Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w "Klanie", "Pierwszej miłości" i innych serialach!
Co dziś w serialach?
28.10.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5515

Rick zwalnia Pam i Owena z pracy. Stephanie zapewnia siostrę, że dopilnuje, aby pozostała w firmie. Sugeruje też porucznikowi Bakerowi i Charliemu, iż Rick sam podpalił dom, żeby oskarżyć Ridge'a. Brooke podejrzewa Marcusa. Taylor pyta Steffy, czy spała z Rickiem.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2152

Bożenka jest niezadowolona z faktu, iż Kamila została nową modelką Miłosza. Elżbieta martwi się o Małgorzatę, która się nie odzywa. Przyjaciółka zjawia się nieoczekiwanie, gotowa do porannego joggingu. Prosi Jerzego o pomoc w przeprowadzce. Kiedy zostają sami, Małgorzata żali się na Eugeniusza, który, według niej, nie widzi w niej kobiety. Błażej czeka na Kamilę przed szkołą. Nie może uwierzyć, kiedy dziewczyna opowiada mu o sesji z Miłoszem.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 82 (sezon 2)

Bartek chce uczestniczyć w kolędzie. Kiedy widzi grupę ministrantów, przyłącza się do nich i chodzi z nimi po dzielnicy. Jednak okoliczności nie sprzyjają przedsięwzięciu, a na Bartka czyha poważne niebezpieczeństwo. Chłopiec ledwo ujdzie z życiem. Barańscy oczekują księdza. Prezes Barańskiego traci stanowisko. Po powrocie z pracy Ryszard zastaje w domu szefa zamiast duszpasterza.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 457

Sambor wyrzuca z pracy opiekunkę Krzysia. Na rozprawie o ograniczenie praw rodzicielskich kobieta zeznaje na jego niekorzyść. Agata i Wiki pomagają Kacprowi poszkodowanemu w bójce. Chłopak ma dar przewidywania przyszłości. Radzi Wiki, by nie zajmowała się brunetem, bo będzie musiała opiekować się córką. Nina jest załamana uczuleniem na dłoniach, chce zrezygnować z pracy. Wiki odgaduje, co może być przyczyną wysypki. Agata kłóci się z Pawłem z powodu wyjazdu na kurs kardiologii. Wiki i Przemek postanawiają ich pogodzić.

licencja na wychowanie

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 158

Artur waha się, czy skorzystać z usług prywatnego detektywa. Feliks dochodzi do wniosku, że Aneta powinna z nim zamieszkać. Proponuje jej zakup dużego mieszkania. Gośka wpada w sidła Roberta, który, sfrustrowany posadą administratora kamienicy, udziela jej porad prawnych. Prywatny detektyw - Natalia Poranek, nie przychodzi na drugie spotkanie z Arturem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1373

Kamil kontaktuje się z mamą w sprawie Sylwii. Bogumiła znajduje miejsce dla Sylwii i Basi w domu samotnej matki i dziecka, gdzie zostaną otoczone opieką i będą miały schronienie. Czarek finansowo wynagradza Jowicie przysługę, dzięki której udało mu się dać Sabinie nauczkę. Po spotkaniu Jowita upija się w barze. Połyka narkotyki, częstuje też Dagę. Marek stara się ostrzec Kingę przed błędem, który zamierzają popełnić z Adamem. Po zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej nie ma on najmniejszych wątpliwości, że stracą na transakcji.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 39 (sezon 2)

Klara oznajmia rodzicom, że się wyprowadza. Kesslerowie są niezadowoleni i zaniepokojeni. Uważają, że Leszek jest za to odpowiedzialny, a Klara kłamała, kiedy mówiła, że ich romans się skończył. Niedługo później Klara dzwoni do Pruskiego i podaje mu adres. Leszek jest zdziwiony. Chwilę później para spotyka się w nowym mieszkaniu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

W jakiej pracy zarobisz najwięcej? Mamy ranking SUPER ZAWODÓW

Sprawdź, w jakim zawodzie najbardziej opłaca się pracować.

Od jutra się odchudzasz? Wtorek to najgorszy dzień na rozpoczęcie diety! (PRZETESTOWANE!)

Już lepiej poczekaj do końca tygodnia.

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2011 20:47
Alkmaar :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2011 15:44
te co kiedyś były : D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2011 15:43
te co już były
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2011 14:57
hahaha Częstochowa :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2011 12:12
ej a te odcinki licencja na wychowanie to nowe odcinki czy te ktore juz kiedys byly?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo