Filmowy przewodnik weekendowy

Jak co tydzień, wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.
Filmowy przewodnik weekendowy
15.10.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Indiana Jones i ostatnia krucjata, film przygodowy

W 1938 roku Indiana Jones otrzymuje propozycję uczestniczenia w wyprawie zorganizowanej w celu odnalezienia św. Graala. Początkowo nie chce brać udziału w poszukiwaniu chrześcijańskiej relikwii. Zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że jeden z członków ekspedycji już zaginął i że jest nim jego ojciec, Henry Jones. Chociaż ojciec i syn nie widzieli się od lat, Indiana decyduje się jechać do Wenecji, gdzie znajduje się grobowiec średniowiecznego rycerza, który dotarł do cudownego kielicha.

Sobota, TVP2, 21:35, Tylko mnie kochaj, komedia romantyczna

Współczesna Polska. Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki - ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia - specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką.

Sobota, TVN, 21:40, Znów mam 17 lat, komedia

Mike O'Donnell jest sfrustrowanym mężczyzną w średnim wieku. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, nie potrafi on nawiązać kontaktu z dorastającymi dziećmi, a praca nie daje mu satysfakcji. Coraz częściej żałuje decyzji, którą podjął w ostatniej klasie liceum - zamiast kontynuować karierę sportową, postanowił na stałe związać się z dziewczyną. Pewnego dnia ratując życie tajemniczemu mężczyźnie, wpada do rzeki. Po wypadku okazuje się, że znów ma siedemnaście lat. Mike postanawia wrócić do szkoły i na nowo pokierować życiem.

Sobota, Polsat, 20:00, Gliniarz z Beverly Hills II, komedia sensacyjna

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napadła na salon jubilerski. Śledztwo w tej sprawie prowadził kapitan Bogomil. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.

tylko mnie kochaj

Niedziela, TVP1, 20:20, Życie nad rozlewiskiem, odc. 7

Po utracie pracy Mirka przyjeżdża nad rozlewisko. Namawia Małgosię na sprzedaż części lasu, gdyż chciałaby założyć stadninę koni. Róża niepokoi się plotkami o przyjaźni syna z organistą. Chcąc uciąć wszelkie spekulacje, postanawia zeswatać muzyka z Elwirą. Szyki psuje jej rzeźbiarz, któremu dziewczyna się podoba. Małgosia zgadza się sprzedać kawałek ziemi. Jednak przed podpisaniem umowy wycofuje się. Marysia spotyka się z Krzysztofem. Konrad informuje ją, że Kuba został zatrzymany przez policję pod zarzutem pobicia. Marysia jedzie do Warszawy.

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 46

Krawiec szykuje oddział do akcji na poligonie. Na sztabach znalezionych w magazynie złotnik rozpoznaje znak Rosenfarba. Mówi Rainerowi i Brehmowi, że Żyd został wywieziony do obozu i prawdopodobnie nie żyje. Reiner i Brehm chcą go odnaleźć. Lena wycofuje się z działalności kurierskiej. Helena towarzyszy Heinrichowi podczas wizyty u Kugla. Spotyka się z Wandą. Widzi, że córka jest ciężko chora. Przebrany w niemieckie mundury oddział wchodzi na teren obozu. Osmańska zakrada się do biura. Janek fotografuje wyrzutnie V2. Dochodzi do strzelaniny.

Niedziela, TVN, 22:00, Układ warszawski, odc. 7

Marek i Zuza prowadzą sprawę zamordowania Cichockiego. Ofiara to krytyk kulinarny, znany z telewizji. Policjanci przeszukują jego mieszkanie, przesłuchują świadków, między innymi redaktora naczelnego gazety "Dobry Smak", w której Cichocki publikował recenzje. Ten zeznaje, że mężczyzna nie cieszył się sympatią kolegów z pracy. Także była żona i syn ofiary nie mają o nim dobrego zdania. Nagle odzywa się telefon Cichockiego. Dzwoni kobieta, która, sądząc, że rozmawia z Cichockim, mówi, że wybacza mu śmierć ojca.

Niedziela, Polsat, 23:00, Brudne sprawy, film kryminalny

Armando Sancho, były członek jednego z gangów, zostaje policjantem. Ma wykorzystać zdobyte na ulicach doświadczenie w walce z przestępcami. Większość jego kolegów z wydziału to również byli gangsterzy. Skorumpowani policjanci wciąż prowadzą podejrzane interesy. W czasie jednej z akcji, kierowanej przez Sancha i jego partnera, Salima Adela, ginie niewinna osoba. Sprawą zaczyna interesować się wydział wewnętrzny policji. Sancho musi dokonać wyboru między lojalnością wobec kolegów a spokojem własnego sumienia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Gdyby nie sztuczny biust, już by nie żyła! (Silikony uratowały ją przed ciosem męża!)

Szokująca historia kobiety, której udało się uniknąć śmierci tylko dzięki sztucznym implantom.

Biznesmen, hydraulik, kierowca - KTO SIĘ NAJLEPIEJ KOCHA? Mamy ranking!

Kto jest mistrzem w sypialni? Mamy listę najlepszych kochanków (w zależności od wykonywanego zawodu!).

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 19:43
Żnin:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 19:23
Nie wiem jak wy, ale ja zamierzam spędzić ten wieczór na szałowej wrocławskiej domówce - nie przed telewizorem !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 10:03
Tylko mnie kochaj , to już się opatrzyło. Ciągle te same filmy poszczają...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 08:55
oo jaa i to wole impreze;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 08:55
Tylko mnie kochaj oo jaa jakie to fajne;] .. hym ale i to wole impreze!:]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo