Co dziś w serialach?

Dowiedz się, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
10.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5501

Eryk ogłasza, że to Brooke ma zadecydować, czy Rick opuści firmę. Brooke rozmawia z synem. Mężczyzna wyznaje, że chciałby, by on, Eryk i Brooke pracowali razem. Bridget tłumaczy Steffy, że ułoży sobie życie bez Ricka. Brooke postanawia, że syn nie może zostać w domu mody.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2138

Miłosz czeka na Bożenkę przed jej szkołą. Wręcza dziewczynie tekst piosenki napisany specjalnie dla niej. Do Ryśka przychodzi Mariusz, który jest pod wpływem alkoholu. Nie może uwierzyć, że jego żona dopuściła się zdrady. Rysiek stara się namówić go do powrotu do domu. Po kolejnym dniu z kurator Ewą Ola nie pozbywa się wątpliwości na temat tego zawodu. Bożenka ją odwiedza i chwali się piosenką od Miłosza. Ola i Norbert rozpoznają lekko zmodyfikowany tekst, który wcześniej powstał dla Oli.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 21

W PL 24 pojawia się dziennikarka, która pisze biografię Marcina Wilka i jego żony Agaty. Piotr zjawia się w gabinecie Adama. Szef nie może mu darować, że zepsuł materiał na reportaż. Piotr odwiedza babcię, chce dowiedzieć się więcej o bracie. Okazuje się, że ich matka zmarła, gdy mieli dwa lata. Ojciec odszedł, wychowywała ich babcia. Starsza pani nie miała sił, by zajmować się dwoma wnukami. Zostawiła spokojniejszego, Piotra, Marcina oddała do rodziny zastępczej. Opiekunowie nie sprawdzili się w tej roli, więc chłopiec trafił do domu dziecka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 631

Stefan i Oksana są skrępowani obecnością rodziny z Ukrainy, która po weselu postanowiła dłużej zabawić w Polsce. Magda spotyka Feliksa, wypytuje go o Karolinę. Feliks przegląda pamiętnik siostry. Jest wstrząśnięty, gdy czyta ostatnie kartki. Okazuje się, że przed sześcioma laty Karolina była w ciąży z jego kolegą, Darkiem. Została przez niego zmuszona do przeprowadzenia aborcji. Feliks jedzie do szpitala, ale Karolina wyrzuca go za drzwi. Ksawery dostaje zlecenie obsługi prawnej przedstawicielstwa włoskiej firmy. Musi jechać do Rzymu.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 854

Ula i Natalka wychodzą ze szkoły przed zakończeniem lekcji. Ula jedzie do ośrodka, w którym leczy się Jakubczyk. Nastolatka martwi się o ojca, bo mężczyzna przestał do niej pisać. Patrycja jest przekonana, że Mostowiakówny chorują. Zamierza je odwiedzić. Dziewczyna spotyka Annę. Gruszyńska umawia się na spotkanie ze szwagrem. Firma Marka otrzymuje poważne zlecenie. Mostowiak podejrzewa, że załatwiła je Anna. Michał podpisuje umowę na budowę centrum analiz. Grażyna zauważa, że Glińska bardziej interesuje się jej mężem niż pracą nad projektem.

wiadomości z drugiej ręki

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 144

Konstancja jest zachwycona, że wreszcie wzięła ślub z Arturem, ale małżonek nie znajduje dla niej czasu. Aneta wybacza Feliksowi. Każe mu porozmawiać z Żanetą, by nakłonić ją do odrzucenia pozwu. Monika jest zrozpaczona. Nie zamierza otworzyć listu od Sagowskiego. Artur przekazuje Makowskiemu akt ślubu i prosi o przyspieszenie procesu adopcyjnego.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1486

Kamil dowiaduje się, że pan Łukasz zmarł. Zrozpaczony postanawia zrezygnować z wolontariatu. Roman denerwuje się przed kolokwium z matematyki. Jego obawy okazują się płonne - Hoffer dostaje czwórkę. Wraz z przyjaciółmi z roku postanawiają uczcić ten sukces. Po zabawie Roman przyprowadza do mieszkania Honoraty pijaną Marylkę. Adam wyjeżdża służbowo. Korzystając z okazji, Weronika umawia się z Sebastianem i kolejny raz próbuje wymusić na nim obietnicę, że o niczym nie powie Adamowi. Sebastian nie rozumie, dlaczego Weronika chce żyć w kłamstwie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1359

Kinga chce pomóc Adamowi oczyścić się z zarzutów, które padły pod jego adresem ze strony Luizy. Razem z Renatą upijają kobietę w barze, a następnie nagrywają dyktafonem prawdziwą wersję zdarzeń. Okazuje się, że Luiza wymyśliła historię, by zemścić się na Adamie, ponieważ nie chciał kontynuować romansu. Kinga jest załamana, że Adam ją okłamał, mówiąc, że nic go z Luizą nie łączyło. Aurelia wyciąga od Śmiałka jego oszczędności i wyjeżdża do Wrocławia. Kiedy zniecierpliwiony Śmiałek oczekuje jej powrotu, zjawia się jej narzeczony, Ireneusz.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 25 (sezon 2)

Podczas kolacji, na którą Viola zaprosiła Tomka, do jej mieszkania przychodzi dawny klient. Viola tłumaczy Tomkowi, że mężczyzna pomylił mieszkania. Następnego dnia Antoś przynosi z przedszkola zaproszenie do cyrku. Prosi Tomka, żeby poszedł z nim i z mamą. Po powrocie z cyrku Tomek zostaje u Violi na noc. Sylwia uważa, że Tomek powinien wiedzieć o jej przeszłości. Marek umawia się z ojcem na tenisa. Gdy w szpitalu widzi go w towarzystwie Klary, przechodzi mu ochota na grę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Modsi - hipsterzy lat 50-tych

Negowali wszelkie zasady, słuchali alternatywnej muzyki, poruszali się stylowymi skuterami, uwielbiali modę. Nasze babcie i dziadkowie różnią się od współczesnych trendsetterów mniej niż myślisz.

Czego nie nauczą Cię przez 5 lat studiów?

Przedsiębiorcy są coraz bardziej niezadowoleni z poziomu wiedzy młodych pracowników.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 22:49
no w końcu!! fejrlud uj0003
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 14:06
Prosto w serce i pierwsza miłośc !!!! jeeee
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 10:08
klan wymiata heh :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo