Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi serialami!
Co dziś w serialach?
04.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5497

Steffy jest nieszczęśliwa. Taylor i Stephanie chcą, żeby rozstała się z Rickiem. Po dyskusji z rodziną dziewczyna obiecuje, że z nim zerwie. Rick nie jest na to gotowy. Uważa, że on i Steffy mają prawo do szczęścia.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2134

Jacek prosi matkę o pomoc w opiece nad córką. W tym czasie męźczyzna jedzie pod pracownię Agaty. Zabiera ją na spacer do Łazienek i mówi, jak bardzo ją kocha. Randka kończy się w mieszkaniu kobiety. Jacek chce zostać na noc, ale dzwoni Borecka. Małgosia płacze, bo nie ma taty, z którym zwykle odrabiała lekcje. Marcin spóźnia się na zajęcia w szkole tańca. Marta upomina go. Bożenka staje w jego obronie. Wdzięczny chłopak kupuje jej kwiaty i zaprasza na kawę. Nagle próbuje ją pocałować.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 18

Piotr jedzie na wieś, żeby odwiedzić babcię. Chce ją zapytać o dwie złote monety. Kobieta nie wyjawia mu prawdy. Lilka przyłapuje Łukasza na przeglądaniu jej komputera. Łukasz dostaje e-maile ze zdjęciami, na których całuje się z Ewą. Postanawia znaleźć szantażystę. Wiktor dostarcza Krystynie zdjęcia Daniela, który całuje się z Agatą. Fotografie są niewyraźne, lecz Krystyna szantażuje nimi Adama. Adam i Magda powierzają Tomaszowi przygotowanie ceremonii ślubnej. Andrzej dostarcza Magdzie wyniki badań DNA.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 628

Robert niecierpliwi się, gdy Marta zwleka z podjęciem decyzji, kto z nich ma zostać naczelnym "Kobiety". Jego zdaniem on powinien zostać szefem, bo ma większe doświadczenie. Marta nie zgadza się. Konflikt narasta. Zdzisio pracuje na planie filmowym jako statysta. Zazdrosna o sukcesy przyjaciela Jola postanawia skłonić Janka do drakońskiej diety, by mąż dostał angaż do filmu. Jerzy jest wściekły na Sylwię, która niezgodnie z prawem zebrała poufne informacje na temat firm startujących w przetargu.

przepis na życie

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 853

Tomek tłumaczy Barbarze, że Agnieszka jest tylko jego przyjaciółką. Olszewska wręcza Chodakowskiemu zapieczętowany list. Są w nim dane przyszłego ojca. Mirka postanawia wyciągnąć Kubę z klasztoru. W wyprawie towarzyszą jej Piotrek oraz Irek. Próbują skłonić zaprzyjaźnionego z Zioberem księdza do podania jego adresu. Joanna spędza z Pawłem romantyczną noc. Niespodziewanie do jej życia powraca Jan. Były ukochany chce odnowić znajomość. Stan Przegrodzkiego poprawia się. Ola opiekuje się ojczymem w szpitalu, dziękuje Joasi za pomoc.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 140

Mateusz dziwi się, dlaczego Artur nie chce wykorzystać zdjęć kompromitujących Konstancję. Namawia go do działania. Jednak ten ma inny plan. Adam, kuzyn Artura, niespodziewanie przyjeżdża z USA i przedstawia pomysł na wspólny biznes. Monika stara się o wizę do USA. Czarek jest rozżalony, że Milewska trzymała to przed nim w tajemnicy. Feliks jest zafascynowany judo. Prosi Żanetę o pokazanie kilku chwytów. Rafał widzi w tym okazję do kolejnej intrygi.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1483

U Ziębów trwają ostatnie przygotowania do ślubu Moniki i Damiana. Kobieta jest zdenerwowana tym, że narzeczony nie odbiera telefonu. Tymczasem Renata i Jarek jadą do urzędu stanu cywilnego, gdzie czekają już pozostali goście. Wśród nich jest Sławek. Gosia zwierza się matce, że zrezygnowała z pracy. Danka przypuszcza, że Piotr ją do tego przekonał. Dawno niewidziani przyjaciele odwiedzają Zimińskich. Dębkowie wrócili z Indii odmienieni. Gajewski mówi byłej żonie, że na lotnisku szukają nowych pracowników.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 18 (sezon 2)

Po wydarzeniach pod przychodnią Mania proponuje ojcu nocleg. Anka, która wraca do domu zapłakana, nie zgadza się na to. Pola spotyka Ignacego w barze. Kobieta zbyt szybko wypija kolejne szklanki whisky. Rano budzi się w mieszkaniu Ignacego. Anka zawozi Gniewka do Ireny. Informuje ją, że nie chce rozmawiać o Jerzym. Pola dzwoni do Anki, aby się z nią umówić. Po spotkaniu w kawiarni kobiety rozmawiają jeszcze chwilę przed lokalem. Anka nie zauważa ruszającego samochodu, który ją potrąca. Kierowcą okazuje się przystojny Robert.

przepis na życie

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1355

Hubert wprowadza się do mieszkania Marysi. Niespodziewanie odwiedza ich Iwona, która przyjechała z Berlina, by przekazać Hubertowi dobre wieści. Znalazł się sponsor gotowy sfinansować jego podróż na Filipiny. Po wnikliwej analizie zebranych informacji Mikser odkrywa, kto jest nożownikiem. W towarzystwie Radka udaje się do siedziby firmy, w której pracuje mężczyzna, by od sekretarki dowiedzieć się jak najwięcej na temat podejrzanego. Prawnik reprezentujący Teresę przychodzi do Żukowskich.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 21 (sezon 2)

Adam i Teresa wracają z imprezy promocyjnej. W restauracji widzą porozstawiane świeczki. Zaniepokojeni zaczynają szukać najmłodszej córki. Zastają Magdę i Marka śpiących razem w łóżku. Anna postanawia zobaczyć się z Michałem. Czuje, że potraktowała go niesprawiedliwie. Liczy, że uda się naprawić ich związek. Michał podjął decyzję i nie zamierza się wycofać. Następnego dnia wylatuje do Libii. Monika jest przekonana, że Marek wie o romansie Leszka i Klary.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Od 15 lat wysyła listy w butelkach. Dostał już ponad 3 TYSIĄCE odpowiedzi!

Mężczyzna koresponduje z całym światem!

Zobacz, za co naukowcy dostali w tym roku ANTYNOBLE!

Prace naukowe na temat ziewania żółwi, ludzkiego wzdychania oraz kopulacji żuków z butelkami po piwie to tylko niektóre z absurdalnych odkryć badaczy!

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 14:27
4yLveK tjhbvmiuaiqr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 07:04
That's not just the best aswner. It's the bestest answer!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 20:55
vtk8Tl eztcuphtzbhe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2011 11:58
CiKc5k hsgpghcktxbu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2011 23:08
Calling all cars, clalnig all cars, we're ready to make a deal.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie