Co dziś w serialach?

Który serial obejrzysz dzisiaj?
Co dziś w serialach?
25.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5512

Thorne ma żal do Eryka, że nie dostał stanowiska prezesa firmy. Również Pam jest oburzona tym, iż Rick pozostanie prezesem. Donna ostrzega zdenerwowanego Eryka przed Pamelą. Brooke prosi Ridge'a, aby zmienił stosunek do Ricka. Steffy potajemnie spotyka się z ukochanym w domku na plaży.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2149

Jacek cieszy się, że Małgosia zaakceptowała jego ukochaną. Agata uważa, iż dziewczynka chciała tylko poprawić ojcu humor. Kamila wypytuje Kingę o wynajem domu. Namawia Błażeja, aby zaopiekowali się posiadłością. Chłopak stara się wytłumaczyć, że nie jest to dobry pomysł. Jacek i Agnieszka przekonują Leszka, by nie odchodził z firmy. Małgorzata wyznaje Krystynie, że pokłóciła się z Eugeniuszem o dom Kingi, w którym chciałaby zamieszkać. Miłosz przygotowuje sprzęt do sesji zdjęciowej Bożenki. Wykorzystując okazję, dziewczyna ucieka.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 30

Agata dobrze się bawi podczas uroczystości do momentu, w którym dostrzega Magdę i Adama. Piotr, widząc ich na widowni, decyduje się na występ w masce. Potem ucieka z teatru. Udaje mu się uratować Agatę, atakowaną przez Adama i Magdę. Między Agatą i Piotrem pojawia się uczucie bliskości. Mężczyzna dowiaduje się, że zrobił na żonie piorunujące wrażenie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 640

Po występie w reklamie kremu "Prote-Max" Jola planuje wyjazd do SPA. Problemem jest zapewnienie opieki Zenusiowi. Feliks i Karolina odbudowują rodzinną więź. Chłopak postanawia odnaleźć Darka i wymierzyć mu sprawiedliwość. Natalia przeżywa rozstanie z Łukaszem. Rezygnuje z wyjazdu ze znajomymi do Chorwacji, udaje się do Zakrzewia. W sklepie spotyka Oliwię, która oznajmia jej, że rodzice wrócili do siebie. W Zakrzewiu pojawia się Irek, który próbuje namówić Natalię, by wybrała się do Chorwacji.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 859

Weimann przyjeżdża do Gródka. Opowiada o chorej córce, czym wzbudza litość Marii. Przy Rogowskim zmienia zachowanie, grozi, że sprawę nagłośni w mediach. Barbara prosi Martę o pomoc w sprawie Jarka. Kobieta decyduje się na rozmowę z ojcem chłopaka. Przekonuje mężczyznę, by okazywał synowi miłość i zrezygnował z przemocy. Na zaproszenie Wojciechowskiej Kasia przyjeżdża do Grabiny. Dziewczyna zdobywa sympatię rodziny. Małgosia mówi Agnieszce, że jej zachowanie uważa za podłe. Olszewska wyznaje, że wykorzystała Andrzeja.

 

 maja ostaszewska

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 155

Artur nadal nie wie, gdzie szukać Moniki. Przygotowuje się do podróży do Las Vegas. Konstancja umawia się na spotkanie z redaktorem z telewizji. Chce mu zaproponować reportaż, którego bohaterką ma być ona sama jako mecenas sztuki. W tym celu chce wykorzystać obraz, który znajduje się w sypialni Czarka. Mateusz dokłada starań, by przeprosić Wiki. Organizuje pokaz filmu, który przed laty nakręcił wspólnie z nią.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1495

Po awanturze z Agnieszką Emilka opuszcza dom. Zostawia dramatyczny list. Jerzy nie kryje przerażenia, kiedy Burzyński zachęca Edytę, by podjęła pracę w jego firmie. Kamil jest indagowany przez pacjentów, którzy czekają na powrót doktora Ostrowskiego. Młody Hoffer prowadzi własne śledztwo. Chce znaleźć dowody niewinności kolegi. Ordynator Grabowski jest przeciwny działaniom Kamila i zapowiada, że wystawi mu negatywną ocenę za pracę stażysty. Niespodziewanie w szpitalu zjawia się doktor Ostrowski.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 21

Robert Jad przychodzi do Imbiru, by pokazać Ance pochlebny artykuł, który napisał o restauracji. Kasia wydzwania do Andrzeja, co bardzo go krępuje. Anka i Jerzy spędzają wspólnie czas w parku. Są szczęśliwi, mogąc być sami. Dochodzi do spotkania Andrzeja i Beaty z Kasią. W obecności Beaty dziewczyna utrzymuje, że jest tylko pacjentką Andrzeja. Randkę Mani przerywa przybycie babci z Wandą i Gniewkiem. Daniel wychodzi. Irena prosi wnuczkę, by na godzinę przejęła opiekę nad bratem. Pola spędza czas z Ignacym w towarzystwie jego znajomych.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1370

W magazynie o modzie nie zostały opublikowane zdjęcia kolekcji Sabiny. Okazuje się, że asystent fotografa sformatował kartę ze zdjęciami z sesji. Sabina podejrzewa, że Czarek ma z tym coś wspólnego. Hubert traci czucie w ręce. Upuszcza na podłogę aparat fotograficzny. Dziwnie się zachowuje i nie chce podzielić się problemami z Marysią. Lekarz radzi mu, aby zrezygnował z podróży i fotografowania. Wiktoria i Malwina odnajdują porzucone przy drodze dziecko. Z listu pozostawionego wśród rzeczy dziewczynki wynika, że potrzebuje ona nowego domu.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 36 (sezon 2)

Komisarz Wilk dzwoni do Violetty. Okazuje się, że jej sąsiadka złożyła na nią doniesienie po awanturze z Tomaszem. Ernest rozmawia z Sylwią. Chce, by powiedziała Kamilowi, że jej nie zgwałcił. Dochodzi do szamotaniny. Gdy Ernest chce zrobić Sylwii krzywdę, zjawiają się Wilk i Włodek. Monika wycofuje się z romansu z Cezarym. Irena zaczyna się nim interesować.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polska szkoła nie uczy myślenia! MASOWA PRODUKCJA IDIOTÓW?

Uczniowie mają problem z rozwiązywaniem zadań, które odbiegają od znanego im schematu.

Co za genialne wizytówki! Kolorowe, zabawne, z polotem - KONIEC Z NUDĄ!

Grunt to zapaść w pamięć potencjalnemu klientowi!

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2011 20:58
ile ci dali za ta reklame?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2011 13:39
Jola po wyjeździe do SPA już nie wróci do serialu. Scenarzyści maja nie lada problem...słyszałyście o tym?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2011 09:27
ja obejrzę na wspólnej :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie