szpitala. Tymczasem Mary wyjechała z rodzicami na Florydę. Po czternastu latach mężczyzna postanawia odnaleźć ukochaną z młodości. Wynajmuje w tym celu prywatnego detektywa. Ten spotyka Mary i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. O względy atrakcyjnej blondynki stara się również Tucker. Ted musi zacząć działać sam.

 

film na weekend

Niedziela, TVP1, 21:20, Mit, film przygodowy

200 lat p.n.e. cesarz Qin Shihuang rozkazał zbudować grobowiec. Budowla była wznoszona rękoma 700 tys. niewolników, którzy po śmierci władcy zostali żywcem pogrzebani wraz z nim. W ten sposób przepadła wiedza na temat cesarskiego skarbu i eliksiru młodości. Ponad 20 wieków później archeolog Jack i naukowiec William wyruszają do Dasaru w Indiach, by zbadać tajemnicę lewitującego mędrca. Odkryte na miejscu znaleziska skłaniają ich do przedsięwzięcia wyprawy, która doprowadza do odkrycia największej tajemnicy antycznych Chin.

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 48 (sezon 4), serial wojenny

Ruda oznajmia Władkowi, że nie mogą być razem. Kugel chwali się, że jego starszy syn przyjeżdża z frontu. Krawiec informuje oddział o planach akcji wysadzenia dworca w Berlinie. Prosi chłopaków, by namówili Lenę do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Krawiec zdradza Michałowi i Władkowi, że dowództwo chce wykorzystać obecność Marii w domu gubernatora do zdobycia informacji. Michał mówi przyjaciołom o zaręczynach. Brehm oświadcza Rainerowi, że po ich wizycie w magazynie złoto zniknęło, a Stock złożył kolejną wizytę Fischerowi.

Niedziela, TVN, 15:50, Maska, komedia

Stanley Ipkiss jest przeciętnym, zakompleksionym urzędnikiem bankowym, którego przesadnej uprzejmości mają już dosyć nawet najlepsi przyjaciele. Gdy pewnego dnia przypadkiem znajduje starą maskę, jego życie diametralnie się zmienia. Maska daje mu wszystko to, o czym do tej pory mógł jedynie marzyć - siłę, pieniądze i powodzenie u kobiet. Ipkiss z natury jest uczciwy i prawy, dlatego nowe dary wykorzystuje w szlachetny sposób.

Niedziela, TVN, 22:25, Układ warszawski, odc. 9, serial kryminalny

Przestępca Żabes zostaje zastrzelony. Jest to trzecia ofiara zamordowana w ten sam sposób. Na miejscu zbrodni nie ma śladów walki. Użyto tej samej broni i niestandardowej amunicji. Wszystko wskazuje na to, że dokonano egzekucji. Najstarszy i Marek zajmują się sprawą. W śledztwo zaangażowane są także inne jednostki. Marek pyta Łapę, gdzie jego zdaniem powinien szukać seryjnego zabójcy. Ten zwraca mu uwagę na srebrne kule i radzi pójść tym tropem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Książki, które wywołują rumieńce! Pikantne sceny & bulwersujące tematy

Pewne fragmenty tych publikacji przekraczają wszelkie możliwe granice!

6 książkowych nowości na jesień (Świetne czytadła na zimne wieczory)

Oto kilka niesamowicie wciągających książek, które umilą Ci każde popołudnie!

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2011 09:29
maska! film dziecinstwa!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2011 11:41
"Zycie od kuchni" swietny film :) !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2011 09:54
Osobiście mam dosyć tych beznadziejnych komedii.Obejrzałabym sobie coś z dreszczykiem,ew jakiś psychologiczny,cały czas jakies beznadziejne komedyjki i polskie seriale robione pod jedno kopyto.Polska telewizja schodzi na psy.Mogliby puscić coś dla całej rodziny.; (
odpowiedz

Polecane dla Ciebie