Książki, które wywołują rumieńce! Pikantne sceny & bulwersujące tematy

Pewne fragmenty tych publikacji przekraczają wszelkie możliwe granice!
Książki, które wywołują rumieńce! Pikantne sceny & bulwersujące tematy
16.10.2011

„Pochwała macochy” Mario Vargas Llosa

W samym środku gęstego od namiętnych uniesień małżeńskiego życia don Rigoberta i doňi Lukrecji, tkwi niewinne pacholę. Mały Fonsito, syn z pierwszego małżeństwa don Rigoberta, nie ma co konkurować o względy ojca z piękną kobietą o ponętnych kształtach, jakimi natura hojnie obdarzyła szczęśliwą pannę młodą. Niewinność dziecka tłamszona jest przez moralną rozwiązłość rodziców.A może dziecko wcale nie jest dzieckiem, a niewinność ma zbyt wiele wspólnego z rozwiązłością?

„Niewinność zagubiona w deszczu” Eduardo Mendoza

Gdy siostra Consuelo, młoda ambitna przeorysza, puka do drzwi starej rezydencji, nie wie, że spotka tam diabła. Jest nim don Augusto - przystojny utracjusz, Casanova z hiszpańskiej prowincji. W upalnym słońcu Katalonii namiętność bierze górę nad rozsądkiem, a nad okolicą rozpętuje się burza, jakiej nie widziano od lat…

„Duchy ze Sleath” James Herbert

David Ash od lat pracuje jako niezależny konsultant dla Instytutu Badań Zjawisk Paranormalnych. Wielokrotnie demaskował fałszywe przypadki nawiedzeń, manifestacji duchów oraz oszustwa spirytystów. Był najlepszy... aż do tajemniczej sprawy Mariellów. Wtedy zetknął się ze zjawiskiem, na wspomnienie którego do dzisiaj dygocze z przerażenia. Kiedy otrzymuje kolejne "rutynowe" zlecenie zbadania dziwnych przypadków w zapadłej wiosce Sleath, nie przypuszcza, że nawiedzające go dotąd koszmary okażą się niewinnymi strachami w porównaniu ze zdarzeniami, w których przyjdzie mu uczestniczyć.

książki

„Dziennik nimfomanki” Valerie Tasso

Książka ta powstała na podstawie prawdziwej historii ekskluzywnej prostytutki z Madrytu.

Valérie Tasso zaczęła żyć z prostytucji w Hiszpanii, gdy okradł ją ukochany chłopak. Tam – jako urodziwa i pełna wdzięku Francuzka – cieszyła się niezwykłym powodzeniem. Jej książka jest pełna bulwersujących scen, od seksu na cmentarzu po zabawy z butelką coca-coli. Mimo to stanowi także zapis historii wielkiej miłości.

„Dziewczyna w złotych majtkach” Juan Marse

Luys Forest – wdowiec i emerytowany falangista – postanawia spędzić resztę życia w zaciszu nadmorskiej posiadłości w Calafell i tam poświęcić się spisywaniu wspomnień. Nieoczekiwanie błogą samotność przerywa przybycie siostrzenicy Mariany. Wyzwolona i spontaniczna dziewczyna deklaruje chęć pomocy w przepisywaniu powstającej książki.

Między Luysem a jego siostrzenicą rodzi się zażyłość, dzięki której na jaw wychodzą skrywane dotąd tajemnice dotyczące życia politycznego i prywatnego. Mariana bezceremonialnie dopytuje o wszystko, odkrywając kłamstwa, które służą Luysowi do stworzenia monumentalnego wizerunku bohaterskiej przeszłości.

Wisząca nad wujem i jego siostrzenicą erotyczna atmosfera, wywołana rozwiązłością Mariany i wyobraźnią Luysa, doprowadzi do finału, w którym wyjaśni się, kim naprawdę był Luys, a kim dziewczyna w złotych majtkach.

„Życie Podziemne Mężczyzny” Michał Wojciechowicz

Kultowy blog znanego skandalisty Michała "Pistoleta" Wojciechowicza w wersji książkowej. Ten internetowy pamiętnik, przerzucony teraz na papierowe kartki, to nie tylko godząca w powszechną moralność, obsceniczna i miejscami wulgarna spowiedź człowieka, który prowadzi życia równoległe - jako kochanek nieprzeliczonych rzesz kobiet, to już socjologiczne zjawisko. Bohater życia podziemnego stał się dla wielu godnym naśladowania idolem, a blog okazał się w perspektywie czasu fundamentem dla wielu stron w sieci poświęconym właśnie nieoficjalnym aspektom życia i pożycia współczesnych przedstawicieli brzydszej i zdecydowanie (zdaniem autora) poligamicznej płci.

Opracowała Maja Zielińska

Zobacz także:

Boski Jake Gyllenhaal: 8 filmów z nim w roli głównej (SEXY!)

Aż trudno oderwać wzrok od ekranu i to wcale nie za sprawą fabuły!

Leni z CAŁA NOWA JA – Bridget Jones XXI wieku? Nowość wydawnicza na jesień

Perspektywa długich, jesiennych i zimowych wieczorów nastraja Cię pesymistycznie? Koniecznie znajdź sobie ciekawe towarzystwo w postaci wciągającej książki!

 

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 5 / 5
Anonim-ka (Ocena: 5) 03.01.2019 00:45
Ostatnio przeczytałam zajefajnego e-booka - powieść erotyczną "Seksperymenty" (ale drukowaną wersję też widziałam gdzieś w necie). Na okładce jest informacja, że rzecz napisał seksuolog - Adam Grodzki. Może rzeczywiście fachowcy powinni wziąć się za pisanie książek erotycznych. Nieprawdopodobna sprawa, a momentami można też pokładać się ze śmiechu. Polecam wszystkim, których kręci seks.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2011 21:03
najlepsza ksiazka jaka czytalam - zycie podziemne mezczyzn. Panie redaktorki nie sciagajcie opisow zywcem tylko napiszcie cos od siebie !! serdecznie polecam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 19:10
Czytałam Dziennik nimfomanki. Rózni sie bardzo od filmu i kilka waznych odnoszacych sie do tytulu scen zostalo pominientych. Polecam! Moze koniec ksiazki jest troche rozczarowywujacy ale swietnie sie ja czyta. Jesli ktos lubi tego typu ksiazki to rowniez 11 Minut Paulo Coelho.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2011 10:04
polecam zdrada na 3 głosy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2011 10:42
"Genevieve" wg mnie najlepszy erotyk
odpowiedz

Polecane dla Ciebie