Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
18.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5507

Brooke obserwuje wydarzenia na dachu budynku. Widzi, jak Rick ratuje życie Ridge'owi. Syn nie chce, aby ktokolwiek się o tym dowiedział. Ridge nie wierzy mu i uważa, że Rick wykorzysta sytuację.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2144

Leszek opowiada Jackowi o propozycji pracy, którą dostał od Andrzeja. Borecki przyznaje, że nie może zaproponować mu podwyżki. Zyta ma pretensje do Michała o nieudany wieczór. Grażynka opowiada mamie Martynki o propozycji, którą dostał Maciek. Koleżanka uważa, że dzięki programowi u chłopca zwiększy się poczucie wartości. Marek wyznaje Pawłowi, że chce poprosić Agnieszkę o rękę. Miłosz przychodzi do szkoły tańca. Chce wystąpić jako statysta. Marta proponuje, że nadrobi z nim zaległości. Krystyna znajduje w kieszeni Miłosza podejrzane tabletki.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 26

Biografka Wilków zamierza zrobić użytek z wiedzy na temat Marcina i jego brata. Szykując się do castingu na prezenterkę pogody, Ewa pada ofiarą zabiegów kosmetycznych. Tomasz ma ogromną tremę w związku z występem przed kamerą. Kuba przychodzi mu z pomocą. Będąc na wizji, Piotr dowiaduje się, że jego teatr został uhonorowany prestiżową nagrodą Złotego Wawrzynu. Po sensacyjnej informacji nie jest w stanie profesjonalnie prowadzić wiadomości.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 636

Robert ma kłopot ze znalezieniem pracy. Na placu zabaw spotyka kolegę z liceum, Mariusza. Okazuje się, że znajomy ma dla niego interesującą propozycję. Oskar próbuje umówić się z Patrycją na randkę, ale ona odrzuca jego zaloty. W trakcie nagrywania piosenki "Spacer" między nią i Hubertem wyraźnie iskrzy. Zapłakana Klara wbiega do studia z wiadomością, że nie zdała matury. Iza jest zazdrosna o relację łączącą Szymona z Blanką.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 857

Podczas jednego z wykładów Rogowski spotyka kolegów z dawnych lat. Jeden z nich leczył córkę Weimanna. Mężczyzna potwierdza, że choroba dziewczyny nie ma związku z terapią przepisaną przez Artura. Małgosia podsłuchuje rozmowę Tomka z Agnieszką. Dowiaduje się o liście, który powierzyła mu przyjaciółka. Chodakowska odnajduje list. Zdobywa informację, kto jest ojcem dziecka. Małgosia jedzie z Arturem do telewizji na rozmowę dotyczącą wspólnego programu. Grażyna rozmawia z Pawłem o Ewelinie. Monika wręcza Piotrowi prezent.

m jak miłość

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 150

Artur rusza samochodem za odjeżdżającą na lotnisko Moniką. Monika jedzie taksówką z Adamem, który wyjawia jej, że Artur chce jej osobiście powiedzieć coś ważnego. Monika czeka na niego do ostatniej chwili. Konstancja szuka pocieszenia w ramionach Cezarego.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1491

Podczas wycieczki z Erykiem Ewa znajduje w jego samochodzie erotyczne ulotki ze swoją podobizną. Kuśnierz orientuje się, że kobieta go zdemaskowała. Ola natrafia w Internecie na dowód na to, że hinduski guru Dębków jest oszustem. Marek i Danka zamierzają przekonać przyjaciół, by nie marnowali dorobku życia. Zimińscy zapraszają Dębków na obiad. Podczas posiłku dochodzi do ostrej kłótni. Weronika zwierza się Kindze, że Adam ją opuścił. Antosia bardzo przeżywa fakt, że Adam się wyprowadził. Nie rozumie, dlaczego tatuś to zrobił.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1365

Śmiałek zamierza wykorzystać Aurelię. Jest gotowy anulować jej dług, jeśli będzie robiła to, co on jej każe. Anna decyduje się na przyjmowanie ziołowych tabletek o dziwnym składzie chemicznym. Zaniepokojony Paweł konsultuje to z Markiem. Lekarz radzi Annie, by odstawiła lek, zanim uszkodzi jej wątrobę i inne narządy. Anna obiecuje, że przestanie brać tabletki. Marta zaprasza Błażeja na obiad. Patryk źle się czuje w Wadlewie, zwłaszcza od kiedy nie ma przy nim Mirka. Mężczyzna staje przed życiowym dylematem.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 31 (sezon 2)

Klara dowiaduje się od Ewy prawdy o Kupczyku. Ela mdleje w pracy. Zostaje przewieziona do szpitala. Okazuje się, że zemdlała z powodu obrażeń wewnętrznych, na skutek których trzeba usunąć jej śledzionę. Ewie udaje się przekonać Elę, by zeznawała przeciwko ojcu. Tomasz myśli, że Violetta umówiła się z klientem. Odwiedza ją i zostaje na kolacji. W tym czasie do Violetty przychodzi administrator budynku po czynsz. Tomasz jest pewien, że to sutener. Robi Violetcie awanturę. Alicja wymyśla pułapkę na Ernesta.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Koniec świata jeszcze w tym miesiącu? Jest kolejny termin (dosłownie za kilka dni)

To czwarty termin wyznaczony przez znanego badacza zapowiedzi końca świata i sądu ostatecznego.

Steve Jobs: Gdyby słuchał lekarzy, a nie znachorów nadal by żył! NOWE DONIESIENIA

Lekarze nie mają wątpliwości, że twórca Apple zmarł trochę na własne życzenie.

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2011 18:44
DO CHOLERy chce przepis na zycie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2011 18:12
no wlasnie gdzie najlepszy serial przepis na zycie? i nie podniecajcie sie tym durnym serialem juz pierwsza milosc!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2011 14:13
a gdzie przepis na życie??
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2011 11:40
"pierwsza miłość jak zwykle rządzi" ......Ta....jasne!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2011 10:48
pierwsza miłość jak zwykle rządzi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie