Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w „Pierwszej miłości” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
21.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5510

Ridge jasno określa swoje stanowisko - chce, by Steffy została, a Rick opuścił firmę. Felicja uważa, iż najwyższy czas, żeby w domu mody zaszły zmiany. Byłoby to możliwe, gdyby Thorne został prezesem.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2147

Miłosz namawia Bożenkę, aby jeszcze tego samego dnia zrobić zdjęcia do etiudy. Dziewczyna ma wątpliwości, co do rozbieranych zdjęć. Leszek postanawia odejść z firmy. Zdenerwowany Bolek zawozi syna na Truskawiecką. Miłosz obiecuje, że już nigdy nie przyniesie żadnych tabletek ani innych podobnych środków. Agnieszka złości się na nianię, która nie może zostać z Zosią. Marek zgadza się, aby zabrać dziewczynkę do restauracji. Podczas kolacji mężczyźnie wypada pierścionek zaręczynowy. Marek tłumaczy Zosi, iż chciałby, aby Aga została jego żoną.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 81 (sezon 2)

Paweł myślami wraca do młodości. Chce zabrać Weronikę na koncert i wypić wino przy blasku księżyca. Kupuje kurtkę ramoneskę i glany. Weronika jest sceptycznie nastawiona do pomysłów Pawła, jednak zgadza się. Powoduje to nieprzewidziane kłopoty. Ryszard Barański, widząc lekkomyślność swoich dzieci, postanawia dać im lekcję szacunku do pieniędzy. Każe zorganizować wyprzedaż rzeczy używanych.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 456

Witek źle znosi kwarantannę - chciałby wspierać Lenę po chemoterapii. Wiki ma przeprowadzić operację w asyście Niny. Gdy orientuje się, że Rudnicka ma wysypkę na rękach, odsuwa ją od zabiegu. Obowiązki dyrektora przytłaczają Gawryłę. Zgłasza się do niego syn zmarłego na dżumę, by pożegnać się z ojcem. Piotr nie wydaje na to zgody, gdyż przepisy na to nie pozwalają. Jan trafia do szpitala z bolącą nogą. Borys podejrzewa, że to symulant wyłudzający leki. Pacjentem Leśnej Góry jest też niski, krępy mężczyzna. W szpitalu giną cenne przedmioty.

dr latoszek

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 153

Rozpoczyna się rozprawa sądowa. Zeznają: Laura, Kuba i kurator Ewa Ekert. Konstancja jest niezdecydowana, czy zeznawać tak, jak tego oczekuje Artur. Andrzej zasięga języka w firmie, co łączy Monikę z Arturem. Wypytuje Żanetę i Adama. Mateusz nadal udaje przed Wiki, że jest gejem. Kiedy myśli, że już wystarczająco zbliżył się do dziewczyny, ta organizuje mu randkę z Lalem. Gwałtowne wejście Konstancji przerywa ogłoszenie postanowienia sądu o adopcji.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1368

Hubert zostaje zatrzymany pod zarzutem handlu bronią i brania udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Marysia zostaje wezwana na przesłuchanie. Wierzy w niewinność ukochanego. Paweł znajduje w szafce parafarmaceutyki, którymi Anna się truła. Narzeczona zaprzecza, jakoby nadal je stosowała. Kamil i Wiktoria wspólnie spędzają popołudnie. Rysiek jest zazdrosny o Wiktorię. Śmiałek daruje dług Aurelii. Paweł zwalnia "Kaśkę" z powodu nierozwagi i narażenia restauracji na straty finansowe.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 34 (sezon 2)

Wilk opowiada Grabowskim, co zaszło u Ernesta. Grabowscy zastanawiają się, czy Alicja powinna złożyć doniesienie. Kamil zdradza Annie, że to on i Alicja wymyślili zasadzkę na Ernesta. Klara robi wyrzuty Wiktorowi, że nie potrafi oddzielić spraw rodzinnych od zawodowych. Violetta musi kupić Antkowi drogi aparat ortodontyczny. Tomasz chce jej pomóc, ale ona nie zgadza się. Gdy Tomasz zabiera Antka do kina, do Violetty przychodzi klient.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Erotyczny horoskop: Znaki zodiaku a seks

Sprawdź, jaką jesteś kochanką według astrologów!

60 bluzek i golfów z długim rękawem (Ciepłe & z milutkiej bawełny - już od 24,99 zł)

Gdy za oknem coraz zimniej, w szafie warto mieć kilka ciepłych bluzek z kategorii basic.

Polecane wideo

Komentarze (24)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 20:50
Gütersloh!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 19:33
żory:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 16:05
Kraków
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 16:04
Żnin!:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 15:02
Mielno:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie