Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na czwartkowe popołudnie? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
06.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5499

Rick znów powoduje wypadek. Na szczęście on i Steffy wychodzą z niego cało. Ridge jest przerażony. Steffy przyrzeka ojcu, że zerwie z Rickiem. Chłopak nie zamierza się na to zgodzić.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2136

Ola zaczyna staż w sądzie. Jej opiekunką będzie Ewa - znajoma wuja Stefana. Bożena nie może doczekać się wieczoru i spotkania z Miłoszem. Kamila nie wybiera się do "Rosso". Daje za to rady Bożence, jak wywołać odpowiednie wrażenie na przystojnym kuzynie. Jerzy twierdzi, że nie ma nastroju na żadne przyjęcia. Kamila przekonuje go, że obecność w Rosso jest obowiązkowa. Joasia i Mariusz jadą do El-Medu po wyniki badań genetycznych. Bolek nalega, by Miłosz założył garnitur na przyjęcie.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 14

Pracownicy fabryki w Bożydarowie nie chcą iść na ustępstwa. Łukasz wydaje polecenie Adamowi Wierzbickiemu, by rozpoczął restrukturyzację zakładu. Karolina przedstawia Basi kolegę, lekarza Krzysztofa. Pod pretekstem pracy nad pokazem Julia wymyka się do atelier, żeby spotkać się z Kamilem. Elżbieta i Łucja martwią się, że księgarnia nie przynosi dochodów. Ineza informuje Basię, że od tej pory pracują dla Podhoreckich. Dziewczyna jest zaskoczona. Nie ukrywa, że potępia decyzję szefowej i oświadcza, że rezygnuje z pracy.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 20

Ceremonia odnowienia ślubów Agaty i Marcina dobiega końca. Daniel wręcza parze zaproszenie do luksusowego apartamentu. Piotr porównuje dwie monety, z których jedną otrzymał od babci podczas uroczystości. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że jego podobieństwo do Marcina nie jest przypadkowe. Lilka widzi całujących się Łukasza i Ewę. Agata i Piotr spędzają razem noc w hotelu. Na stoliku leżą dwie monety. Coś się dzieje z wykresami przyrządów monitorujących Marcina. Gdy Agata budzi się rano, na stoliku nie ma monet, zniknął też Piotr.

anna mucha

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1357

W związku z oskarżeniem, które padło pod adresem Adama, Kinga zamierza przenieść Tomka do innego przedszkola. Robert stara się ją pocieszyć. Mówi jej, by nie dała się zwieść pozorom i opiniom innych. Wypadek uświadomił Marysi, że bardzo zależy jej na Hubercie. Tymczasem Iwona nie ma dla Huberta najlepszych wieści. Okazuje się, że sponsor wyprawy na Filipiny wycofał się, a wydawca nie zamierza sam finansować wyjazdu. Policjant z Wadelwa, Rysiek, zaczyna adorować Wiktorię w taki sposób, że zniechęca ją do siebie.

Polsat, 20:30, Linia życia, odc. 23

Sylwia mówi Wilkowi o zdarzeniu, które miało miejsce po obiedzie u Kesslerów. Wilk, dowiedziawszy się o groźbach Ernesta, postanawia z nim porozmawiać. Kamil jest zdenerwowany sytuacją. Na ulicy atakuje przypadkowego mężczyznę, biorąc go z ojca. Igor, pragnąc pogodzić się z Ewą, proponuje kolację. Kobieta odmawia, tłumacząc, że jest umówiona z Hubertem, którego spotkała w kawiarni. Alicja gubi portfel w spa. Nikt nie może go znaleźć. Tomasz odkrywa, że Violetta go zabrała.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Modsi - hipsterzy lat 50-tych

Negowali wszelkie zasady, słuchali alternatywnej muzyki, poruszali się stylowymi skuterami, uwielbiali modę. Nasze babcie i dziadkowie różnią się od współczesnych trendsetterów mniej niż myślisz.

Czego nie nauczą Cię przez 5 lat studiów?

Przedsiębiorcy są coraz bardziej niezadowoleni z poziomu wiedzy młodych pracowników.

anna mucha

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 630

Wydawca jest zaskoczony decyzją podjętą przez Martę i Roberta. W pierwszym dniu wspólnej pracy dochodzi do spięcia między redaktor naczelną i zastępcą. Konflikty zawodowe mają wpływ na życie prywatne. Stefan odwiedza Ksawerego w kancelarii. Zarzuca mu, że nie angażuje się w przygotowania do ślubu. Ksawery wypytuje Anitę o ślubne marzenia Kasi. Kaja jest przesłuchiwana w związku z włamaniem do domu Nadii. Staruszka namawia dziewczynę, by opowiedziała prowadzącemu śledztwo o kradzieży torebki i podejrzeniach o udziale Aldony w przestępstwie.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 137 (sezon 7)

Matka dorosłej córki decyduje się na kolejną ciążę. Dziecko rodzi się chore. W ósmej godzinie życia zostaje się pacjentem zespołu House'a. House debiutuje w roli opiekunki do dziecka. Ponieważ Cuddy naciska, House zleca asystentom znalezienie nowego członka zespołu.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 142

Konstancja przyjmuje oświadczyny. Artur nalega na bliski termin ślubu. Projekt Adama zostaje przyjęty, ale trzeba zaciągnąć kredyt na budowę osiedla. Bez zgody tajemniczego udziałowca firmy będzie to niemożliwe. Aneta jest wściekła na Feliksa, że rozebrał się przed Żanetą. Wyjaśnienia pogrążają mężczyznę. Artur stara się porozmawiać z Moniką, ale ona unika kontaktu. Koncentruje się na przygotowaniach do wyjazdu do USA. Wkrótce dowiaduje się o ślubie Artura.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1485

Roztrzęsiony śmiercią matki Damian czeka w szpitalu na narodziny dziecka. Na świat przychodzi zdrowy chłopiec. Zimińscy są zszokowani, że Dębkowie chcą wyjechać na stałe do Indii. Danka i Marek robią wszystko, by przyjaciele zmienili zdanie. Ale Halinka i Stefan chcą postępować według nauk ich hinduskiego guru. W ofierze dla niego zamierzają sprzedać wszystko, co mają. Agnieszka próbuje porozmawiać z Emilką. Chce dowiedzieć się, dlaczego wyszła z domu i zostawiła Jasia samego.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 11:30
a gdzie hotel 52 i szpilki na giewoncie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 11:27
Na Wspólnej i Pierwsza Miłość = oba seriale są super!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 09:40
pierwsza miłość
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo