Boski Jake Gyllenhaal: 8 filmów z nim w roli głównej (SEXY!)

Aż trudno oderwać wzrok od ekranu i to wcale nie za sprawą fabuły!
Boski Jake Gyllenhaal: 8 filmów z nim w roli głównej (SEXY!)
09.10.2011

Kod nieśmiertelności

Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. "Kod nieśmiertelności" pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy... który już się wydarzył?

Miłość i inne używki

Przedstawiciel farmaceutyczny (Jake Gyllenhaal) sprzedaje viagrę, starając się utrzymać na powierzchni rynku farmaceutycznego. Umawia się z młoda kobietą (Anne Hathaway), która choruje na Parkinsona. Rodzi się między nimi uczucie.

Książę Persji: Piaski czasu

Dastan (Jake Gyllenhaal), najmłodszy syn króla Persji Sharamana, razem z trzema braćmi i wujem, przebywa na wyprawie wojennej. Udaje im się przechwycić karawanę przemytników, na podstawie której stwierdzają, że Święte Miasto Alamut jest sojusznikiem ich wrogów. Wbrew zakazowi króla wyruszają rozprawić się ze zdrajcami. W czasie zdobywania twierdzy, każdy z czterech braci szuka odpowiedniego trofeum dla ojca. Najstarszy z nich, Tus, radzi Dastanowi, by podarował mu wspaniałą szatę. Po powrocie do domu, kiedy tylko Sharaman nakłada ją na siebie, zostaje przez nią pochłonięty. Dastan, wraz z porwaną z Alamut księżniczką Taminą, uciekając przed złaknionym kary dla rzekomego mordercy króla kapitanem straży, odkrywają niezwykłe właściwości tajemniczego sztyletu znalezionego w Alamut. Dastan, wraz z towarzyszką, decyduje się powrócić do Świętego Miasta, by dowiedzieć się, czy, a jeśli tak to dlaczego, jego brat posłużył się nim do pozbycia się ojca.

Bracia

Tommy Cahill (Jake Gyllenhaal) pociesza rodzinę swojego brata, Sama, po zaginięciu mężczyzny na wyprawie wojennej. Sam przebywał na misji w Afganistanie i jest uważany za zmarłego. Między Tommym i bratową stopniowo rodzi się uczucie, które nie będzie miało szansy się rozwinąć, gdy sytuacja niespodziewanie się skomplikuje...

jake gyllenhall

Zodiak

W San Francisco dochodzi do serii tajemniczych zabójstw. Miejscowa policja otrzymuje listy od Zodiaca, w których przyznaje się on do popełnienia 37 zabójstw, niektóre z nich również szczegółowo opisuje. Podobne wiadomości otrzymuje redakcja dziennika "San Francisco Chronicle" oraz adwokat Melvin Belli. Jest to historia pościgu za mordercą, którego tożsamości nigdy nie udało się ustalić. Historia, która do dziś pozostaje jedną z najsłynniejszych nierozwikłanych zagadek w kronikach kryminalnych San Francisco.

Tajemnica Brokeback Mountain

Osadzony w pięknych krajobrazach Ameryki, film opowiada historię dwóch młodych mężczyzn, których od pierwszego spotkania łączy nierozerwalna więź, dowodząca wiecznej siły miłości. Ennis Del Mar (Heath Ledger) i Jack Twist (Jake Gyllenhaal) poznają się w trakcie poszukiwania zatrudnienia. Świat podlega stałym zmianom, ale ich codzienność wypełnia monotonia. Wszystko w ich życiu zostało już z góry ustalone - mają znaleźć stałe zajęcie, ożenić się i założyć rodzinę. Obu prześladuje jednak pragnienie czegoś, co trudno im nawet określić.

Pojutrze

Klimatolog Jack Hall (Dennis Quaid) od wielu lat pracuje nad odpowiedzią na pytanie, czy Ziemia stoi u progu nowej epoki lodowcowej. Wyniki badań, które przeprowadził na Antarktydzie dowodzą, że nasza planeta już 10 tysięcy lat temu zmierzyła się z podobnym problemem i wygląda na to, że przyroda chce zafundować ludzkości powtórkę z historii. Od Antarktydy odrywa się fragment pokrywy lodowej, który jest na tyle duży, że całą Ziemią wstrząsa seria kataklizmów...

Donnie Darko

Tytułowy bohater, Donnie (Jake Gyllenhaal), jest nastolatkiem, uważanym za niezrównoważonego psychicznie. Pewnego dnia ujrzał dziwną postać: człowieka-królika, który wywabił go nocą z domu, przez co uratował chłopakowi życie. Podczas kolejnych "wizyt" królik wyjawia mu, że jest przybyszem z przyszłości i pragnie zapobiec pewnym zdarzeniom. W tym celu Donnie zostaje zobligowany do wykonania różnych przedziwnych, destrukcyjnych dla otoczenia zadań.

Poleca Michalina Żebrowska

Zobacz także:

6 książkowych nowości na jesień (Świetne czytadła na zimne wieczory)

Oto kilka niesamowicie wciągających książek, które umilą Ci każde popołudnie!

10 FILMÓW, KTÓRE ROZBAWIĄ KAŻDEGO SZTYWNIAKA

Wrzuć na luz!

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 21:42
ja widzialam donnie darko i wtedy zaczełam go lubić :>
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 21:15
Widziałam wszystkie ;D POLECAM! xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 20:25
Donnie Darko! jeden z najlepszych filmów ever made! kto jeszcze nie widział - pozycja obowiązkowa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 19:08
polecam film z 22-letnik Jake'iem - MILA KSIĘŻYCOWEGO ŚWIATŁA z 2002 r. naprawdę dający do myślenia, słodko-gorzki film... nie dla dziewczynek, które mówią tu tylko o jego wyglądzie..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 16:01
co za Ciacho! ;D (no i komedia BALONOWY CHLOPAK)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie