Co dziś w serialach?

"Na dobre i na złe", "Prosto w serce" , a może "Pierwszą miłość" - który serial obejrzysz dzisiaj?
Co dziś w serialach?
07.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5500

Steffy i Rick próbują przekonać rodziców, że łączy ich prawdziwa miłość. Eryk zwołuje spotkanie rodziny, na którym ważą się losy Ricka. Brooke jako jego matka ma zdecydować, czy chłopak wyjedzie za granicę, czy zostanie w firmie.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2137

Miłosz wypytuje małego Pawełka o Bożenkę. Szczególnie interesuje go stopień pokrewieństwa. Ola i kuratorka Ewa odwiedzają podopieczną - kobietę na zwolnieniu warunkowym. Po tej wizycie Ola ma wątpliwości, czy to praca dla niej. Bożenka zabiera Miłosza na próbę do szkoły tańca. Marta zgadza się, żeby chłopak został na zajęciach jako widz. Marcin jest bardzo niezadowolony jego obecności na sali. Joasia i Mariusz odbierają wyniki testów na ojcostwo. Mimo potwierdzenia rodzicielstwa Mariusza, kobieta przyznaje się mężowi do zdrady.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 79

Leszczyńscy szukają przyczyny pożaru. Dochodzą do wniosku, że wszystkiemu są winne ich złe uczynki. Tymczasem rodzina zamieszkuje w domu niani, pani Czesi, i zaczyna czynić dobro na ulicach miasta - Paweł przeprowadza starsze panie przez ulicę. Roma ma problem z siostrą, która chce rzucić czar na niewiernego męża. Julia potrzebuje do tego magicznej laleczki i ziół. Roma daje się wciągnąć w jej sprawki.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 454

Do szpitala trafia dziewczyna, która spadła z konia. Jej stan się pogarsza. Agata przypuszcza, że ktoś podaje pacjentce truciznę. Podejrzenia padają na zazdrosną żonę Jurego - opiekuna sportowego Sonii. Sambor prosi Piotra, by dał szansę Ninie, pomijanej przy zabiegach chirurgicznych. Gdy przy stole operacyjnym Rudnicka nie potrafi wykonać prostego cięcia, Gawryło wyrzuca ją z sali. Wiki ma samodzielnie wykonać operację. Sambor otrzymuje zawiadomienie o rozprawie w kwestii ograniczenia praw rodzicielskich. Przemek spotyka Ludmiłę.

prosto w serce

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 143

W dniu ślubu Artur wyznaje Adamowi, że kocha Monikę, a żeni się z Konstancją wyłącznie ze względu na dzieci. Adam przekonuje go, żeby tego nie robił. Mateusz przypomina Arturowi, dlaczego Sagowski musi zniszczyć Konstancję i po co bierze z nią ślub. Monika nie otwiera listu od Artura. Kobieta mówi Adamowi, że kiedyś kochała Artura, ale teraz za najważniejszy uważa wyjazd do Las Vegas. Feliks jest szantażowany przez Roberta, który chce 50 tysięcy złotych w zamian za wycofanie przez Żanetę pozwu o molestowanie seksualne.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1358

Paweł nalega, by Aneta wyjawiła mu, kto jest ojcem Julki. Pałkowska wykręca się od odpowiedzi. Paweł nie daje za wygraną i pyta o to Marysię. W rozmowie z nią sugeruje, że on jest ojcem dziecka. Emilka jest zaniepokojona zachowaniem ojca. Rozpieszcza on Aurelię, płacąc za jej zakupy i pobyt w Wadlewie. Mikser kontynuuje śledztwo. Podczas jego nieobecności w domu Sabina odkrywa tablicę, na której zbiera on informacje na temat nożownika. Postanawia pomóc mu schwytać przestępcę.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 24 (sezon 2)

Wilk zaprasza Sylwię na kolację. Kiedy mężczyzna wznosi toast, w restauracji pojawia się Krupa. Wilk daje się sprowokować Ernestowi i go uderza. Jego przełożony dowiaduje się o wszystkim. Wysyła go na kilka dni do Warszawy, żeby ochronić go przed dziennikarzami. Z powodu pilnych spraw zawodowych Hubert musi odwołać spotkanie z Ewą. Violetta oddaje Alicji portfel. Tomek nikomu nie zdradza, że zamierzała go sobie przywłaszczyć. Okazuje się, że Tomek świetnie dogaduje się z synkiem Violi. Widząc to, kobieta zaprasza Tomka na kolację.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Modsi - hipsterzy lat 50-tych

Negowali wszelkie zasady, słuchali alternatywnej muzyki, poruszali się stylowymi skuterami, uwielbiali modę. Nasze babcie i dziadkowie różnią się od współczesnych trendsetterów mniej niż myślisz.

Czego nie nauczą Cię przez 5 lat studiów?

Przedsiębiorcy są coraz bardziej niezadowoleni z poziomu wiedzy młodych pracowników.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 19:57
lubie prosto w serce normalnie kino akcji tylko ze bardzo krotkie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 19:21
A wreszcie Paweł dowiedział się że jest ojcem Julki czy nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 15:16
dzisiaj obejrzę kryminalne zagadki nowego jorku. polecam wszystkim, od 2 sezonu jest baardzo ciekawe, szczególnie przez wątek lindsay i danny'ego. słodko i zadziornie, polecam wszystkim papilotkom! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 09:59
nic nie ma ciekawego :/
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 09:58
nic ciekawego nie ma :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo