Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
13.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5504

Jackie powtarza, że Nick nie powinien żenić się z Katie. Uważa, iż to Katie go uwiodła, żeby zająć miejsce Bridget. Clarke daje do zrozumienia Bridget, że Jackie przyjęła ją do pracy nie tylko ze względu na jej talent, ale również z powodu Nicka. Rick spotyka się ze Steffy. Informuje ukochaną, że wstępuje do wojska. Wyjaśnia jej, że tylko w ten sposób może odzyskać szacunek najbliższych.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2141

Rafalski ma pretensje do Jasia, że wczoraj wrócił późno bez uprzedzenia i nie odbierał telefonu. Marek zgadza się porozmawiać z Rafałem. Zyta uprzedza Michała, że wieczorem pracuje i późno wróci do domu. Razem z szefem na kolacji biznesowej będą prowadzić negocjacje z klientem z Włoch - Cuttinim. Małgorzata ma pomysł na kolejną wyprawę. Tym razem chce pojechać na narty do północnej Skandynawii. Okazuje się, że Cuttini nie przyleciał z Włoch. Rutka mimo wszystko zaprasza Zytę na kolację. Jacek przyjmuje gości - Jasia i Rafalskiego.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 16

Luiza Droska informuje Marka o wizycie Basi Kochanowskiej w redakcji Polska TV. Łukasz ma pretensje do Julii, że zostawia chore dziecko z nianią. Marek dowiaduje się, że rozeszła się plotka o przejęciu przez firmę Podhoreckich lokalnej gazety, aby uciszyć dziennikarkę. Jeden z inwestorów chce się wycofać. Marek radzi, aby Łukasz poinformował o wszystkim ojca. Julia znajduje projekty Jagody. Proponuje jej spółkę. Marek informuje Jana o przejęciu lokalnej gazety przez Łukasza.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 24

Adama i Magdę cieszy myśl o zarobku, który uzyskają dzięki wiadomości o ciąży Agaty. Kobieta nie może dojść do siebie po rozmowie z Danielem, który wyparł się dziecka. Piotr obiecuje jej, że razem wychowają malucha. Sądząc, że robi to dla kariery, Agata odrzuca pomoc. Jacek dzwoni do Piotra, informuje go, że przyjechała babcia. Zgodnie z planem Piotr ma udawać przed nią Marcina. Zabierają starszą panią do studia teatralnego, gdzie ma się odbyć mistyfikacja. Dorota Lenarcińska zaprasza Jacka na drinka do klubu nocnego.

dr house

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1362

Ola dziękuje Mikserowi za pomoc w schwytaniu nożownika, który ją zaatakował. Komendant policji gratuluje Mikołajowi odwagi. Na dowód uznania proponuje mu pracę w policji. Adam postanawia wyjaśnić Kindze, jak naprawdę wyglądała jego relacja z Luzią. Mówi jej, że nie łączyło ich nic poza seksem. Śmiałek przeprasza Ireneusza za ostatnią zniewagę. Gość postanawia mu wybaczyć, ale pod jednym warunkiem. Kinga nie wyobraża sobie bycia z Adamem, a tym bardziej wychowywania z nim dziecka.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 28 (sezon 2)

W szpitalu zjawia się Marian Kupczyk z córką. Dziewczyna ma stłuczoną nogę. Mówi, że w wyniku wypadku na rowerze. Klara dzwoni do Anny, by ją o tym powiadomić. Niestety, kobiecie nie udaje się przyjechać przed wyjściem Kupczyków. Marek bierze od ojca klucze do mieszkania Michała, tłumacząc, że podleje kwiaty. Zaprasza tam Magdę. W mieszkaniu para przeżywa swój pierwszy raz. Monika zwierza się Sylwii, że planuje wystąpić o rozwód. Ta radzi jej, by wzięła kilka dni wolnego.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 7 (sezon 4)

Do hotelu przyjeżdża Irena z dwiema córkami - rozkapryszoną nastolatką Moniką i roczną Olą. Przez pomyłkę klucz do ich pokoju dostaje również trener piłkarski Wandenberg, który przyjechał do Polski na rozmowę w sprawie pracy. Mężczyzna szykuje się do prezentacji, którą przygotował po polsku. Monika robi mu dowcip i podmienia prezentację. Kiedy Artur i Aśka wracają z treningu, dochodzi do wypadku. Marzena prowokuje kolejne spotkanie z Igorem. Dochodzi między nimi do zbliżenia.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 7 (sezon 3)

Ojciec Konstanty znowu gubi cenną rzecz w pensjonacie Anieli. Tym razem jest to amulet podarowany przez dzieci z Burkina Faso. Aniela zauważa, że zasoby jej spiżarni nieco zubożały. Postanawia zastawić pułapkę na złodzieja. Tymczasem Barbara udaje się do Anieli, by się z nią pogodzić. Bartek, dowiedziawszy się od geodety, który przyszedł wykonać pomiary na terenie pensjonatu Lucyny, kim jest zleceniodawca, pragnie z nim porozmawiać. W biurze "Tu i Teraz" wybucha panika na wieść o przyjeździe delegacji. Ewa z Bartkiem próbują ratować sytuację.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Straszny piercing w Tajlandii (Robią sobie dziury w ciele - NA SZCZĘŚCIE!)

Uwaga! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Biznesmen, hydraulik, kierowca - KTO SIĘ NAJLEPIEJ KOCHA? Mamy ranking!

Kto jest mistrzem w sypialni? Mamy listę najlepszych kochanków (w zależności od wykonywanego zawodu!).

 

dr house

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 634

Pyrkowie świętują urodziny Wojtka. Zjawia się także Borys w towarzystwie Laury. Zażyłe relacje syna z Pyrkami niepokoją Beatę. Sacewiczowa przestrzega go, by nie popsuł związku z Laurą. Władek przyjeżdża do Jastrzębiej Góry. Okazuje się, że Kajtek powiedział mu o planach Mietka. Między mężczyznami dochodzi do kłótni. Sara jest zdecydowana na wyjazd do mamy na Jamajkę. Straciła nadzieję na powrót Adama, więc nic jej nie trzyma w Polsce. Basia za wszelką cenę pragnie ją zatrzymać.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 138 (sezon 7)

Cuddy traci cierpliwość. Zmusza House'a do przyjęcia asystentki. Jest nią wybitna studentka Martha M. Masters. Taub od początku jest niechętny dziewczynie, a jej zasady moralne doprowadzają do konfliktu z House'em. Wszystko dzieje się podczas diagnozowania szefa kampanii senatora, który ubiega się o reelekcję.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 147

Adam dowiaduje się, że Monika zmieniła termin wyjazdu. Jej samolot wylatuje do Stanów następnego dnia. Mężczyzna mówi o tym Arturowi. Monika spotyka się z Michałem Czewskim i rozmawia z nim o turnieju bokserskim. Artur dowiaduje się, że zostanie dopisany do wniosku adopcyjnego, jeśli przyjdzie do gabinetu sędziego z Konstancją.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1489

Ewa odkrywa, że ktoś rozpowszechnia ulotki o treści erotycznej, na których jest jej zdjęcie. Borys zjawia się w biurze podróży i zaprasza Hofferową na obiad. Orłow ostro reaguje na odmowę. Emilka żałuje słów wypowiedzianych pod wpływem emocji. Mówi, że kocha Jasia i nie żałuje, że nie oddała go do adopcji. Ludwika stara się ją zrozumieć, proponuje dziewczynie pomoc. Andrzej słyszy rozmowę Daniela z Dorotą. Chłopak przyznaje, że się z nią spotyka, ale nie mówi ojcu całej prawdy o kobiecie. Szymek umawia się z Olą.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2011 09:47
uwielbiam dr house'a. każdy sezon jest super
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo