Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na środowe popołudnie? Spędź je w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
12.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5503

Ridge tłumaczy Steffy, iż nie powinna ufać Rickowi i nie zasługuje on na przebaczenie. Bridget pracuje w "Jackie M". Wyjawia Nickowi, że Katie nie jest zadowolona z tej sytuacji. Rick przychodzi do firmy, aby powiedzieć Erykowi i matce, że zamierza wstąpić do wojska. Chce być mężczyzną, z którego rodzice będą dumni.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2140

Bożenka skarży się Kamili na Miłosza i jego propozycję, aby zagrała nago w jego etiudzie filmowej. Kinga radzi się Michała w sprawie brata, który sięgnął po narkotyki. Mężczyzna proponuje, by chłopak zaangażował się w sport. Małgosia pyta Jacka, dlaczego Jasiek tak rzadko ich odwiedza. Dziewczynka ma do zrobienia plakat z motylami, a brat się tym kiedyś interesował. Jacek obiecuje, że do niego zadzwoni. Ola i Agnieszka wybierają się na zakupy. Agnieszka żali się na Marka i jego postawę życiową. Rafalski nie może dodzwonić się do Jasia.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 23

Piotr i Dorota rozmawiają o biografii. Mężczyzna mówi, że wycofuje się ze wszystkiego, co mogłoby postawić jego żonę w złym świetle. Dziennikarka jest zaskoczona zmianą frontu. Piotr ma przywieźć babcię do teatru, przebrać się w garderobie i spotkać się ze straszą panią jako Marcin. Ewa wie, kto roznosi plotki. Postanawia odegrać się na Lilce. W gabinecie Krystyny Tomasz krzyczy, że tylko Marcinowi na nim zależy. Test ciążowy wykazuje, że Agata będzie miała dziecko. Tomasz postanawia zniknąć na jakiś czas.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 633

Z powodu złych stopni wyjazd Kajtka na obóz naukowy może nie dojść do skutku. Mietek chce zabrać Sabinę i małego na dwa miesiące do Szwecji. Kajtek buntuje się przeciwko tym planom. Jola realizuje zamierzenie zrobienia z Janka gwiazdy. Zabiera go na casting do reklamy. Kobieta wpada w oko reżyserowi. Michał dowiaduje się od Ludmiły, że Kostek szuka osoby, która pożyczyłaby mu pieniądze na otwarcie pubu. Postanawia pomóc bratu, lecz Dorota sprzeciwia się temu. Ludmiła prosi Oksanę o skontaktowanie jej z Wową.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 37

Tomek kolejny raz prosi Ludwika o pieniądze. Boski stara się nakłonić syna, by podjął dorywczą pracę. Chłopak decyduje się zatrudnić jako goniec w redakcji Natalii. Podczas rozmowy z pracodawcą opowiada, że ma problemy z punktualnością i bywa leniwy. Szczerość powoduje, że zostaje zatrudniony. Kuba obwieszcza Natalii, że chce sobie zrobić tatuaż. Boska nie wyraża na to zgody. Kuba grozi, że gdy skończy 18 lat, wytatuuje całe ciało. Tomek przychodzi matce z odsieczą. Dzięki temu dostaje pieniądze i może wrócić do domu o dowolnej porze.

serial tvn

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 146

Artur dąży do tego, by zostać prawnym opiekunem dzieci i uniezależnić się od Konstancji. Cezary jest załamany, że nie dostał amerykańskiej wizy. Usiłuje przekonać Monikę, żeby nie wyjeżdżała bez niego do Las Vegas. Konstancja postanawia rozpocząć karierę w mediach. Zwraca się do Lala po radę.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1488

Roztocki prosi żonę, aby wyjaśniła mu powód wyjazdu Sebastiana. Weronika przyznaje się do zdrady. Adam domyśla się, że nie jest ojcem dziecka. Ziębowie pocieszają Damiana i jego ojca po pogrzebie Cieślikowej. Damian namawia załamanego Henryka, by pojechał zobaczyć wnuka, ale mężczyzna odmawia. Renata i Sławek przychodzą do Ziębów. Mówią, że znów są razem. Kamil jest oburzony propozycją Ostrowskiego. W szpitalu pojawiają się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1361

Mikołaj postanawia porozmawiać z Kotockim, którego mylnie wziął za nożownika. Ma wrażenie, że jest blisko schwytania przestępcy. Chłopak dowiaduje się, że w firmie sprzątającej pracował na czarno jeszcze jeden mężczyzna, Florczak. Kinga robi test ciążowy. Wynik jest pozytywny. Nie ma wątpliwości, że jest w ciąży z Adamem. Robert jako pierwszy dowiaduje się o wszystkim. Rysiek mówi Śmiałkowi, że nie ma nadziei na schwytanie Aurelii. W ramach rozładowania napięcia i nerwów, Marian zabiera Ireneusza na ryby.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 27 (sezon 2)

Marek pyta Wiktora, czy to prawda, że zaproponował Klarze zmianę szpitala. Monika postanawia porozmawiać z mężem o stanie ich pożycia małżeńskiego. Marek nie chce słuchać, ale Monika nalega. W rezultacie dyskusji Leszek i Monika podejmują decyzję o rozwodzie. Viola proponuje Tomkowi wyjście na kolację. Mężczyzna jest zachwycony. Gdy od jednego z klientów salonu dowiaduje się, że Viola była prostytutką, pod pretekstem pracy odwołuje spotkanie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ciepłe swetry H&M: Kardigany, z kapturem, krótkie i dłuższe (Od 59,90 zł)

Zafunduj sobie pełen ciepła look na jesień! W przytulnym swetrze październikowa słota nie będzie Ci straszna.

Boski Jake Gyllenhaal: 8 filmów z nim w roli głównej (SEXY!)

Aż trudno oderwać wzrok od ekranu i to wcale nie za sprawą fabuły!

 

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2011 13:38
szkoda ze nie bedzie niedlugo juz rodzinki.pl ;[
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2011 11:54
a ja ide na 14 do pracy i nic nie obejrze i tyle w temacie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2011 10:09
fajnie że dziś jest rodzinka.pl :) po niej zawsze oglądam tap madl :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie