Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Klanie”, „Pierwszej miłości” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
14.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5505

Jackie przekonuje Bridget, iż nie mogą dopuścić do ślubu Nicka i Katie. Brooke martwi się, że Rick pojedzie na wojnę. Ridge uważa, że wszystko jest kolejną sztuczką Ricka.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2142

Jacek odwiedza Agatę i proponuje jej wspólny weekend. Małgosią zajmą się Rafalski z Jaśkiem, bo wspólnie ustalili, że dzieci powinny spędzać ze sobą więcej czasu. Michał Pyta Zytę o spotkanie z Cuttinim i jego biznesowe efekty. Zyta stara się uniknąć tematu i wychodzi do pracy. Rutka złości się, że Cuttini nie zamierza w najbliższym czasie przylecieć do Polski. Zyta sugeruje, żeby polecieć do Włoch. Marta podpytuje Bożenkę o jej kontakty z Marcinem. Wychowawczyni w szkole Maćka prosi Rysia, żeby skontaktował się z nauczycielką muzyki.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 80 (sezon 2)

Babcia i dziadek Leszczyńscy są oburzeni odrzuceniem propozycji, by Paweł i Weronika przeprowadzili się do nich. Babcia Leszczyńska planuje okrutną zemstę. Mateuszek Barański obchodzi trzecie urodziny. Z tej okazji rodzice przygotowują przyjęcie dla dzieci. Ponieważ klaun zamówiony na imprezę łamie nogę, Ryszard musi go zastąpić. Ku przerażeniu Romy, Mateusz dostaje nieprzyzwoitą książkę. Barańska zamierza ustalić tożsamość ofiarodawcy.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 455

Wiki uważa, że Przemek marnuje talent, pracując jako doradca medyczny. Lena musi poddać się kolejnej chemoterapii. Boi się, że straci dziecko. Pawica zaprasza do szpitala kolegę, by wygłosił wykład na temat obrony przed bakteriami. Okazuje się, że długa lista chętnych na prelekcję jest spowodowana darmowym obiadem. Pawica prosi, by personel w referendum zdecydował, czy dalej ma pełnić funkcję dyrektora. Wykład nie dochodzi do skutku. Prelegent prawdopodobnie jest nosicielem dżumy. Ci, którzy mieli z nim kontakt, zostają objęci kwarantanną.

moda na sukces

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 148

Artur walczy o jak najszybsze dopisanie go do wniosku adopcyjnego, żeby móc konkretnymi deklaracjami powstrzymać Monikę przed wyjazdem. Tymczasem kobieta przygotowuje się do podróży - pakuje walizki, żegna się z bliskimi i chce pogodzić się z Konstancją. Po podpisaniu wniosku adopcyjnego Artur demaskuje zdradę żony.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1363

Błażej namawia Grażynę na kolację z jej znajomymi. Z tej okazji chłopak zakłada elegancki smoking. Zostaje mylnie wzięty za kelnera. Jeden z gości jest dla niego nieuprzejmy. Bartek i Patryk podejmują decyzję o przeprowadzce do Wrocławia. Paweł zwraca się do Marka z prośbą o pomoc. Żaden lekarz nie jest w stanie jednoznacznie określić, w czym tkwi problem z płodnością Anny. Podczas odwiedzin Paweł bierze na ręce Julkę, którą Marek opiekuje się pod nieobecność Marysi. Żukowski dostrzega podobieństwo między dzieckiem a Pawłem.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 29 (sezon 2)

Magda opowiada Klarze o pierwszym razie. Po chwili wie o tym już cała rodzina. Adam, który wciąż traktuje Magdę jak małą dziewczynkę, bardzo to przeżywa. Anna jest pewna, że ojciec bije Elę. Zamierza przekonać ją, by złożyła zawiadomienie na policji. Mecenas Lindner ostrzega, że może to być trudne zadanie. Krupa wprowadza się do mieszkania nad Nowikami. Gdy Kamil jest w pracy, Ernest nachodzi Sylwię.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Straszny piercing w Tajlandii (Robią sobie dziury w ciele - NA SZCZĘŚCIE!)

Uwaga! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Biznesmen, hydraulik, kierowca - KTO SIĘ NAJLEPIEJ KOCHA? Mamy ranking!

Kto jest mistrzem w sypialni? Mamy listę najlepszych kochanków (w zależności od wykonywanego zawodu!).

 

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2011 11:26
Zycie nie jest łatwe.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2011 10:15
pierwsza miłość :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2011 10:01
nie ma dziś na wspólnej :(
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie