Co dziś w serialach?

„Pierwsza miłość”, „Barwy szczęścia”, a może „Na Wspólnej” – który serial obejrzysz dzisiaj najchętniej?
Co dziś w serialach?
19.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5508

Rick mówi Steffy, że jest możliwe, aby znów był częścią firmy. Dziewczyna dowiaduje się o wstrzymaniu konferencji na temat odejścia Ricka. Ridge uważa, że syn Brooke uratował go z wyrachowania.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2145

Paweł nie wierzy Miłoszowi, że znalezione tabletki to środek pobudzający dla kierowców dostępny na stacjach benzynowych. Postanawia sprawdzić jego skład. Kamila sugeruje Bożence, że młody Kazuń spodobał się Marcie. Zyta dostaje od Rutki podwójne zaproszenie na wernisaż. Michał nie może pójść z powodu wywiadówki w szkole. Jacek umawia się z Agatą. Miły wieczór przerywa pojawienie się Boreckiej z Małgosią. Wściekła Agata w pośpiechu opuszcza mieszkanie Jacka. Zyta idzie sama na wernisaż. Igor poznaje ją z malarzem prezentującym prace.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 27

Jacek próbuje zyskać przychylność w PL 24. Przynosi bufetowej grzybki do gołąbków. Karol przegląda materiał, z którego wynika, że w Europie pojawiła się nowa grupa drobnoustrojów nazwana gołębią grypą. Wirus nie jest groźny, ale chorzy zachowują się, jakby byli pod wpływem alkoholu lub po przyjęciu serum prawdy. Choć ani gołębie, ani gołąbki nie mają nic wspólnego z chorobą, tego dnia w stacji przytomność umysłu zachowuje jedynie Karol, który nie jada grzybów. To dzień castingu na prezenterkę pogody oraz wizyty emerytek z Kozub.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 637

Ku niezadowoleniu Laury Borys spędza popołudnie z Pyrkami. Pod jego nieobecność kobieta mdleje. Zaalarmowany przez matkę Sacewicz czym prędzej do niej jedzie. Beata sugeruje, że dziewczyna może być w ciąży. Iza i Szymon wyjaśniają nieporozumienia. Blanka poznaje przystojnego Dawida. Marta oznajmia Robertowi, że załatwiła mu autorską rubrykę w gazecie, lecz Romanowski nie chce przyjąć tej pracy. Okazuje się, że zobowiązał się do prowadzenia wakacyjnego cyklu spotkań z gwiazdami. Walawska jest zawiedziona. Atmosfera w domu staje się napięta.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 39

Boscy całą rodziną udają się na wypoczynek. Wynajmują domek letniskowy. Tomek wolałby spędzić kilka dni sam w domu niż gnieździć się na małej powierzchni z całą rodziną, w dodatku bez dostępu do Internetu. Pozostałe rodzeństwo też nie dostrzega uroków wakacji nad jeziorem. Zamiast korzystać z bliskości natury zasiadają przed telewizorem. Pogoda psuje urlop - nieustanne deszcze zatrzymują rodzinę pod dachem. Gdy chłopcy zaczynają się nudzić, Ludwik stara się ich zabawić.

rodzinka.pl

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 151

Artur zamierza jechać za Moniką do Las Vegas. Adam pomaga mu w kupieniu biletu. Konstancja i Czarek zastanawiają się, czy Artur byłby rzeczywiście zdolny do szantażu. Lalo uczy Mateusza, jak powinien rozmawiać z kobietami, by udało mu się dotrzeć do Wiki. Gdy Artur jest gotowy do wyjazdu i żegna się z dziećmi, dzwoni do niego mecenas Makowski. Informuje go, że rozprawa adopcyjna odbędzie się za dwa dni.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1492

Kuśnierz oskarża Ewę o napaść. Igor uspokaja matkę, że działała w obronie własnej. Dębkowie zjawiają się u Zimińskich, by pogodzić się z przyjaciółmi. Wychodząc, Stefan zapowiada Markowi, że niedługo odezwie się do niego pewna kobieta, której sprzedał część udziałów w firmie. Agnieszka marzy o wyjeździe do Wiednia, lecz kłopotom z Emilką nie widać końca. Olszewska, która postanowiła codziennie odbierać Emilkę po lekcjach, nie zastaje jej pod szkołą. Okazuje się, że dziewczyna uciekła z ostatnich lekcji na randkę z Błażejem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1366

Adam jest podekscytowany faktem, że zostanie ojcem. W tajemnicy przed Kingą sporządza projekt ich przyszłego domu. Marek jest zażenowany lekkomyślnym pomysłem przyszłego zięcia. Anna ma za złe Kindze, że z powodu ciąży zaniedbuje klub i obowiązki. Kamil wraca do Wadlewa. Jowita, koleżanka Dagi, zjawia się w salonie mody. Daga nie cieszy się ze spotkania po latach. Wie, że czekają ją z tego powodu problemy. Tego samego dnia Jowita prosi Dagę o pomoc. Radek jest zafascynowany nową koleżanką, która zawodowo zajmuje się modelingiem.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 32 (sezon 2)

Leszek wyprowadza się od Moniki. Kamil i Alicja realizują plan zemsty na Erneście. Alicja zatrzymuje jego samochód i jedzie z nim do domu. Mężczyzna upija się i zaczyna ją nachalnie podrywać. Niestety, Kamil nie może dodzwonić się do Wilka. Sytuacja robi się niebezpieczna. Cezary zaprasza Ewę na przyjęcie. Gdy ta przedstawia mu Monikę, zaprasza również ją. Okazuje się, że Monika bardzo mu się podoba. Igor zastaje w biurze całujących się Ewę i Huberta.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Koniec świata jeszcze w tym miesiącu? Jest kolejny termin (dosłownie za kilka dni)

To czwarty termin wyznaczony przez znanego badacza zapowiedzi końca świata i sądu ostatecznego.

Steve Jobs: Gdyby słuchał lekarzy, a nie znachorów nadal by żył! NOWE DONIESIENIA

Lekarze nie mają wątpliwości, że twórca Apple zmarł trochę na własne życzenie.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2011 21:12
Rodzinka.pl w Ełku ;) pozdrowionka:) Zapraszamy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2011 16:58
Na Wspolnej to juz gniot. Skonczyły im się pomysly, to wałkują ciagle to samo: zdrady,kłotnie, rozstania, powroty, rozwody, napaście blablabla. Ile tego mozna w kolko ogladac?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2011 00:04
SKAJPAJ!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie