Filmowy przewodnik weekendowy

Jak co tydzień wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.
Filmowy przewodnik weekendowy
01.10.2011

Sobota, TVP1, 22:25, Miłość z przedszkola, komedia romantyczna

Ludo pracuje dla popularnego tabloidu. Nie przepuszcza żadnej okazji, by zdobyć sensacyjne informacje z życia gwiazd. Podczas przyjęcia zaręczynowego boksera Władimira Kliczki i Yvonne Catterfeld Ludo staje się bohaterem skandalu. Sąd skazuje go za zakłócenie porządku na 300 godzin prac społecznych w przedszkolu. Mężczyzna trafia do ośrodka, którym zarządza znana mu z czasów szkolnych Anna. Niegdyś wyśmiewana przez niego, teraz mści się, zlecając najbardziej upokarzające zadania.

Sobota, TVP2, 22:15, Chłopaki nie płaczą, komedia sensacyjna

Kuba Brenner, młody skrzypek, przypadkowo wplątuje się w gangsterskie porachunki. Zgadza się pomóc Oskarowi, nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po upojnym wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara okazuje się, że chłopcy są niewypłacalni. Opiekun dziewczyn zabiera więc figurkę z kolekcji wuja. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, by wykupić cenny przedmiot.

Sobota, TVN, 21:40, Legalna blondynka II, komedia

Opowieść o przygodach Elle Woods - blondynki, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Absolwentka Harvardu otrzymuje posadę w prestiżowej kancelarii prawniczej i doskonale sobie tam radzi. Wszyscy wróżą jej wielką karierę. Elle znalazła także miłość życia i wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak gdy dziewczyna dowiaduje się, że jeden z klientów kancelarii wykorzystuje matkę jej psa do testowania kosmetyków, nie waha się zaprotestować. W rezultacie traci pracę. Zdesperowana wyrusza do Waszyngtonu, by tam walczyć o prawa zwierząt.

Sobota, TVN, 23:40, Ring, horror

Wśród nastolatków krąży historia o taśmie wideo: kto ją obejrzy, po siedmiu dniach umiera, odebrawszy uprzednio telefoniczną zapowiedź. Dziennikarka Rachel Keller, podchodząca sceptycznie do sensacyjnych tematów, tym razem traktuje sprawę z powagą. W grupie zagrożonych nastolatków jest jej siostrzenica. Rachel odnajduje kasetę, ogląda nagranie, lecz nie umiera. Legenda głosi, że przeżywają ci, którzy pokażą materiał innej osobie. Kobieta uświadamia sobie, że widział go jej kilkuletni synek. Dziennikarka rozpoczyna walkę o ocalenie dziecka.

Sobota, Polsat, 20:00, Speed - niebezpieczna szybkość, film sensacyjny

Zdecydowany na wszystko szantażysta umieścił ładunek wybuchowy w autobusie miejskim. Eksplozja nastąpi, gdy prędkość pojazdu spadnie poniżej 50 mil na godzinę. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy jeden z jadących nim pasażerów - kryminalista - rani kierowcę autobusu. Za kierownicą siada młoda dziewczyna. Jest w stałym kontakcie z centrum kryzysowym. Do środka cały czas jadącego pojazdu przedostaje się policjant Jack Traven.

legalna blondynka 2

Niedziela, TVP1, 21:25, Pod słońcem Toskanii, komedia

Pisarka Frances w czasie sprawy rozwodowej traci ukochany dom na rzecz byłego męża. Aby nie poddać się depresji, wyjeżdża z San Francisco na wycieczkę do Włoch. Pod wpływem nagłego impulsu kupuje dom w malowniczej miejscowości pod Cortoną. Marzy o przywróceniu dawnej świetności zapuszczonej posiadłości. Zatrudnia robotników z Polski, którzy mają tego dokonać. Świat małego miasteczka okazuje się lekarstwem na zbolałą duszę kobiety. Amerykanka czuje, że w Toskanii znalazła swoje miejsce na ziemi.

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 44

Michał, Bronek i Władek osłaniają Osmańską, która wchodzi do obozu Heidelagger w Pustkowie. Z rozkazu Krawca została ich agentem. Wanda trafia do gospodarstwa Kugla. Rainer i Brehm rozmawiają w restauracji o Stocku. Są pewni, że znał Neumeiera. Pod lokal podbiega zamachowiec. Strzela do wychodzących Rainera i Brehma. Władek i Bronek znajdują w lesie skrzynkę. Wewnątrz jest fragment urządzenia sterującego tajną bronią V-2. Bronek i Władek organizują zwiad na poligonie. Michał mówi, że Osmańska nie wróciła do mieszkania.

Niedziela, TVN, 22:00, Układ warszawski, odc. 5

W tajemniczych okolicznościach ginie agent Centralnego Biura Śledczego. Sprawą mają się zająć policjanci - Zuzanna Szarek i Marek Oporny. Wkrótce śledztwo przejmuje CBŚ. Szarek i Oporny zaczynają działać na własną rękę. Okazuje się, że zamordowany agent to Tomasz Wysocki, który rozpracowywał dwóch niebezpiecznych pokerzystów. Tylko on znał miejsca ich spotkań. Zuzanna sugeruje Markowi, żeby poprosił Łapę o pomoc. Dzięki jego wsparciu dwójka policjantów dociera do pokerzystów. Ktoś włamuje się do domu Elżbiety i Marka.

Niedziela, Polsat, 23:00, Psychopata, thriller

Helen Hudson zajmuje się zawodowo przypadkami seryjnych morderców. Zna każdy zakamarek ich mrocznej psychiki. Kiedy na ulicach San Francisco pojawia się kolejny zbrodniarz, psycholog odmawia współpracy z policją. Od czasu gdy omal nie padła ofiarą jednego z tropionych przez siebie psychopatów, nie może poradzić sobie z obsesyjnymi lękami. W obawie przed atakiem zamyka się w domu, utrzymując kontakt ze światem za pomocą komputera. Gdy giną kolejne osoby, M.J. Monahan, inspektor z wydziału zabójstw, decyduje się zwrócić o pomoc do Helen.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nowe CIACHO HOLLYWOOD - Ryan Gosling (Boski w każdym centymetrze!)

Johnny Depp i Brad Pitt są już passe. Dzisiaj największy przystojniak w branży to Gosling. Ryan Gosling.

Nie chodzisz na korki - nie zdasz!

Uczniowie uważają, że bez dodatkowych lekcji nie zdadzą do następnej klasy.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 11:47
Wygląda jak lalka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 10:42
W niedzielę tylko i wyłącznie Czas honoru :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 09:53
legalna blondynka 2 - mam zamiar obejrzeć ;d ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 01:24
Obejrzę sobie komedię romantyczną miłość z przedszkola. Bardzo fajna. Polecam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie