Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
27.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5514

Rick nocuje u matki. Rano oskarża Ridge'a o podpalenie domu. Brooke na próżno próbuje ich uspokoić. Donna, Thorne, Stephanie, Owen i Marcus rozmawiają o tym, co zaszło minionej nocy. Porucznik Baker i Charlie zjawiają się do domku na plaży, aby rozpocząć śledztwo. Baker twierdzi, że podpalacz przyjechał w nocy pod dom Ricka i działał pod wpływem impulsu.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2151

Marek pakuje swoje rzeczy. Nie wyobraża sobie życia bez małżeństwa, dlatego musi się wyprowadzić. Paweł zauważa kiepski nastrój Agnieszki. Córka wyznaje, że rozstała się z Markiem. Miłosz szuka Bożenki. Kamila informuje go, że przyjaciółka nie chce pozować nago, ale ona byłaby chętna. Ekipa telewizyjna przyjeżdża wcześniej i zastaje samego Ryśka. Mężczyzna cierpliwie odpowiada na pytania reżysera. Marta chwali Bożenkę i Marcina za dobry występ. Chłopak wykorzystuje dobry humor partnerki i zaprasza ją na kawę.

TVP1, 21:25, Rezydencja, odc. 22

Po bójce na pokazie zdjęcia Malwiny i Violi trafiają do redakcji brukowca, w którym pracuje Basia. Marek odwozi Violę do domu. Ucieka, kiedy dostrzega paparazzich pod domem modelki. Julia przeżywa klęskę kolekcji. Niestety, nie znajduje oparcia w Łukaszu. Urszula i Anna knują intrygę przeciwko Markowi. Basia spotyka się z Krzysztofem. Po kolejnej randce spędzają wspólnie noc.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 32

Jacek odradza Piotrowi spotkanie z Agatą w dzień i w dodatku bez maski. Tomasz coraz bardziej kompromituje się w programach, co zwiększa oglądalność. Adam zarzuca Krystynie, że wykorzystuje syna. Kobieta uważa, że pomaga Tomaszowi. Rozmowa z Adamem skłania ją do zatrudnienia stylisty. Gdy Tomasz poszukuje medialnego wizerunku, Piotr rozważa stylizacje odpowiednie do wywiadu, który Agata ma z nim przeprowadzić. Ostatecznie decyduje się na wystąpienie jako Piotr Wilczyński.

dr house

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1372

Artur i Berenika wracają do Wrocławia. Są zaskoczeni powrotem Marysi oraz ciążą Kingi. Berenika postanawia, że też chce mieć dziecko. Kamil zabiera Sylwię do sklepu Florkowej, by zobaczyła się z córką. Przekonuje ją, że jeśli zależy jej na tym, by wychować dziecko, nie powinna się poddawać. Marysia wypytuje Huberta o powody zmiany jego nastroju. Nie rozumie, dlaczego zrezygnował z wyjazdu w Bieszczady. Jej upór łamie opór Huberta. Mężczyzna wyznaje, że powoli staje się kaleką.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 38 (sezon 2)

Viola wyznaje Wilkowi, że od pewnego momentu wiedzie spokojne i uporządkowane życie, ma stabilną pracę. Po powrocie z komisariatu prosi Tomka, żeby potwierdził jej kłamstwa. Magda i Marek wyjeżdżają do Francji. Adam ma obiekcje co do wspólnego wyjazdu nastolatków. Klara w tajemnicy przez wszystkimi szuka mieszkania do wynajęcia.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 9 (sezon 4)

Marcin Zawada umówił się na randkę z kochanką, Wandą. Ku ich zaskoczeniu w hotelu zjawia się przyjaciel Marcina, mąż Wandy, Grzegorz. Także umówił się z dziewczyną, którą jest Patrycja, córka Marcina. Tymczasem Kosiński bez zapowiedzi odwiedza Natalię w hotelu. Okazuje się, że znał on jej ojca. Marzena kolejny raz spotyka się z Igorem w motelu. Natalia sugeruje Arturowi, żeby poszukał innej pracy. Przyjaźń między Kają a Natalią zacieśnia się.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 9 (sezon 3)

Bartek wprowadza się do mieszkania Artura. Ewa zwierza się Lucynie, że spodziewa się dziecka. Lucyna stara się pocieszyć zapłakaną Ewę. Sławek terroryzuje Hankę i zmusza ją, by dała mu pieniądze. Aniela nawiązuje bliższą relację z Romkiem. Sławek składa doniesienie na Hankę. Jakub stawia diagnozę dotyczącą bezwładności ręki Romka i wskazuje konieczność rehabilitacji. Jasiek daje ogłoszenie do gazety, by odnaleźć Zosię. Bartek ucieka do Warszawy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

GRATULUJEMY! Polki w czołówce najseksowniejszych Europejek! (Kto jest od nas lepszy?)

Kto okazał się piękniejszy od naszych rodaczek?

Dzieci z całego świata i ich pokoje (Dlaczego niektórzy mają WSZYSTKO, a inni NIC?!)

Zobacz, w jakich warunkach wychowują się dzieci z różnych krajów.

dr house

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 642

Alina i Waldemar spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Kobieta jest przekonana, że mąż wkrótce do niej wróci. Rybiński spotyka na mieście Klaudię. Odżywają wspomnienia romansu. Policja aresztuje Aldonę i jej wspólnika. Kaja zostaje oczyszczona z zarzutów, lecz Krystyna nadal jest nieufna wobec Jakubowskiej. Mietek odwiedza Sabinę w szpitalu. Mimo obaw kobieta zapewnia narzeczonego, że w przyszłości będą mieli dziecko. Lekarz informuje Władka, że Sabina ma raka szyjki macicy.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 140 (sezon 7)

Latynos nie zgadza się na leczenie, które może uratować mu życie. Ramon zawarł układ z Bogiem. Boi się, że, łamiąc nakazy religii, doprowadzi do odnowienia choroby nowotworowej córki. Aby ocalić pacjenta, House musi zniszczyć jego wiarę. Cuddy jest obrażona, że House ją okłamał. Nie chce się z nim spotykać. House odmawia przeprosin - jest przekonany, że postąpił słusznie.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 157

Artur szuka sposobu, by wyjechać do USA. Adam obawia się, że Andrzej zrezygnuje ze wspólnego interesu. Z powodu braku środków finansowych Robert przyjmuje propozycję Rafała. Gośka nie chce, by Zbyszek towarzyszył jej w drugim etapie castingu. Ten jednak przychodzi na eliminacje i urządza awanturę. Artur prosi Basię i Gośkę o informacje na temat Moniki. Dziewczyny nie chcą mu ich udzielić.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1497

Nadal nie wiadomo, gdzie przebywa Emilka. Ludwika i Rafał bardzo się martwią. Edyta czeka na odpowiedź Burzyńskiego w sprawie jej projektów plastycznych. Dudek dokłada wszelkich starań, by uniemożliwić kontakt biznesmena z córką. Kinga zdecydowała wziąć kolejny kredyt, tym razem pod zastaw mieszkania, by spłacić długi Michała. Energicznie szuka też pracy.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2011 09:31
hm jakos house juz mi sie znudzil, kiedys byly lepsze odcinki
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie