Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na czwartkowe popołudnie? Spędź je w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
20.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5509

Brooke radzi Steffy opuścić firmę ze względu na Ricka. Dziewczyna chce zastanowić się nad tym pomysłem. Ridge sądzi, że to Rick podsunął jej tę propozycję.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2146

Leszek obstaje przy koncepcji poprawienia kondycji firmy. Oświadcza, że nie podpisze się pod żadnym produktem masowym. Przez przypadek Jacek łyka tabletkę, którą wcześniej Krystyna znalazła u Miłosza. Gdy Agnieszka wchodzi do gabinetu Boreckiego, ten bierze ją za Beatę. Aga szybko orientuje się, że Jacek ma halucynacje. Paweł czyta wyniki badań tabletek Miłosza. Mówi przestraszonemu chłopakowi, że o całej sprawie zawiadomi jego ojca. Jeśli okaże się, że młody Kazuń jest zamieszany w obrót środkami halucynogennymi, poinformuje również policję.

TVP1, 21:25, Rezydencja, odc. 19

Basia dostaje reprymendę od redaktora naczelnego za używanie zbyt wyszukanego języka. Jan, Łukasz, Marek i Kamil świętują zażegnany strajk w fabryce w Bożydarowie. Jan jest dumny z Łukasza. Odbywa się wystawa prac malarskich Gracji Modzelewskiej, koleżanki Urszuli. Marek pojawia się z Violą. Młody Podhorecki pierwszy raz daje się publicznie sfotografować z kobietą. Urszula spotyka dawno niewidzianą córkę Gracji, Lenę. Anna przekonuje Urszulę, że Lena jest doskonałą kandydatką dla Łukasza. Basia spędza romantyczny wieczór z Krzysztofem.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 28

Dzięki Karolowi gołębia grypa staje się sukcesem medialnym PL 24. Życie w stacji wraca do normy, casting na prezenterkę pogody został przełożony. Ewa go wygrywa, lecz nie otrzymuje posady. Tomasz, który nagrał próbkę programu, prosi Kubę o opinię. Magda stwierdza, że nagranie jest bardzo słabe. Podpuszcza Tomasza, by zrobił program u Krystyny. Piotr próbuje odwieść Agatę od zamiaru uczestniczenia w uroczystości wręczenia Złotego Wawrzynu. Przekonuje też Adama, by pozwolił mu osobiście odebrać prestiżową nagrodę.

dr house

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 638

Żaneta żali się Annie, że Jacek wstydzi się jej i dziecka przed kolegami. Marczakowa postanawia porozmawiać z Sobisiakiem. W tajemnicy przed Kasią Ksawery organizuje ślub w Rzymie. Dziewczyna odkrywa, że narzeczony nie wpłacił pieniędzy za wynajem pałacyku, więc rezerwacja terminu wesela przepadła. Jest pewna, że mężczyźnie nie zależy na ślubie. Laura tłumaczy Borysowi, że chce mieć dziecko, lecz jeszcze nie nadszedł odpowiedni moment. Sacewicz wyznaje jej, że sprawa potomka jest dla niego bardzo ważna.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 139 (sezon 7)

Do szpitala trafia dziewczyna, która nurkowała do 300-letniego wraku. Statek zatopiono z powodu epidemii, która wybuchła na pokładzie. Julie ma objawy typowe dla ospy. Sanepid zarządza izolację chorej i jej rodziny. Szpital także zostaje poddany kwarantannie. Gdy House zyskuje pewność, że to nie jest ospa, ojciec pacjentki zaczyna odczuwać identyczne dolegliwości. Doktor Broda z sanepidu, świadomy zagrożenia, nie chce dopuścić House'a do chorych. Wilson i Sam starają się namówić dziewczynkę na rozpoczęcie terapii przeciwnowotworowej.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 152

Artur sądzi, że Konstancja zachowa się w sądzie lojalnie. Myli się, ponieważ Konstancja lekceważy go i stawia kolejne warunki. Artur podejmuje wyzwanie. Jego pierwszy krok to wyrzucenie Czarka z pracy. Odmieniony i uświadomiony emocjonalnie Mateusz próbuje zbliżyć się do Wiki. Spędzają romantyczny dzień, świetnie się bawiąc. Artur stara się działać precyzyjnie i konsekwentnie. Stawia Konstancji konkretne żądania.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1493

Agnieszka próbuje poważnie porozmawiać z Emilką. Dziewczyna nie reaguje. Olszewska widzi, że straciła z nią kontakt. Ewa nareszcie może odetchnąć z ulgą - sprawa z Erykiem jest zakończona. Umawia się z Borysem. Chce go przeprosić za niesłuszne podejrzenia. Podczas spotkania okazuje się, że ich uczucia nie wygasły. Roman zaprasza Martę z Januszem i Patrykiem na Wigilię. Janusz cieszy się, że staje się częścią rodziny Marty. Natomiast Patryk ma żal, że podjęto decyzję, nie zapytawszy go o zdanie.

dr house

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1367

Nadchodzi dzień chrztu Julki. Mimo opóźnień w lotach z Meksyku Hubert dociera do kościoła na czas. Na uroczystości zjawiają się agenci wywiadu i aresztują go w wyniku prowadzonego śledztwa. Daga próbuje przeforsować pomysł zatrudnienia Jowity w salonie mody. Stara się przekonać Sabinę, że potrzebują modelki do zaprezentowania nowej kolekcji. W zamian za angaż Jowita obiecuje umówić Sabinę ze znajomym, który jest redaktorem naczelnym pisma modowego. Bartek stara się namówić mieszkańców Wadlewa, by dali Kamilowi spokój.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 33 (sezon 2)

Ewa i Monika przychodzą na przyjęcie do Cezarego. Monika upija się i zostaje na noc. Rano niczego nie pamięta. Cezary przynosi jej śniadanie do łóżka i zapewnia, że do niczego nie doszło. Alicja jest przerażona po zajściu u Ernesta. Sylwia i Wilk przychodzą do mieszkania Nowików, gdzie zastają Kamila i Alicję. Dowiadują się, co zaszło u Krupy. Leszek informuje Klarę, że wyprowadził się od Moniki. Wiktor wybiera doktora Majchrzaka jako asystenta podczas operacji.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 8 (sezon 4)

Aśka ma zostać zwolniona za zredagowanie tekstu audiobooka. Wydawnictwo boi się procesu z autorem, który jest niezadowolony ze zmian. Artur postanawia przekonać pisarza do zaakceptowania poprawek. Do hotelu przyjeżdżają goście na stypę po Jerzym Hajdarze. Ostatnią prośbą zmarłego było wyświetlenie nagrania z pożegnaniem. Projekcja staje się wielkim zaskoczeniem dla żałobników. Okazuje się, że żona Hajdara, Izabela, zdradzała go. Hajdar zapisał majątek pracownikom, a rodzinie pozostawił zadłużoną fabrykę.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 8 (sezon 3)

Aneta organizuje dla Ewy przyjęcie, by ta mogła przez chwilę zapomnieć o problemach. Ewa uświadamia sobie, co jest dla niej najważniejsze i wraca do Zakopanego. Artur znajduje sposób, dzięki któremu będzie mógł wyjechać na wymarzoną wyprawę w Himalaje. Sposób ten przysparza mu wrogów. Bartek, Marta, Kasia i Artur wyruszają w góry na wycieczkę. Marta, zainspirowania słowami Kasi, wdrapuje się na szczyt, z którego boi się zejść. Aniela demaskuje złodzieja buszującego po spiżarni. Bartek wyznaje Ewie, co zaszło między nim a Martą.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Erotyczny horoskop: Znaki zodiaku a seks

Sprawdź, jaką jesteś kochanką według astrologów!

60 bluzek i golfów z długim rękawem (Ciepłe & z milutkiej bawełny - już od 24,99 zł)

Gdy za oknem coraz zimniej, w szafie warto mieć kilka ciepłych bluzek z kategorii basic.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 19:28
House i Szpilki na Giewoncie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 17:14
dr House jest jednym z najlepszych seriali jakie ogładałam :) nie oklepany ani nie nudzi:) Chociaz uwazam ze pierwsze 3 serie były najlepsze :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 12:31
ja tez;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 09:42
kocham oglądać house'a
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie