Co dziś w serialach?

Dowiedz się, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
26.10.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5513

Późnym wieczorem Ridge dzwoni do Taylor i dowiaduje się, że Steffy jeszcze nie wróciła. Zaniepokojony postanawia sprawdzić, czy jest u Ricka. Brooke budzi się i widzi, że Ridge wyszedł. Domyśliwszy się, dokąd poszedł, dzwoni, żeby ostrzec syna. Tymczasem Steffy wraca do domu. Przyznaje się Taylor, że spotkała się z ukochanym. Rick szykuje się do snu, kiedy nagle wybucha pożar.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2150

Bożenka tłumaczy Kamili, dlaczego stchórzyła. Chojnicka nie rozumie zachowania przyjaciółki. Marek prosi Weronikę, aby spróbowała wpłynąć na decyzję Agnieszki. Siostra niechętnie się zgadza. Elżbieta pyta Jerzego, czy sama mogłaby zająć się domem Kingi i Oskara. Bożenka rozmawia z Norbertem na temat Miłosza. Chłopak nieprzychylnie wyraża się o kuzynie Oli. Wyjawia Bożence, iż rzekomo napisany dla niej tekst piosenki, powstał dla Oli. Grażynka odbiera telefon w sprawie reportażu. Ekipa przyjeżdża następnego dnia. Marek chce się wyprowadzić.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 31

Mimo że program Tomasza okazuje się wyjątkowo niskiej jakości, wyniki oglądalności są dobre. Agata wspomina wieczór w teatrze, rozważa przeprowadzenie wywiadu z Piotrem Wilczyńskim. Adam i Magda nie chcą o tym słyszeć. Tomasz świętuje z Krystyną swój sukces. Ośmielony powodzeniem wysuwa wobec matki żądania. Uważa, że zasłużył na status gwiazdorski. Magda jest na siebie zła, że wysłała Tomasza do konkurencji. Sukces stacji Krystyny martwi Adama, który, mimo wszystko, dobrze życzy synowi.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 641

Natalia nie może uwierzyć, że Łukasz wrócił do Celiny. Jedzie pod ich dom. Niestety, potwierdzają się informacje, że Haliccy są razem. Irek pociesza załamaną dziewczynę. Po rozmowie z matką Sabina zgadza się na wyjazd Kajtka z Władkiem. Przywozi syna do Warszawy. Wkrótce dzwoni do niej przebywający w stolicy Mietek. Prosi o spotkanie, podczas którego oświadcza się. Basia szuka sposobu, by zatrzymać Sarę w Polsce. Próbuje namówić ją na odwiedzenie jamajskiego klubu, w którym mogłaby spotkać rodaków.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 41

Tomek wykłada Kacprowi swoją teorię na temat genów. Uważa, że zawsze będzie silniejszy od młodszego brata, ponieważ jest pierworodny. Ludwikowi jest potrzebna pomoc Tomka w sprzątaniu garażu. Mężczyzna próbuje zmobilizować syna do wstania z łóżka. Nastolatek tłumaczy ojcu, że musi spać przynajmniej 9 godzin, aby normalnie funkcjonować. Chłopcy siłują się. Tomek stwierdza, że bez problemów pokona rodzeństwo i ojca. Natalia namawia męża, aby dał nauczkę synowi. Ludwik przyjmuje wyzwanie.

 

 

serial

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 156

Paszport Artura zostaje zniszczony. Mimo to Sagowski zamierza udać się do Stanów Zjednoczonych. Gośka, pomimo dezaprobaty Zbyszka, bierze udział w castingu do programu przedstawiającego prognozę pogody w telewizji. Przechodzi do kolejnego etapu. Robert musi opuścić mieszkanie. Prosi o pomoc Rafała. Ten proponuje mu pracę administratora kamienicy oraz mieszkanie. Rafał Sagowski dowiaduje się, że Konstancja mieszka z Cezarym. Monika informuje telefonicznie Basię i Gośkę, że wszystko u niej w porządku.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1496

Emilka w liście, który zostawiła, przeprasza i twierdzi, że sytuacja przerasta jej siły. Agnieszka informuje o tym Rafała, a ten postanawia natychmiast wrócić do Polski. Rozpoczynają się poszukiwania dziewczyny. Kinga nadal nie może znaleźć pracy, a tym samym pomóc Michałowi spłacić kredyt w banku oraz dług zaciągnięty u Andrzeja, Izy i Borysa. Kobieta zastanawia się nad kolejnym kredytem - tym razem pod zastaw mieszkania. Kamil nie może dalej walczyć o dobre imię Ostrowskiego, ponieważ ten nie utrzymuje z nim kontaktu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1371

Wszystkie projekty Sabiny przygotowane na pokaz mody w Krakowie zostają zniszczone. Proces szukania rodziny zastępczej dla małej Basi zdaje się być czasochłonny i dłuższy, niż Rysiek przypuszczał. Z tego powodu dziecko nadal pozostaje pod opieką Malwiny. W Wadlewie zjawia się dziewczyna o imieniu Sylwia. Kamil namawia ją, by skorzystała z oferty agroturystycznej Śmiałków. Mężczyzna szybko orientuje się, że Sylwia nie przyjechała do Wadlewa bez powodu. Adam namawia Kingę na kupno gotowego domu.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 37 (sezon 2)

Ewa umawia się z Hubertem na kolację. Dochodzi między nimi do zbliżenia. Tymczasem Viola stawia się na komisariacie w związku z doniesieniem sąsiadki, że znów odwiedzają ją mężczyźni.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polska szkoła nie uczy myślenia! MASOWA PRODUKCJA IDIOTÓW?

Uczniowie mają problem z rozwiązywaniem zadań, które odbiegają od znanego im schematu.

Co za genialne wizytówki! Kolorowe, zabawne, z polotem - KONIEC Z NUDĄ!

Grunt to zapaść w pamięć potencjalnemu klientowi!

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2011 15:02
pierwsza miłośc - żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2011 09:35
rodzinka.pl :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie