Co dziś w serialach?

Czy Adam wybaczy Weronice? Jak Stefani zareaguje na zwolnienie „Kaśki”? Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
24.10.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5511

Bridget prosi Taylor, aby przekonała Ridge'a do zmiany stanowiska wobec Ricka. Taylor odmawia. Nie chce także, żeby Rick zbliżał się do Steffy. Na konferencji prasowej Brooke mówi dziennikarzom o przygotowywanej nowej kolekcji, ale nie ogłasza żadnych zmian w zarządzie firmy. Oznacza to, że Rick nadal będzie prezesem.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2148

Agnieszka odbiera oświadczyny Marka jako szantaż emocjonalny. Wyznaje Krystynie, że nie nadaje się do życia we dwoje. Bożenka zastanawia się, dlaczego Miłosz odwołał sesję, a teraz chce się umówić na zdjęcia następnego dnia. Jacek ma kłopoty z linią produkcyjną w firmie. Musi znaleźć kogoś na miejsce Leszka. Jerzy spotyka się z bratem. Oskar chce wynająć dom na przedmieściach Warszawy i prosi Jerzego o pomoc. Małgosia namawia ojca, żeby umówił się z Agatą. W końcu sama do niej dzwoni. Wkrótce potem Agata zjawia się w domu Boreckich.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 29

Tomasz przechodzi przyspieszony kurs zachowań medialnych. Jacek zaczyna się martwić o przyjaciela. Uważa, że Piotr upodabnia się do Wilka. Adam nie jest zachwycony współpracą Tomasza i Krystyny, ma żal do Magdy, że skierowała jego syna do konkurencji. Magda ma nadzieję, że brak profesjonalizmu Tomasza zaszkodzi stacji Krystyny. Adam zastanawia się, czy postąpić tak, jak powinien to zrobić ojciec, czy zachować się jak szef PL 24. Agata idzie na uroczystość wręczenia Złotego Wawrzynu. Piotr Wilczyński pojawia się tam tuż przed nią.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 639

Firma należąca do Golonki przegrywa przetarg na budowę hali sportowej. Mężczyzna jest wściekły. Żąda, by Sylwia pomogła mu skompromitować Marczaka. Związek Huberta i Klary przechodzi kryzys. Hubert spotyka się z Patrycją. Dziewczyna oznajmia mu, że choć bardzo jej się podoba, do niczego między nimi nie dojdzie. Kinga jest niemiła dla Ksawerego. Kasia słyszy, że Zawadzka wytyka chłopakowi błąd w umowie. Prosi dziewczynę, by była wyrozumiała dla Ksawerego, który zajmuje się organizacją ślubu w Rzymie. To jeszcze bardziej rozsierdza Kingę.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 858

Irek wyjeżdża na Ukrainę, by dopilnować transportu kamienia. Wcześniej wysłuchuje ostrej krytyki Mirki, która zarzuca mu wybranie firmy opóźniającej dostawę i próbującej wyłudzić pieniądze. Kwiatkowska odkrywa, że adres Kuby jest fałszywy. Opowiada o problemach Wrońskiemu. Igor postanawia jej pomóc. W ciągu kilku godzin przekazuje Mirce adres klasztoru, w którym zatrzymał się Kuba, a także przyspiesza transport kamienia z Ukrainy. Marta postanawia pomóc Katarzynie Mularczyk. Małgosia ukrywa przed Martą zdradę Andrzeja.

prosto w serce

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 154

Podczas rozprawy Konstancja zachowuje się lojalnie. Zeznaje tak, jak obiecała Arturowi. Dzięki temu dzieci mogą do niego wrócić. Niemniej zaraz po rozprawie robi wszystko, by uniemożliwić Arturowi wyjazd na spotkanie z Moniką. Mateusz jest w rozterce. Musi dowieść Wiki, że nie jest gejem, a także prosić ją o przebaczenie. Artur stara się zdobyć informacje o miejscu pobytu Moniki.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1494

Weronika prosi Agnieszkę, by przyjęła ją do pracy w kancelarii. Adam pojawia się pod szkołą Antosi. Dziewczynka jest szczęśliwa, widząc ojca, i zaprasza go do domu. Jerzy kończy remont mieszkania, w którym zamieszka Edyta. Burzyński odwiedza Dudków. Jest zachwycony urodą Edyty. Trwa zainteresowanie mediów Ostrowskim. Kamil rozmawia z mężem pacjentki, u której dzięki Ostrowskiemu dokonano przeszczepu. Mężczyzna mógłby zaświadczyć, że nie wręczył lekarzowi łapówki. Grabowski ostrzega Kamila, żeby nie mieszał się w nie swoje sprawy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1369

Stefani próbuje wpłynąć na Pawła, aby zmienił decyzję z sprawie zwolnienia "Kaśki". Kiedy ten pozostaje nieugięty, Stefani oświadcza, że też odchodzi z pracy. Czarek włącza się w promocję salonu mody Sabiny. Hubert zostaje oczyszczony z wszelkich zarzutów. Okazuje się, że policja i agencja wywiadowcza pomyliły go z innym mężczyzną. Niestety, Hubert odczuwa dyskomfort w prawej dłoni. Aurelia czuje się samotna po powrocie do Wrocławia. Tęskni za Wadlewem i Śmiałkiem. Uświadamia sobie, że jej na nim zależy.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 35 (sezon 2)

Anna uważa, że Alicja powinna złożyć doniesienie na Ernesta. Sylwia zdradza Alicji, że Ernest ją zgwałcił. Dzięki jej namowom Alicja decyduje się na złożenie doniesienia. Leszek zaprasza Klarę na kolację. Klara przyjmuje zaproszenie i zostaje na noc. Gdy Tomasz i Antek wracają z kina, zastają klienta u Violetty. Tomasz robi awanturę. Później opowiada Sylwii o tym zdarzeniu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Erotyczny horoskop: Znaki zodiaku a seks

Sprawdź, jaką jesteś kochanką według astrologów!

60 bluzek i golfów z długim rękawem (Ciepłe & z milutkiej bawełny - już od 24,99 zł)

Gdy za oknem coraz zimniej, w szafie warto mieć kilka ciepłych bluzek z kategorii basic.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 19:28
ja ogladałam Fiorelle(była chyba na polsacie) i duzo innych telenowel na tvnie ;) dzisiejsze telenowele nie umywaja sie do tamtych
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 11:12
Kto oglądał kiedyś Fiorelle, Palome albo Luz Marie? ahhh no i Zbuntowanego Anioła? Pamiętacie te czasy?;D jejjjjj.......
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 08:49
heh a ja nie mogę się doczekać kiedy Paweł dowie się o Swojej córeczce :)
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2011 07:26
kurcze , ale mi szkoda teraz tej Aurelii ;(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie